Komp sie wiesza podczas instaleacji

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Van Helsing

2009-12-27 16:16:02

witam wszystkich :]

jestem wlasnie u kumpla i jest problem - komp jest zupelnie nowy mozna powiedziec ze dopiero co postawiony zainstalowane wszystkie programy i pojawia sie problem.

szukamy na necie juz jakis czas rozwiazania i nic nie pomaga, komp jest sprawdzony czym sie da, rozne sztuczki byly stosowane i nic.

problem polega na tym ze tylko i wylacznie podczas instalacji KTOREGOKOLWIEK PESa(pro evolution soccer 3-2010) komp sie wiesza. tylko przy tym. instalacja sie zaczyna i po kilku chwilach stop, caly komputer stoi - nie reaguje klawiatura ani myszka - jedyny sposob zeby cos sie stalo to reset. czasem bywa ze nawet nie trzeba rozpoczynac instalacji gdyz samo wlaczenie instalatora momenalnie wiesza kompa.

gdyby ktokolwiek mial jakis sposob porady, spotkal sie z problemem i go rozwiazal bardzo prosimy o ratunek

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
majan

2009-12-27 17:23:35

gry są oryginalne?

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
Zippi9

2009-12-27 17:34:04

a co to ma do rzeczy? 1/2 wersjie to jeszcze, zresztą problem jest z samą instalacją a nie np z crackiem. Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to zainstalowanie na jakimś kompie PESa wypalenie na płytce/pendrive i skopiowanie całego folderu na kompa z tego co pamiętam PES nie potrzebuje jakichś wpisów do rejestru itd.

__

Użytkownik
Hunter90pl

2009-12-27 17:53:16

sciagnij najnowszy .net framework i windows installer. Moze pomoze ;d

__

VIP
Van Helsing

2009-12-27 20:11:46

niestety gry są oryginalne co tym bardziej boli że nie da się w nie grać (choć to jedna gra) ale niemalże jedyna w którą się gra...

niestety bez wpisow w rejestrze pes wywala komunikat ze gra jest nie zainstalowana - robilismy już próby przewalenia folderów z innego kompa..

sprawdzimy to co mówi Hunter

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1630 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie