ps2 problem z piratami

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
kris90

2009-12-14 23:03:06

JEst tu wielu znawców więc może któryś mi pomoże. MAm taki problem. Kupiłem do swojego ps2 przeróbke na karcie pamięci Free Mc Boot 1.8. Wszystko wporzo sie uruchamia tylko nie moge żadnej gry odpalić. Robie tak jak piszą na necie - obraz .iso patchuje programem ESR coś tam, potem wypalam ale dalej nic. plz help!

__

ex-Redaktor
exilek

2009-12-14 23:13:38

idź i kup w sklepie oryginały, one zawsze działają... skoro już kradniesz to się z tym nie obnoś ;)

__

Użytkownik
kris90

2009-12-14 23:18:19

daj mi kase to kupie oryginały.... ale to nadal nie jest rozwiązanie problemu, bo nie będą mi działać nawet kopie zapasowe moich gier

__

Użytkownik
NIKOM

2009-12-14 23:30:24

idz do pracy to bedziesz mial kase

__

Użytkownik
kris90

2009-12-14 23:35:05

@nikom
kurwa potrafisz czytać? chodzi o to że nie czyta nawet kopii zapasowych gier!

__

Użytkownik
DejvG

2009-12-14 23:49:57

do sklepu po oryginał a jak nie to nie grasz proste

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-12-14 23:57:47

przy czym kazdy z was ma cracked windowsa office photoshopa 10 gier win rara czy inne gowna :D ale idz do kup oryginal! :D banda lamusow

__

ex-Redaktor
exilek

2009-12-15 02:07:20

cow a skąd to możesz wiedzieć?

__

Użytkownik
DejvG

2009-12-15 10:52:45

bo cow dostał info od organner.pl
hiahiahiaa

__

VIP
Pajda

2009-12-15 12:09:46

Moze zdziwie niektorych, ale akurat piractwo na PS2 w pewnym stopniu popieram. Jest to zwiazane po prostu z brakiem wyboru oryginalnych gier w sklepach. W kazdym sklepie masz tekkena, gran turismo, tony hawka, singstara i podobne najglosniejsze gry, ktore prawie kazdy ma albo przynajmniej zna. 10 lat temu na PSXa byl wiekszy wybor w sklepach niz jest obecnie na PS2, w zadnym sklepie nie ma nawet polowy platynowej serii. Raz na pol roku da sie cos znalezc na Allegro, zwykle zajechana uzywke z Anglii i tyle.

Pomijam przy tym kwestie angielskich dubbingow do rpgow, bo moim zdaniem kazde rpg bez oryginalnej sciezki dzwiekowej, powinno natychmiast dostawac scenowego unduba, a sprzedaz dystrybutorom spasc jak sie da, to moze sie naucza sluchac czego chca klienci.

Jak ktos nie chce sprzedac, to przeciez nie kupie.

__

Użytkownik
N00binator

2009-12-15 12:20:31

Taka przeróbkę można rozbić o kant dupy :D

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-12-15 19:19:30

nie masz 20zl na oryginal? :( jedziesz na gielde, wypozyczasz, przechodzisz, oddajesz i bierzesz nastepna

szkoda konsoli na piraty :(

__

Użytkownik
kris90

2009-12-15 20:45:33

dobra dzięki znawcy już znalazłem odpowiedź na moje pytanie. O dziwo wszystko zadziałało po wypaleniu na płytach firmy VERBATIM :)) i nie musze iść do pracy zarabiać na oryginały ani nic wymieniać. pozdro

__

VIP
Pajda

2009-12-16 19:26:33

20zl? Az mi sie przypomnialo, ze oryginal Suikoden 2 na PSXa chodzi po 350zl. Gdyby to kiedys przewidziec to by sie zapasy zrobilo.

Wypozyczanie jak wypozyczanie, jakas gra akcji to mozna, ale rpga to czasem wyjdzie taniej kupic :P
Natomiast co do szkoda konsoli, to nowe czytniki sa tanie, duzo zalezy od tego jak obraz gry jest zrzucony (nieprawidlowy uklad plikow potrafil zarznac konsole w jedna noc) i trzeba zawsze sprawdzac jak chodzi, co sie tyczy tez oryginalow bo zarzniety oryginal duzo doczytujacej gry tez rozwali czytnik szybko. W sumie mi jeszcze nigdy czytnik w zadnej z moich konsol nie padl, ale sie z tym zawsze licze i kalkuluje. Niestety bez przerobki nie da sie zagrac w wiekszosc tytulow na PS2 (ile w Polsce da sie dostac? 100 z ponad 1700?) i nie da sie zagrac w wersje undub z oryginalna sciezka dzwiekowa.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

203 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie