"szkoda" a no szkoda

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
pablopl16

2009-10-26 22:56:31

ze takie pizdy nie ubliżając poszczególny osoba pojechały sobie na allegre

http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=2692296&suspend=1

mr. goRn

z tego co wiem raw ma jeszcze dostac bana (mam nadzieje ze ten scenariusz sie nie sprawdzi)

sam ich broniłem :x

__

Użytkownik
rastiR

2009-10-26 23:03:59

No ; D Szkoda, bo oni pojechali na HLC a tak my byśmy jechali ; / a na allegre pojechali a wy byście jechali.
No raw nagle na cb z każdego klanu w 10 minut się usunął.
A to wszystko za sprawą PB które ostatnim czasem okazało się lepsze niż kiedy kolwiek
btw. czekałem aż ktoś o tym na esp napisze xD

__

VIP
pablopl16

2009-10-26 23:08:49

boli mnie fakt że gdy pisaliśmy do adminów allegry zwyczajnie nas olali, cóż

skoro były news’y o tym jak GFO niszczy BVG czy nas to przydałoby się sprostowanie w jaki sposób tego uczynili

__

Użytkownik
zoniC

2009-10-26 23:22:12

No, raw też się szybko usunął. Tzn. już ostatnio wierzyłem, że są czyści, ale wyszło inaczej :)

__

Użytkownik
esportfun

2009-10-26 23:29:10

rastir chcesz porozmawiać o Leonie? No własnie ;) Nie wypowiadaj sie wiec na temat gorna i jego teamu :)

__

Użytkownik
Gorl3s

2009-10-26 23:42:31

Powinna byc kara smierci za czit. to by sie tym gnojkom odwidzialo:], moze przesadzam:P ale naprawde.

__

Użytkownik
iVon3ry

2009-10-27 01:04:11

to ze ktoś był na lanie i słabo bądź tez dobrze zagrał nie świadczy ze jest czysty

__

Użytkownik
blaken

2009-10-27 01:23:54

nicejoke
nie mow ze bez niego nie wygralibysmy tego meczu bo to wy zagraliscie jak pizdy, sami przyznaliscie ze 1 czy tam 2 od was mialo problemy techniczne (brak dzwieku / dc / cos tam jeszcze) - jak ktos ma inne zdanie to proponuje obejzec demko, powinno byc na stronie allegry

rastir
wy jestescie tak slabi ze nawet haxy wam nie pomoga

ivonzjeee
i na odwrot - to ze ktos lamil na LANie nie swiadczy o tym ze nie umie grac

gORLES
jakis Zuber czy jak mu tam chyba z teamu rastira zapowiedzial ze przyjedzie do lodzi i mnie pokara, ma nawet moje szczegolowe dane, mozecie sie do niego przylaczyc. Choc to nie ja czitowalem jestem odpowiedzialny za swoj team, zapraszam.


gorn oczywiscie juz nie gra z nami ale najsmieszniejsze jest to ze postanowilem go usunac zanim dostal bana : p
A jesli chodzi nasz team to mamy zamiar grac dalej o ile znajdziemy kogos za gorna, mam tez nadzieje ze nie spotkam wiecej czitkow w swojej ekipie.

__

VIP
pablopl16

2009-10-27 01:34:28

to juz swoja droga problemy,utwierdzam się w przekonaniu że zagraliśmy ten mecz na 120% skoro mogliśmy grac rundy 4/5 ,a niekiedy 3/5 przeciwko haxa

2 z 5 graczy cisnelo na haxach i to jest śmieszne, gorn jak gorn każdy mówił ze gra za dobrze, ale raw ROFL
co wam strzeliło do głowy i nie wmawiaj mi że nikt z was o tym nie wiedział

żal mi was a najbardziej to chyba żal mi Lexa

__

Użytkownik
blaken

2009-10-27 04:10:16

Wmawianie i zaprzeczanie nie ma tutaj sensu bo i tak nikt mi nie uwierzy, tym bardziej ze sprawa jest nieco bardziej skomplikowana niz moze sie wydawac. Powiem tylko ze ten ban bardziej mnie rozsmieszyl niz zaskoczyl.

cu @ next lan (o ile sie doczekamy)

__

Użytkownik
rastiR

2009-10-27 06:55:13

craven raz grałem przeciwko leonowi jak grał jak maszyna przeciwko mnie, później od kiedy z nim grałem to 30 fragów miał na typach które w 5 od jednego nada gineły, więc sądze że mówie że na 100% leon grał by na lanie identycznie jak grał z nami na meczach możesz sobie screenów poszukać demek zobaczył byś.
A w GFO odrazu było widać że mają dziwny movement

__

Użytkownik
ravosss

2009-10-27 07:22:38

W dupie byliscie i gowno widzieliscie. Nawet nie przyszlo wam do glowy to, ze to nie my (ja,gorn) musielismy grac na eliminacjach do LC. Ja z gornem nie gralismy na zadnych haxach mimo tego ze dostal bana na cb.Moze ktos bystry rozumie co sie dzialo podczas eliminacji do LC.

__

Użytkownik
Linx21

2009-10-27 07:50:47

"cu @ next lan”

to mnie rozbroilo

btw. tak zalosnego tlumaczenia nawet koledzy z teamu gravva by nie wymyslili

__

Użytkownik
jajk0

2009-10-27 08:05:16

Po co takie smieciowe tematy? Lepiej idzcie do szkoly (dzieciaki?) zamiast grac w tego cod’a i pouczcie sie polskiego, bo strasznie kaleczycie jezyk (“osobąąąąąąąąąąąąąą"?).

__

Były Redaktor
so0fka

2009-10-27 10:12:22

Wiecie co mnie rozbawiło? No offence oczywiście, ale to wynika z moich regularnych obserwacji sceny coda na tym forum :D. Otóż temat zakłada koleś, którego team jeszcze nie tak dawno był zamieszany w jakąś aferę dotyczącą oszustw w allegrze (o ile pamiętam to jakiś mecz z GROMem był). Pierwszy odpisuje mu gość, którego wszyscy jadą za to, że gra z czitem w teamie. Jakbym tylko lepiej znał waszą śmiszną scene, to pewnie bym znalazł takie powiązania dla większości z was - oszukiwał, czitował, grał z czitem itp. Ile trzeba mieć w sobie goryczy i hipokryzji, żeby jechać po kimś samemu nie będąc lepszym?

__

Użytkownik
zoniC

2009-10-27 14:16:40

@Soofka
Co w tym dziwnego? Myślisz, że tylko CEFO się podkładało pod innych na LC, PGA czy PLEGF? COD to COD, on rządzi się swoimi prawami :)

@jajk0
Nie musisz czytać forum CODa jak Ci się nie podoba :) Równie dobrze możesz zabrać się za czytanie forum SC czy CSa, które nie wykazuje za dużej aktywności w tym serwisie.

A co w końcu z rawem bo w temacie nic nie znalazłem, usunął się też, bo ban incoming czy inne powody?

__

Użytkownik
arEckzuRrr

2009-10-27 14:41:28

Ja wiedziałem ze goRn ma haxa juz przed eliminacjami =] Ale byłem pewien ze wygramy z nimi nawet jak beda haxowac,ale jednak wygrali 5v3 i udowodnili jak karaja (goRn) na lanie.Bez sensu są dla mnie eliminacje online do LANa gdzie kazdy moze grac unfair tylko po to aby osmieszyc sie na lanie i przez takie coś traci się motywacje do gry =]

__

Użytkownik
arEckzuRrr

2009-10-27 14:41:28

Ja wiedziałem ze goRn ma haxa juz przed eliminacjami =] Ale byłem pewien ze wygramy z nimi nawet jak beda haxowac,ale jednak wygrali 5v3 i udowodnili jak karaja (goRn) na lanie.Bez sensu są dla mnie eliminacje online do LANa gdzie kazdy moze grac unfair tylko po to aby osmieszyc sie na lanie i przez takie coś traci się motywacje do gry =]

__

Użytkownik
esportfun

2009-10-27 14:41:56

@rastir

a znasz ty czlowieku jego przeszłość? :) Dwóch ludkow u ciebie w teamie jest do odstrzalu, zaluje ze nie powiedzialem orzhovi :) Widze granie z returnedami to dla ciebie normalka, dla mnie normalką będzie załatwienie im banów wszędzie gdzie sie da

__

Użytkownik
rastiR

2009-10-27 15:06:26

leon ban na CB. Wiesz co aktylanie nie dbam o to, z tego co wiem kowal nie jest żadnym returnedem, a pozatym nie gramy już od 2 miechów także rób to chcesz, ale to my na hlc nie bylismy przez gfo, a tak to wiem że większość z mojego teamu by się dobrze pokazała

__

Użytkownik
MarzZz

2009-10-27 15:09:32

@ raw

a z gornem nie gralismy na zadnych haxach

Co do Ciebie nie wiem ale goRn ? : ) Na lanie chlopak ma po 5 killi a na necie bije kazdego jak psa majac po 30 fragow : )

__

Użytkownik
FLE5H

2009-10-27 16:31:51

GFO też wierzyło w to, że się dobrze pokażą :D


dla mnie ktoś kto grał/gra z haxem takim jak leon jest nikim :)
no, ale to tylko moje zdanie, gl.

__

Użytkownik
deniuszek

2009-10-27 17:55:54

Jak dla mnie GFO bardzo dobrze się pokazało na LC, biorąc pod uwagę przegraną np. z PGS 13:11 :>

__

Użytkownik
Gorl3s

2009-10-27 22:06:22

moze na lanie tez haxy?:D

__

Użytkownik
smacky doo

2009-10-27 23:00:09

gORLES stalem za gornem i cos niby zielono czerwone biegało po ekranie ale myslalem ze to bug :(

__

VIP
marikkkk

2009-10-27 23:54:52

deni prosze cie :) GFO nie zagralo dobrze tylko my slabo a jezeli na prawde haxowali to ban na wszystkie eliminacje lanowe i tyle;]

__

Użytkownik
rastiR

2009-10-28 07:49:28

Szkoda że nie widziałem jak grali na lanie, ale w domu nie dość że ich gra wyglądała dziwnie, bo tak szybko celowali, i poruszali się czasem. To dodatkowo w domu każdego zbili w zasadzie jak chcieli BVG CEFO, a na lanie głupiego meczu nie wygrali, a mieli 2 szanse.

__

VIP
pablopl16

2009-10-28 12:31:19

sofka masz racje z mojego tematu jakby nie bylo plynie hipokryzja

szkoda ze admini nie zainteresowali się sygnałami które wysyłaliśmy
pewnie nie doszło bo do naszego oszustwa spokojnie byśmy wygrali (podobnie zresztą BVG), byliśmy pewni ze grają na haxach wiec zachowaliśmy się wobec ich tak samo jak oni wobec nas, wyszło jak wyszło gdy teraz czarno na białym dostają bany nikt ich nie cisnie : o bynajmniej nie tak jak nas

@ polonista szczerze przepraszam za błędy tego typu :p, dysortografia robi swoje do tego troszkę nie w stanie bylem pisząc tego “newsa"

__

Użytkownik
loozesl

2009-10-28 13:05:32

nicejoke, nie potrzebnie Ty wyszedleś z tym postem na forum. Niepotrzebnie. ;)

__

VIP
reaktiv

2009-10-28 13:26:19

"szkoda ze admini nie zainteresowali się sygnałami które wysyłaliśmy "

Sory joke, ale czym tu sie interesowac? Nawet jesli cos maja/mieli, nie jestes wstanie na 100% stwierdzic po 2 demach, ze ktos cos ma, jesli umie to ukryc. Banowanie na podstawie demek do prostych nie nalezy i dopoki osoba ta nie zacznie robic spektakularnych akcji i bic 40 bomb co mecz, to gowno jestes wstanie wywnioskowac. Centu byl “sledzony” przez 2-3 miechy, po kazdym CB bylo brane jego demo, dopiero po kilkunastu demach stwierdzono, ze cos ma.
Zreszta, dopoki GFO nie dostanie bana od PB, nic im nie mozna udowodnic, przynajmniej teraz. Pisanie, ze na necie wygrali z nami czy wami, a na lanie ani razu nie wygrali nie jest argumentem. mTw wygralo EPS.de ONLINE i 10000 euro, a na lanie nie potrafili wygrac meczu, ciagle paradox pisze zeby ich banowac bo to haxy, w sumie nie tylko on, ale nikt ich nie zbanuje z prostej przyczyny - nie ma 100% dowodu.
Ten temat jest zbedny i nic specjalnego nie wniesie.

__

Użytkownik
d3v14nc3

2009-10-28 15:56:44

"Zreszta, dopoki GFO nie dostanie bana od PB, nic im nie mozna udowodnic, przynajmniej teraz”

Log Entry:
011 213-163-69-109-28960.log [10.23.2009 22:42:35] ->PBSV: VIOLATION (AIMBOT) #50173: Milosz to mak (slot #5) Violation (AIMBOT) #50173 [08304fe4770ffc1fc907e2a1cb5a80ff(VALID) 195.34.208.102:28960]

__

Użytkownik
bLinku

2009-10-28 16:02:28

Po co wywlekać coś co już się stało.. stało się i się nieodstanie.. proste. eot

__

Użytkownik
rastiR

2009-10-28 16:36:54

gorn ma już bana od pb

__

VIP
reaktiv

2009-10-28 16:37:29

Dev i? Na podstawie tego, ze gorn dostal bana, mam powiedziec ze cala reszta tez go ma? Dla mnie gorn w ogole nie zalicza sie do tego GFO do ktorego sie wszyscy przyczepili, bo fakt faktem, to nie o gorna sie kazdy plul, tylko szkilera/blakea ew. rawa.

Wyglada to tak, jakbyscie na sile przyszywali reszcie GFO late haxa, bo gorn wpadl.

__

Użytkownik
d3v14nc3

2009-10-28 16:57:30

Rea dla mnie było wiadome(domyślałem się) od dawna ze gorn haxi i to była osoba której się czepiałem (27 fragow na nas a na lanie tez na city 3-19 :P + informacja od wiarygodnej osoby ze gorn ma konto na haxiorskiej stronce) a do reszty nic nie mam ;p Gorn już jest skończony a pozostałym chłopakom dajmy żyć ^^ eot?

__

Użytkownik
m4jst3r

2009-10-28 17:00:14

huh, troche sie narobilo... jesli chodzi o ta cala sprawe to co do gorna to od poczatku mielismy podejrzenia, gral za dobrze, gfo z gornem na czele mialo kilka dziwnych sytuacji i tyle, na podstawie demek niczego nie dalo sie stwierdzic(chodzi oczywiscie o pare osob), sam tez myslalem, ze moze jednak graja czysto, tak wiec nie mam zadnego zalu do adminow, tak jak i wiekszosc teamu,.. jesli chodzi o mecz gfo vs bvg to za tego calego szkilera gral gorn :) duzo osob o tym wiedzialo, duzo tez sie domyslalo... duzo osob rowniez pisalo do nas ze wiedza ze gorn na 100% cos ma i sa tego pewni... co do raw’a to mnie zaskoczenl, tak wgl kto powiedzial ze jest zbanowany, z tego co wiem banu na gv nie ma... jesli chodzi o gfo to warto przypatrzyc sie vedzie czy jakos tak...
tak jak juz joke pisal... skoro redaktorzy- koledzy gfo pisali tak ochoczo o sukcesach gfo, to teraz wypadaloby dac newsa o tej calej sytuacji...

__

VIP
reaktiv

2009-10-28 17:04:35

Dev uhm, mozliwe, ale ogolnie w tym temacie sie wypowiadaja o reszcie tak jakby tez mieli bana przez pb. Dopoki go nie dostana, albo nie bedzie jakiegos pewnego dowodu, nie ma co sie rozpisywac : d

__

Użytkownik
zoniC

2009-10-28 17:06:44

@m4jster
raw bana nie ma nigdzie, jedyne co to na CB nie jest w żadnym teamie. Czemu? Nie mam pojęcia.

Co do reszty GFO - spoko chłopaki, potrafią zagrać, więc dopóki napinacze nie znajdziecie dowodów - EOT.

__

Użytkownik
Linx21

2009-10-28 21:41:30

na krzeslo z nim

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3195 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie