Jaki gryzoń do CoD4?

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
dooray

2009-11-09 17:47:21

Niby czemu do kosza? ;o I sorki za ten fail ze ślizgaczami, ale słyszałem jak kumpel mówił że musiał kupić ślizgacze do da :x

__

Zbanowany
necowow

2009-11-09 18:34:57

Ech, nie bierz żadnego gówna pokroju Razer’a ani Logitech, ale A4-Tech też nie bierz, jedyną myszką do grania w CoD i inne FPS’y jest SteelSeries Kinzu lub jeśli masz więcej pieniędzy to SteelSeries XAI innych gówien polecanych przez nich nie dotykaj nawet przez kija owiniętego piżamą Phoenix#'a...

__

Użytkownik
Kub4r

2009-11-09 18:46:03

DOORAY ile jeszcze postow zrobisz jaka myszke kupic ?

btw. no niewiem czy jego kumple tez tyle osiagnieli , tzn druzynowo tak, ale czy wszystkie dmy ktore wygral to robili sobie lana w garazu i grali jako jeden gracz ?

wiem ze zaraz mi pocisniesz ze jestem brzydki itp , ale to swiadczy tylko jaki jestes biedny ; d
szkoda ze na xf jak cie dodalem tez tak nie pyskowales ; o

__

Użytkownik
diGi

2009-11-09 18:46:28

To była ironia... Oczywiście, że nie musisz nic dokupować jeżeli masz porządną podkładkę.

__

Zbanowany
necowow

2009-11-09 18:52:14

Kub4r uspokój się, mama da na nową myszkę, nie tylko on ja będzie miał.
A i pamiętaj SS > All.

__

Użytkownik
iVon3ry

2009-11-09 19:10:07

sprzedam razer deadthadder’a (uzywany tydzien) i steelpad S&S

__

Użytkownik
dooray

2009-11-09 20:22:48

Nie wiem o czym ty mówisz kubar...serio.GL tam w przyszłości ;c

__

Zbanowany
necowow

2009-11-09 20:43:41

DOORAY_ Bierz i nie gadaj !



P.S. Jak sama nazwa wskazuje “Pogromca Deathadder’a” :D

__

Użytkownik
dooray

2009-11-09 20:58:56

@ Kub4r : możesz tego nie zrozumieć,ale niektórzy mają inne zainteresowania niż wyśmiewanie się z malutkich e-napinaczy na xfire ;o Hm...np. kumple,dziewczyna itp :X Nie chcę po tobie jeździć bo jest to za łatwe wyzwanie dla mnie , poza tym mam dość napinki na scenie cod4. CU

__

Zbanowany
necowow

2009-11-09 21:11:41

Kub4r jestem z toba ja tez nie mam kolegow i stawiam esport na pierwszym miejscu w moim zyciu, ale zeby nie bylo lubie sobie tez podloczyc glosniki i potanczyc do piosenek Jacksona, wiec nie musisz sie napinac o to ze cie nikt nie lubi :D

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-11-09 21:16:55

po!@$!@dolony jestes? mowie ile mysz przezyla a nie, gdybym mial nicka szakakrquwlr[pl] juz bys tak nie napisal?

__

Zbanowany
necowow

2009-11-09 21:21:55

cOw. do kogo to ? :)

__

Użytkownik
FATxB

2009-11-09 22:14:39

ja rozumiem, cow, ze to mial byc glupi przyklad, losowo wciskane literki, kompletny random, ale z tym nickiem dojebales :D:D

szakakrquwlr[pl] :D:D:DAS:DAS

__

Użytkownik
dooray

2009-11-10 13:09:13

szakakrquwlr[pl] by nie osiongnou tyle na scenie esportu ;c po prostu uważam cOw, że trochę za bardzo się chwalisz tym że jesteś taki dobry ;o Nie chciałem Cię obrazić tylko dać do zrozumienia, że na tym forum nie opowiadamy o swoich osiągnięciach na scenie eSportu tylko sobie pomagamy w określonych problemach :)

__

Użytkownik
Kub4r

2009-11-10 16:03:24

duraj wlasnie ty masz problem , tylko ze soba i swoja glowa ; )

skoro ty masz kumpli i dziewczyne to chyba tylko z cod4
zawsze jak grasz mixa i patrze na koniec mapy kto zamyka ?
dUraj 5 , doorAx , DURAZJEH

pozatym forum esports cod , to nie forum zeby sobie pomoc tylko ponapinac sie ; )

btw. skad wiesz ze jestem maly , jestem “mlody” wiec polecam zajrzec do slownika j.polskiego i umowic sie z nim na cb mixa

nawet Rafiti grajac tylko zeby miec cos na fm gra 5x lepiej niz ty normalnie ; ]

GOOD LUCK DoORAZJEH

__

Użytkownik
dooray

2009-11-10 16:30:21

ban him ;c

__

Zbanowany
necowow

2009-11-10 16:40:20

Kub4r po tym masz bana na 100 % :)

__

Użytkownik
dooray

2009-11-10 16:47:31

Turbodymoman zawstydził adminów eSports.pl!Zbanował Kub4ra na 150%! xDD

__

Użytkownik
Kub4r

2009-11-10 17:13:14

mam wyjebane czy dostane bana czy nie
ja tylko wyrazam swoje zdanie

jednak Turbodymoman nie zawstydzil duraja , poniewaz durej zamykal 50% razy wiecej

pograj troche wiecej mixow cb +1000pts , narazie ci gra kiepsko wychodzi , uwierz mi

btw. szkoda ze to nie mnie mutuje 50% osob z ktorymi gram : d : d

Do_OrazjeH<3 napisal : “xDD”

h3h3 , fajne iks de zjom

__

Użytkownik
Eth3r

2009-11-10 17:46:41

Kub4r, weź ty się ogarnij. Ja rozumiem że nie masz kolegów, i CoD4 to dla Ciebie wszystko, że twoim marzeniem jest pojechać na lana itd. ale co czytam twoje wypowiedzi to wszystkie sprowadzają się do tego że chcesz pokazać komuś że jesteś od niego lepszy w CoD4. Co za różnica kto zamyka? Ja wiem że ty biegasz ze wciśniętym TABem i dążysz tylko do tego żeby mieć najwięcej fragów, ale nie o to w tym chyba chodzi. W sumie jak się nad tym zastanawiam to wolę zamykać zawsze, niż mieć takie ucho jak ty...jak ostatnio graliśmy CB to nawet twoi koledzy z teamu się śmiali z twojego ucha, więc co, lepiej zamykać czy być Quasimodo i siedzieć 24/7 na kompie przy CoD4?
A teraz skoro już wiesz że nawet tutaj Cię nikt nie lubi idź poszukaj kolegów w real life (powiedziałbym żebyś szukał dziewczyny, ale w twoim wieku to się jeszcze chyba dziewczyn nie lubi), chociaż pewnie nie pójdziesz szukać kolegów tylko odpalisz CoDa i pójdziesz nabijać fragi bo ktoś musi otwierać przecież.
Buźka C[-_-]c

__

Użytkownik
Kub4r

2009-11-10 18:07:47

haha , wlasnie teraz pokazales , jaki jestes biedny : D
szkoda ze wiesz lepiej odemnie ze niemam kolegow i dziewczyny
moze ty pyskowales do dziewczyn , chuj@ mnie to obchodzi =]
ja akurat mam kolegow i dziewczyne , pozatym to moja sprawa , ale ok3j
co ma ucho do gry ? ucho odejmuje skilla ? chyba w twoim przypadku
powtorze kolejny raz , pokazcie jak wy wygladacie , tez bedzie beka
ale wy wszedzie dajecie fake info bo sie boicie ze ktos was znajdzie na naszej klasie wklei przerobke fotki i wysmieja cie ludzie , ktorych na zywo nie widziales i raczej nie bedziesz widzial : )

moze mam marzenie pojechac na lana ? chUUUUUj cie to : D
tylko ciebie i duraja boli to , ze jakis 13letni szczeniak gra w gre lepiej od was i macie kompleksy , i musicie go wysmiac bo ma krzywe ucho ;asd
wyglad nie jest rzecza zmienna , nic na to nie poradze , szkoda ze to juz nudne sie zrobilo ; ]

napisz jeszcze raz , ze sie smiali z mojego ucha .
mam wyjebane na to , ja sie z tego smieje. wlacz sobie demo ze np. rafiti napisal : uszoliza , a po nim ja ; :D
ale co , gl in real life chlopaki ; ))

cOw nie przejmuj sie durajem , zazdrosci ci ze osiagnales cos , a on nie i uwaza sie za doroslego 16/17latka
bo na esp.pl obronia go inni ktorzy tez maja cos do ciebie “ale na lanie nie podchodza”

dooray napisz mnie / cOw’owi na xfire/gg porozmawiamy i zobaczymy czy tez bedziesz kozak
btw. skoro grasz np. w coda na jakims serwie to oznacza ze wychodzisz z domu i spotykasz sie z kumplami ?
fajnie , tez tak niedlugo bede robil

__

Zbanowany
necowow

2009-11-10 18:19:45

Ja pierdole, kurwa dzieciaku przeciez ty jestes zerem, ja>ty i chlopie 0 oporu, a ze masz dziewczyne i kolegow, no ja nie mam takiego farta nie mam dziewczyny i kolegow bo dla mnie cs > zycie ale to inny temat
a ty myslisz ze masz na xf cow’a i grales z nim mixa i otwierales to odrazu hajt jestem, cOw to tez jest zero wiec bez podniety, zagraj z deviancem ahh sry on nie gra z dzieciami ... albo naucz sie jezyka i zagraj z odyx’em powiedz ze polacy maja taki dziecinny glos i juz jestes hajtem ...
a teraz, rml’u moj kochany prosze o bana dla Kub4r’a a sam przepraszam za bluzgi !

__

Użytkownik
Kub4r

2009-11-10 18:36:42

hahahahhahahhah ; )

chciales byc smieszny ? nie wyszlo ci , przepraszam

BAN ME ZYCIOWE ZERA hehehe =]

dobra mam na was wyjebane : )
piszcie co chcecie , udowadniajcie jacy biedni jestescie ; d

__

Zbanowany
necowow

2009-11-10 18:38:10

pjontka kub4r ! mocno mnie polechales :)

__

Użytkownik
Kub4r

2009-11-10 18:40:06

dzjenki , naprawde niechcialem , sorki

__

Użytkownik
Eth3r

2009-11-10 18:45:03

Kubar cierpisz chłopie na typowe trzynastolatkowe nadużywanie emotikon. Teraz tutaj pieprzysz że to czy masz kolegów to twoja sprawa, więc to że Duraj zamyka (chociaż jak ja z nim gram mixy to jest zazwyczaj na górze) to też jest jego sprawa. I nie mów że my mamy pokazać swoje foty bo ty swojej dobrowolnie nie dawałeś tylko fenix znalazł na nk a co było później to jaka beka była później to każdy wie. A to że grasz lepiej od nas to wiesz tylko ty, bo jesteś samozwańczym hajtem polskiej sceny, do dzisiaj mamy beke na vt jak sobie przypomnimy jak nas od nonamów wyzywałeś na CB :x Rozumiem że ja jestem nonamem i beż żadnych złudzeń w przeciwieństwie do Ciebie się do tego przyznaję, ale nie rozumiem jak jeden noname może wyzywać drugiego noname’a że jest nonamem :D To aż komiczne było. Nie wiem czemu teraz do całej tej sytuacji mieszasz cOwa - ale każde odwrócenie uwagi od siebie jest z korzyścią dla Ciebie, więc w sumie jest to zrozumiałe.

EDIT:
Fajnie się czyta jak dzieciak z pierwszej gimnazjum mówi o kimś że jest życiowym zerem...

__

Zbanowany
necowow

2009-11-10 18:45:19

nie no spoko my mlodziki musimy sie trzymac razem w gąszczu “doroslych” napinaczy :D

__

Użytkownik
dooray

2009-11-10 18:54:00

LOLOLOLOLOLOLOLOLOL...i kolejny temat zrobił się miejscem do napinania :D Milutko <33 Ciekawostka:jeśli kubar w jakimś temacie się nie odezwie to nikt w tym temacie się nie napina...inczresting ;o Btw - poćwicz przecinki :X

__

Użytkownik
Kub4r

2009-11-10 19:15:43

duraj zamknij morde

dobrowolnie nie pokazalem , a czy ktos mnie prosil ? daj jakis cytat gdzie ktos mnie prosi o moja fote : ]

co do emotikon ja mam 13lat , duraj 16/17 i napierdala serduszkami ze az milo : )

__

Użytkownik
diGi

2009-11-10 20:14:33

Dajcie już mu bana pls...

__

Użytkownik
dess

2009-11-10 23:56:22

Tnij uszko kubarowy trollku ;********
Jak myślisz, ze prowokujesz i sie w to angazujemy emocjonalnie to sie mylisz, bo na ogól mamy wyjebane na Ciebie i Twoje uszko, wiec tnij je prosto i spierdala* :))))))))

__

Użytkownik
dooray

2009-11-11 16:24:56

Ja mam 13 lat , ty masz 13 lat , przed nami moje ucho... - tak ta piosenka leciała? :) Poza tym emotikonki są supcio <33 a serduszka są słiitaśne!!

__

Użytkownik
Kub4r

2009-11-11 17:51:32

fajnie duraj , niestety tak piosenka nie leciala

ja mam 16lat , ty masz 13lat , a ja znow zamykam

chyba tak :< wyjdz na dwor , co patrze na xf to grasz jakies mixy i mowisz , ze masz “kolegow"

__

Użytkownik
Eth3r

2009-11-11 17:56:48

Usuń go z xf i będziesz miał święty spokój. I z tym zamykaniem to skończ już bo jak widać każdy ma to w dupie czy on zamyka czy nie bo tylko ty na fraga lecisz żeby mieć ładne ss na xf...

__

Użytkownik
FLE5H

2009-11-11 18:18:18

wyzywacie się od nolifów, a przez 2 dni co kilkanaście/kilkadziesiąt minut sobie odpisujecie tutaj :)
pomyślcie...
czytając te dwie strony troszkę się pośmiałem przynajmniej z was wszystkich :)

__

Użytkownik
dooray

2009-11-11 18:39:28

Tak btw. kubar to na pewno ty byś do mnie albo eth3ra podszedł na lanie... ;f “Dasz 2zł na Kubusia?"

__

Użytkownik
Eth3r

2009-11-11 19:33:50

Moje wypowiedzi w temacie:
2009-11-10 17:46:41
2009-11-10 18:45:03
2009-11-11 17:56:48

Sorry Fle5h, jestem nolifem ;(

__

Użytkownik
FLE5H

2009-11-11 20:00:44

pisząc to patrzyłem bardziej na posty kubara, bo jest ich więcej :D
a gdy nie pisał to grał w cod4 :D

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2307 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie