win7 -pełna partycja systemowa !?!

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP
j3sh

2009-11-26 01:49:15

ja mam od kilku dni siódemkę i chyba wracam do xp tylko czekam aż wyjdzie windowz v2

__

Użytkownik
b3D

2009-11-26 11:39:53

przez dlugi czas uzywalem win xp sp3, pozniej przesiadlem sie na win7 rc7100 x64 ultimate, teraz mam win7 x64 ultimate pl i jest dla mnie pod kazdym wzgledem lepszy niz xp, moze to ewenement, ale jest stabilniejszy, szybszy i bardziej wydajny...piszcie co chcecie heh

nie mam zadnych problemow z softem od gg zaczynajac na photoshopie konczac, wszystkie gry dzialaja bezproblemowo.

jest poprostu lepszy.

__
drugs.. rock'n'roll.. bad-ass vegas whores.. late-night booty calls.. shiny disco balls..

Użytkownik
mefistomek

2009-11-26 13:31:50

ALIEN +1

__

Użytkownik
kapiy

2009-11-26 13:48:30

przeinstalowałem na win XP mx7, można zamknąć temat bo mam nowy problem ;]

__

Użytkownik
ravosss

2009-11-26 14:33:19

@AL|EN jak masz do dupy komputer, albo nie potrafisz dobrze zoptymalizowac systemu tak, zeby smigal i sie nie jebal to sie nie udzielaj bo pierdolisz farmazony i nie wiem jak to jest mozliwe, ze wedlug ciebie 8 letni xp jest szybszy/lepszy od 3 miesiecznego optymalizowanego win7, ktory bije w testach xp i viste. Gry u mnie chodza duzo lepiej/plynniej niz na poprzednich systemach, moze dlatego,ze wyjkorzystuje w pelni biblioteki DX10 i psyhX.
win7>all tyle.
b3d +

__

Użytkownik
Zippi9

2009-11-26 15:10:12

dokładnie raw, na swoim starym sprzęcie w profilu różnice wFPSach są niezauważalne, niektóre gry chodzą szybciej niektóre wolniej. Natomiast firefox office sam start systemu itd. jest dużo szybszy + win7 po prostu jest dużo wygodniejszy od XPka. Jak chcesz alien to wracaj na 95, b przecież XP to nowy system... XP jest taki popularny, ponieważ gdy komputery zaczęły pojawiać się w prawie każdych domach, i nie było to żadnym luksusem ten system był najnowszy. Przez pierwsze dni też myślałem że nie warto jednak zostawać na 7ce, z godziny na godzinę jednak się do niego przekonałem. I po prostu dziwnie jest mi teraz pracować na XP

__

VIP
Mateck

2009-11-26 17:46:39

@raw
jakimi programami optymalizowałeś system?

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

153 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie