fps z przyszłością?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
ASIM

2009-11-16 13:38:44

Witam,
Do tej pory grałem ciągle w Enemy Territory (ok. 5lat) ale jak już wiecie swoje najlepsze lata ma już za sobą. Nie jest już grana na żadnych lanach itp. Teraz mam pytanie w co zacząć grać, żeby gra była w miarę świeżą i żeby miała przyszłość, (no i może w przyszłości zarobić troszkę pieniedzy tak jak np. teram gracze CS’a :)).

Moim zdaniem nowe gry typu Combat Arms, Warrock, nie mają przyszłości ponieważ te gry opierają się na zarabianiu wirtualnych pieniędzy i kupowania nowych lepszych broni, w ten sposób szanse w ogóle nie są wyrównane. Cod4 moim zdaniem nie ma zbyt dobrze rozbudowanego multiplayera (?)

Proszę o wasze opinie, i tytuły gier z “przyszłością" :)

__

Użytkownik
FATxB

2009-11-16 14:20:39

cod4

__

Użytkownik
Qub!c

2009-11-16 16:47:07

ql być może kiedyś

cod4 wątpie

CS 1.7 napewno, jeśli miałby wyjść :)

Nie będzie takiego fpsa. Chyba, że jacyś prosi u schyłku kariery wpadną na pomysł, że skoro nie mają w niczym innym doświadczenia, to może fajnie byłoby założyć jakąś firmę, zatrudnić programistów i napisać takiego nowego csa.

__

Użytkownik
esportfun

2009-11-16 17:17:36

głowny twórca CS’a juz sie wzial za nowego shootera sieciowego ;d w ktoryms cd-action przeczytalem o tym, nie przypomne sobie teraz jak to sie ma nazywac :P

__

VIP
joCkero

2009-11-16 17:36:39

@craven http://www.gram.pl/news_8gPiGOC3_Tactical_Intervention_nowa_gra_tworcy_Counter_Strike.html

i nie jest to “glowny” tworca.

__

Użytkownik
FATxB

2009-11-16 17:48:14

cod4

__

Użytkownik
FATxB

2009-11-16 17:48:17

cod4

__

Użytkownik
Fanzzy

2009-11-16 19:01:52

COD4 jak na chwile obecna

__

Zbanowany
necowow

2009-11-16 19:11:23

cs
cs
cs
cs
cs
cs
cs
cs

__

Użytkownik
ank3l

2009-11-16 19:28:07

cs

__

Użytkownik
xyzzz

2009-11-16 20:47:44

COD 4 i CS 1.6, ale jak dopiero zaczynasz to znacznie łatwiej będzie Ci się wybić w cod 4, byś musiał poświęcić trochę czasu na grę. W CS 1.6 dużo ciężej będzie Ci się wybić, żeby znaleźć team na LAN`y, GL : )

__

Użytkownik
Speranza

2009-11-16 21:09:13

jako gracz cod4 polecam oczywiscie moją grę, jesli chodzi Ci o “zarabianie pieniędzy”, cóż nie chcę Cie zniechęcac ale to długa droga do tego i jak wczesniej pisali trudniej sie wybic. Zalezy od Twoich umiejetnosci i medialnosci, w cod4 jest mafia na scenie i kazdy trzyma ze swoim, tak samo jest jak jakis team sie rozpada to w wiekszosci przypadkow kazdy wie gdzie dani gracze pójdą. W csa nie grałem, tylko czasem w szkole i nie poleca tej gry xd

__

Zbanowany
necowow

2009-11-16 22:09:45

"nie polecam tej gry” sry ale to cs jest od ponad 7 lat na najwiekszysz lanach na swiecie a nie jakis smieszny cod gdzie nadem mozna przezucic cala mape ....

__

Użytkownik
Speranza

2009-11-16 22:38:14

jakbys Ty gral w szkole w cod4 pewnie tez bys to samo mowil o codzie, cs jest trudną grą, do tego 7 lat(?) stażu tej gry eliminuje jakichkolwiek nowych graczy chcących się na tej scenie wybic, dlatego jej nie polecam dla nowych a nie ze wzgledu na grywalnosc itd, a wcale sie nie czepiam csa tak jak Ty coda w sense “nad przez cała mape”, 2 inne swiaty

__

Zbanowany
necowow

2009-11-16 23:25:01

gralem w cod4 1,5 lat wiec nie pisz do mnie ze powiedzal bym ze cod jest glupi

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-11-16 23:50:54

a ja powiem AA, mimo zerowej sceny, braku poziomu, rozwoju tylko w polsce mozesz liczyc na LC :D jak w ostatnich dwoch latach

__

VIP
zoom

2009-11-17 11:14:26

Asim niestety w tym momencie nie ma takiej gry. Jeśli masz grupkę kolegów, dużo chęci i wolnego czasu to spróbujcie pograć w cod4. Możesz również spróbować w Quake Live jednak scena jest dosyć specyficzna bo oprócz turniejów on-line pt. “Sobotni turniej o 10zł" niczego lanowego nie ma i chyba nie będzie, no chyba że mierzysz w QuakeCon. Niestety Quake skończył się na naciąganym World Tour w Q4. Z tego co pamiętam to w lutym lub marcu wychodzi BF:Bad Company2, rekativ bardzo pochlebnie pisał o tej grze może będzie warto spróbować.

__
Play more promode.

Użytkownik
ASIM

2009-11-17 12:41:42

dziękuje za wypowiedzi, chyba jednak zostanę przy starym DOBRYM et i poczekam na Enemy Territory live o ile w ogóle powstanie. Pozdrawiam.

__

Użytkownik
tobster

2009-11-17 14:09:32

Jeżeli lubisz grać w gry bez paska HP to COD4, jak lubisz normalne FPS to CS 1.6. CS ma już 10 latek na karku, a jako jedyna gra ze złotej trójcy z 99r (UT, Q3, CS) trzyma się najlepiej i ma największą scenę oraz liczbę imprez. Przyszłościowe miało być “Serenity” czy jakoś tak. Gra pisana pod CPL. Projekt umarł. Nie ma już dobrych gier. Wszystkie nowe są robione dla “dzieci grafiki” i są to klony BF/ETQW - wielka mapa, pojazdy i zero skilla np. auto aim jak w Section 8 :/

Po ET, CS może być za wolny dla Ciebie ( tym bardziej kampierski COD4 gdzie leżysz pod stołem pół rundy i czekasz) wieć pograj w Urban Terror.

Dziwi mnie brak zapotrzebowania na gra 1/1 typu Q3(CPMA)/wSw tylko same drużynowe (może tryb 1/1 jest za trudny dla nowego pokolenia graczy? same noskille ?) ... szkoda, że zostają sami pasjonaci, a nie ma świeżej krwi.

__

Użytkownik
wiecek.

2009-11-17 14:29:15

na żadnej grze teraz nie zarobisz, jak chcesz dobrze się bawić, grać mixy, mecze itp. to tylko CS, gra jest po prostu najlepsza z obecnych FPSów, jak chcesz podniecać się grafiką to cod4

__

Zbanowany
necowow

2009-11-17 16:06:45

sproboj sil w diablo 3 i odpusc sobie fps bo jak nie wyjdzie et live to raczej nic nie ogarniesz ...

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2177 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie