Słuchawki - mały dylemat .

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
NiceToBeatYou

2009-11-27 19:07:22

Witam . Wypada się przywitać , gdyż to mój pierwszy post tutaj .
A teraz do rzeczy .
Otóż , posiadam słuchawki Fatal1ty , których przedstawiać raczej nie muszę . Nie mam z nimi żadnego problemu , na dźwięk nie narzekam , trwałość też jest niczego sobie ( a spadały mi nie raz ) .
Teraz do sedna .
Planuje kupno słuchawek Steelseries Siberia . I tu nasuwa się pytanie .
Słuchawki urzekły mnie świetnym wyglądem , ale czy jakościowo będą na pewno lepsze od Fatal1ty ?
Dodam , że nie mam karty dźwiękowej , mam wbudowaną i na dźwięk nie narzekam . Dlatego w grę nie wchodzi kupno karty . ( Płyta : Asus P5K ) .
I dalsza seria pytań . Jak się sprawuje mikrofon , który jednak przy ustach nie jest . No i jak to jest z ich trwałością ? W recenzjach naczytałem się , że słuchawki są dość delikatne .
I teraz podsumowując : Czy warto zmienić słuchawki z Fatal1ty na Siberia ?
Z góry dzięki .

__

Zbanowany
kolaola8

2009-11-27 19:10:04

http://www.esports.pl/forum/szukaj?q=s%C5%82uchawki

__

Użytkownik
jacobzz

2009-11-27 19:13:15

Sluchawki sa fajne nawet. Mam je juz kawal czasu. Slysze na pewno wiecej niz kolega z teamu na fatality. Co do delikatnosci to racja. Sluchawki sa tak lekkie, ze zapomina sie, ze ma sie je zalozone. O sprzet zawsze dbam, a mimo to nie obylo sie bez klejenia (z jednej strony oderwal sie palak podtrzymujacy sluchawki na glowie). Mam tez taki motyw, ze na niektorych poziomach glosnosci slychac na jedna sluchawke, wiec korzystam raczej ze stalego poziomu zeby potem nie szukac od nowa gdzie dziala tak jak powinno. Co do micro to mam je przypiate na klipsie do kabla od sluchawek i jak sobie dobrze skonfigurowalem vt to jest ok. Poza tym to zly dzial:>

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2188 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie