Czy juz nikt nie gra w ta spoko giere??

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
rambiak

2005-03-08 18:17:24

... a jesli ja powiem ze "krowa daje mleko" i ktos inny tez powie ze "krowa daje mleko" to czy sie z nim nie zgadzam co do tego ? czy nie przyznam mu racji ? banalny przyklad ale obrazujacy sytuacje ... niestety ale nie majac racji w komentarzu nr66 , ktory rozpoczyna sie nastepujaco "death|rambiak zacznijmy od tego..." ty pierwszy sie do mnie"dojebales" wiec nie odwracaj kota ogonem ; o to cale halo - nie pisalbym przeciez nic do ciebie gdybys ty nie napisal nic do mnie ;] na dodatek nieprawde i jeszcze zarzucajac mi ze "wiem nic o SC" ... no ale okey , koniec to koniec , chcialem ci tylko udowodnic ze sie mylisz z ta "500"tak jak pan Yebisu111 ...

__

Użytkownik
Yebisu111

2005-03-09 16:45:44

no wlasnie:P Q3 TO Jakis tetris w sc nawet gdybys 3 latka pogral to bym cie spizgał jak szmate. Q3 ma to do siebie ze jest to gra przejsciowa grasz zeby reke rozgrzac itp i siasc na cos lepszego ( i tu mamy sporo mozliwosci :D ) Wejdz sobie na wgt i zobacz ilu gra aktywnie polaków potem wejdź na pgt i znow zobacz ilu polaków dołóż lnw sll

a najlepiej policz liczbeaktywnych kont na www.netwars.pl

na e sport nikt nie wchodzi bo nas inne gry nie interesuja
sc to styl życia a nie gra...

__

Użytkownik
rambiak

2005-03-09 19:39:06

... ale sie znowu usmialem hoho ;D nie no szacuken dla "C"iebie bo musisz byc , qrcze blade , super mega gozu master blaster w SC ;] qrde qrde chcialbym zebys mnie "spizgal jak szmate" qrde qrde ... zapisalbym sobie repka na oddzielnym dysku , a dysk schowal za szklo i tak jak dziadek opowiadal mi o wojnie , tak ja bym swoim wnukom opowiadal o wlasnej "wojnie" jaka stoczylem z szefem wszystkich szefow SC - Yebisu111 - YEAH ! ;D ; wogole co to za stwierdzenie "gra przejsciowa" ? jesli chodzi o dosyc smieszne slowa "rozgrzac reke" ... to bardziej ja"rozgrzejesz", grajac w SC , no chyba ze masz ~ 50 APM , to nie mamy o czym rozmawiac ... buehe , o czym ty do mnie mowisz ? o wgt ? pgt ? a co to ma wspolnego z twoimi slowami "w sc gra non stop okolo 500 ludzi w polsce" o ktore cala ta dyskusja ?! mowic mi nie musisz ilu ogolnie ludzi w Polsce gra w SC ... a najlepszy text jest tu "a najlepiej policz liczbeaktywnych kont na www.netwars.pl"... no i jak policze , jak zapisze sobie na karteczce wynik , zeby nie zapomniec , to do jakiego wniosku dojde ? ;D ze liczba ktora mam zapisana na karteczce [ dla przypomnienia - zapisalem ja zeby nie zapomniec , bo jest zbyt ogromna ;D ] odzwierciedla liczbe osob grajacych w SC w Polsce ? ;D sorry - gorsza bzdura niz to ze gra w niej " non stop 500 osob " ... "na e sport nikt nie wchodzi bo nas inne gry nie interesuja" - a to ty pewnie jestes guru sekty SC i wypowiadasz sie za wszystkich jej czlonkow , tak ? ;D aha i jeszcze jedno - jesli te slowa "sc to styl życia a nie gra..." oparles na swoim przykladzie , to modle sie aby majac 25 lat , nie miec takiego stylu zycia ; POZDRO ...

__

Użytkownik
Yebisu111

2005-03-09 20:06:11

heh twoja ignorancja mnie przeraza... to hasło ze stylem zycia jest znane w całym środowisku SC. q3 w sumie masz racej nie nadaje sie na rozgrzeweczke lepsze jest ogame bo tam nie musisz wyłanczać akceleracji. Dla twojej wiadomości mam okolo 280 apm a momentami bez nabijania na chama mam 400... wiec rozgrzewka jest tu logicznym wyjaśnieniem...

miarą wielkości SC jest czas jaki ta gra gości w naszych umysłach. O q3 nikt nie myśli chyba że jakby tu cracka skombinować. Mam dla ciebie misje wejdz na www.netwars.pl i przez tydzien przegladaj forum. Wtedy myśle się nawrócisz... ale na sc nie wchodź bo same mega gosusy będa cie pizgać non stop o ile cie nie wyśmieją ze chcesz z nimi zagrać.

a ta liczba 500... to liczba graczy grających minimum raz na dzien... Na tyle to oceniam... Jesli chcesz zyskać dokładna liczbe dodaj sobie członków klanów na nw jak już te nasze ostrozne 500 przejdziesz zajrzyj na klany euro i dodaj te liczby. Mysle ze styknie.

szacunken...

__

Użytkownik
rambiak

2005-03-10 06:53:24

... e to ty pod Koree juz podchodzisz z APM ;D chcialbym cie dotknac ;/ ; ekhem objasnij mi prosze to stwierdzenie - "O q3 nikt nie myśli chyba że jakby tu cracka skombinować." - jaki z tego moral ? wogole ... zenujacy przyklad ; po co mam wchodzic na NW przez tydzien jak robie to od kilku lat ? a i mam przykra informacje dla ciebie ;/ na SC raczej napewno nie wejde , bo po co mam sobie plytke lamac ? wole wlaczyc SC i wejsc na NTC ;o tylko qrfa po co piszesz takie bzdury , skoro nawet nie wiesz jakiego nicka mam grajac w stara ;o nie wiesz jak gram , nie znasz mnie - po co piszesz ? ty za to napewno jestes gozu - tylko moze pochwalisz sie jakimis osiagnieciami ? prosze nie wstydz sie ... z checia poczytam o tych wszystkich wygranych turniejach i ligach ;o a teraz najwazniejsze ... brak mi slow zeby to opisac ; wiec tak - najpierw przemysl co masz do powiedzenia na dany temat - nastepnie , zacznij pisac [pamietaj - pisz z glowa] - po napisaniu przeczytaj posta , by sprawdzic czy nie ma w nim jakis niedomowien - jesli sa - nanies korekte ... dopiero po tym - zacznij ze mna dyskutowac k ? wiesz juz o czym mowie ? "w sc gra non stop okolo 500 ludzi w polsce" - NON STOP ... w moim odczuciu - BEZ PRZERWY lub poprostu - O KAZDEJ PORZE DNIA I NOCY ... a teraz piszesz "a ta liczba 500... to liczba graczy grających minimum raz na dzien" ?!?! - to wes sie zdecyduj najpierw k ? nie byloby calej tej dyskusji ... gdybys napisal po 1 moim poscie , ze nie to miales na mysli !!! chyba ze "non stop" jest dalej aktualne - to nadal aktualny jest moj sprzeciw w tej sprawie ; POZDRO ...

__

Użytkownik
rambiak

2005-03-10 06:55:54

... aha i jeszcze jedno - po co mam liczyc , jak moge wejsc na NW i "zliczyc liczbe aktywnych kont" ? ;DDD ...

__

Użytkownik
skq

2005-03-11 23:32:56

sa jeszcze tacy ludzie ktorzy sie diskuja zeby nie stracic pkt ; ):D:D nie raz sie slyszy slowa ally albo disk ; >;D:D

__

Użytkownik
zubrzyk

2005-03-12 22:33:40

ta, swieta prawda. Disc lamerzy to utrapienie chyba wszystkich graczy, do tego stosuja rozne cheaty jak map hack;]

__

Użytkownik
Yebisu111

2005-03-13 15:17:03

to zagraj z bwscannerem:) proste :P albo idz na euro tam disci kolesia liczy ci za wina...

__

Użytkownik
zubrzyk

2005-03-13 17:27:06

nom, mozna i tak zrobic :D:D

__

Użytkownik
Yebisu111

2005-03-14 19:08:40

a teraz dla malkontentów!!

drżyjcie :

i czytajcie:
http://recenzja.er.pl/

__

Użytkownik
3one

2005-03-14 21:13:12

Jakie nie gra. Co nie gra. Ja gram choć to chyba żadna pociecha. :P W kazdym razie będę gosu za pare lat i polteam się do mnie nie będzie umywał. If u want to win the fight say I BELIVE :D

__

Użytkownik
freak

2005-03-15 08:23:00

zapomniałeś o [url=www.gosugamers.net]gosugamers.net[/url]

__

Użytkownik
qwe

2005-03-15 10:54:58

Yebisu111 |
hehe q3 to nie gra przejsciowa to po pierwsze bo mecze w Promode'a sa nadal duzo efektowniejsze niz mecze w inne gry i tylko SC:bw w wykonaniu gosu jest rownie efektowne

q3 to tesh styl zycia to gra ktora IMO wymaga naprawde nieziemskiego skilla
zobacz zreszta jak graja tacy gracze jak fooki czy cooller

ale po co panowie te cale klotnie
heh zalosne
idzcie lepiej razem na piwo i pogadajcie o PROgamingu :D

__

Użytkownik
Yebisu111

2005-03-15 18:03:32

Q3 to refleks i znajomosc mapki 100 m na 100 m

opisze ci scene która mnie uzekła w sc.

boxer idzie swoimi rinami koło lurka. Nagle widać i słychać strzł lurkera 1 rinek stimuje i unika ataku leci scan reszta rinek sie rozbiega stim i salwa.. lurka nie ma...

albo idą rinki ( w sumie jakies 5-6 rinek) a przed nimi 3 szeroko rozrzucone lurki.. rozpoczyna sie taniec po chwili giną lurki 3 rinki sie zatrzymują... weź mi teraz to powtorz nawet na slowest a potem podaj akcje w q3 która dowodzi lepszej zręczności.

__

Użytkownik
qwe

2005-03-22 14:10:44

czlowieq ja o scenie SC mam 100x wieksze pojecie niz ty mozesz sobie wyobrazic

zreszta idac twoja mysla to mozna powiedziec ze SC to TYLKO APM i znajomosc mapy ://
eh

__

Użytkownik
Yebisu111

2005-03-24 21:39:12

pograj na wescie i powiedz mi ze cos innego jest podstawa skilla koreanców znajomosc mapy idealna i apm= timing...

__

Użytkownik
zEx

2005-04-17 16:30:25

Ja napewno mam tysiackrotnie wieksze doswiadczenie niz Wy klocki. 5 lat doswiadczenia --v

[DaK]specK

__

Użytkownik
Johnny_Blaze

2005-04-19 10:21:09

ehhh, ludzie, starcraft to ojciec progamingu przecierz -_-
może nie pierwsza gra w która zainicjowała progaming ale gra która najbardziej go podkręciła.
Na wcg 2004 pojechałem żeby pooglądać zmagania w cs'a, bo byłem napalonym graczem. Z moich obserwacji wynikło że: fanów sc było tyle co graczy cs'a, w3 i nfs'a razem wziętych, mówie o POLSKIM wcg. Ta gra coś w sobie ma, bo jak juz wspomniałem, miałem zamiar oglądać zmagania w cs'a a 3/4 całej imprezy lampiłem się w telebim od starcrafta Oo - kiedyś troche pogrywałem to kumałem conieco.
Prosze mnie poprawić jak się mylę, ale sc jest na wcg rok po roku od 2001 ? 4 lata trzymają go na wcg podczas gdy reszta gier się zmienia, i będą go tak trzymać jeszcze bardzo długo właśnie ze względu na ilość fanów. Nie wiem czy blizzardowi lub sponsorom wcg to na rękę, bo przecierz sc już nie kosztuje tyle co kiedyś i nie wymaga takiego sprzętu, żeby kupować super nowe karty graficzne. Z padami i mychami jest inna sprawa...
Zachęcam do obejrzenia tego filmiku, przedstawia ona drogę Slayer'a do korei na pierwsze WCG, pokazuje całą impreze, można się dowiedzieć sporo ciekawych rzeczy o koreańskiej scenie SC oraz o specjalnym kanale telewizjyjnym SC, a przypomnijmy ze jest to z 2001 roku!

http://files.ingame.de/broodwar/video/aliasslayer.rar

Otworzyć bestplayerem/vplayerem zmienić rozszerzenie napisów z *.sub na *.txt i odplaić z napisami angielskimi bo dużo rzeczy mówią po fińsku? czy francusku? Oo

__

Użytkownik
zubrzyk

2005-05-10 15:15:22

ten koles ma racje:D SC jest ojcem progamingu i nic mu nie moze tego tytulu odebrac:D:D gdyby nie ta kultowa gra progaming nei bylby tym samym:D

__

Użytkownik
[IP]Mattias

2005-07-07 22:53:49

u mnie cala rodzinka gra w SC:P

__

VIP
fragmat1c

2005-07-07 23:00:26

u mnie, na 4 osoby w rodzinie 3 maja swoj config, ale w q3 :) Tylko mama nie gra ;)

__

VIP
fragmat1c

2005-07-07 23:02:16

ale pod wzgledem jakosci to SC > Q3, i wiem co mowie, q3 to moja religia

__

VIP
fragmat1c

2005-07-07 23:05:24

stary, to i tak wymiatasz :) ja pamietam czasy jak w jednej rece magnum jadlem a drugą grałem ;D nie wiem ile apm mialem wtedy, ale normalnie awansowalem ostatnio na 40! :D

__

VIP
fragmat1c

2005-07-07 23:07:41

w ktorym miejscu? :>

__

VIP
fragmat1c

2005-07-07 23:08:38

to byla wrecz fenomenalna gra, ale jednak klimat jedynka miala moim zdaniem lepszy

__

Użytkownik
jogurt1

2005-07-08 09:52:51

Znacie dobre strony z dobrymi VODami z WarCraft'a 3?

__

Użytkownik
jogurt1

2005-07-08 10:39:09

Znasz strony z dobrymi VODami z WarCraft'a 3?

__

Użytkownik
jogurt1

2005-07-08 10:41:09

Udostępnijcie potem replaya. OK? Dam [+] Temu kto wygra.

__

VIP
fragmat1c

2005-07-08 15:52:20

mowiac krotko w SC gra wiecej osob niz w TOP5 innych esportowych gier
w polsce



bez przesady, top5 gier w polsce to CS, Q3, ET, AAO i wlasnie SC, aczkolwiek watpie, aby ilosc graczy SC przewyzszala nawet tych, co graja w AAO, nie wspominajac o reszcie ...

__

Użytkownik
money

2005-07-13 10:06:27

SC the best ! gram tez troche w Q3 i CS, ale to nie to samo ;] moim zdaniem SC po prostu rzadzi i nic tego nie zmieni ;p

__

Użytkownik
pawelloo

2005-07-16 21:21:51

sc jest niezly fakt :D

ale w csa tez mozna pograc ;p

__

Użytkownik
vissim

2005-07-20 09:44:49

sc in my mind ;* [; To mnie wciąąąga [;

__

Użytkownik
Hiyoshiro

2005-07-27 21:05:50

niema juz ludzi ktorzy graja w sc..ta gra dawno wymarła, w Polsce dawno nie graja w takie starocie.

__

Użytkownik
True_Spike

2005-07-27 21:20:32

Na kazdym WCG fanow SC jest kilkukrotnie wiecej niz fanow wszystkich innych gier razem wzietych ... to chyba o czyms swiadczy? ; )
Na WGT w tej chwili mamy 14 tysiecy polskich kont, tez nie jest to zly wynik, prawda?

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6101 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie