Adamek vs Gołota

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
xyzzz

2009-10-25 09:24:28

Jak wam się podobała walka ? : D zaskoczony ktoś przebiegiem walki ? : DD

Wg. mnie Adamek jak jeszcze trochę przybierze na masie to za pare lat możemy się doczekać niezłego pojedynku Adamek vs Kliczko ; DD co do walki z gołotą, to byłem pewny, że Adamek wygra to bez problemu, tylko obawiałem się o to czy jak Adamek przybierze na masie, to nie straci swojej szybkości : D

__

Użytkownik
kolektor7

2009-10-25 10:17:48

Chrześcijanin walczy vs Andrew Głupota :D:D Miałem nadzieje ze nokaut będzie już w pierwszej rundzie, jeszcze po tym jak gołota padł, no ale trzeba bylo do 5 poczekac :P
PS. Chciałbym zauwazyc ze Golota Adamka chyba ani razu porzadnie nie trafil, 0 rozciec na twarzy Tomka :P A gołota caly w czerwieni ;p

__

Użytkownik
Kub4r

2009-10-25 10:25:52

tam w 5 rundzie byl fajny 100shot 1 nokaut

golota juz nie w tej formie co kiedys

__

Użytkownik
MarzZz

2009-10-25 10:34:41

Ten demotywator swietenie przedstawia ta walke :P

http://demotywatory.pl/315106/Golota-

__

VIP
Mateck

2009-10-25 10:57:49

mnie jedynie wku*wialy te reklamy co runde. czujesz juz te atmosfere a tu ci walna reklame domestosa ; xx

__

Użytkownik
GLoo

2009-10-25 11:09:39

Polsat - reklamy przerywane galą boksu ;d

__

VIP
conish

2009-10-25 11:37:23

Dziwia mnie ogolne szyderstwa z Andrzeja Goloty. Zdaje sobie sprawe, ze wiele osob piszacych tego typu rzeczy w roku 1996 wlasnie zaczynala siegac na palcach do zamka w drzwiach i nie pamietaja walk Goloty z Bowem, gdy mimo wszystko okazal sie doskonalym piesciarzem. Nikt tez nie docenia jego serca do tego sportu, bo ilu z cwaniakow piszacych o nim bzdury stanelo by do ringu po sromotnych przegranych z Lewisem, Tysonem (nawiasem mowiac sprycowanym) i Brewsterem?

Szacunek oddaje takze Adamkowi, jest doskonalym piesciarzem i powtorze za kims: ma to wszystko czego nie ma Golota.

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

VIP
Van Helsing

2009-10-25 11:57:20

Myślę, że szyderstwa z Gołoty są dlatego iż gdzie to Andrzej niemłody już człowiek porywa się na młodego Adamka? Z pewnością Gołota ma serce do boksu, jednak boks jest bezwzględny. To było pewne że przegra, więc po co walczył? Zdziwieni wynikiem mogą być tylko fani Andrzeja, ale to zagorzali. Po co walczył - dobra kasa z tego była, nawet mimo przegranej.

To tyle. Uważam, że Gołota był świetnym bokserem, jednak teraz wiek już robi swoje. Adamek rośnie na świetnego pięściarza, jest pewny siebie, jednak miejmy nadzieje, że nie stanie na jego drodze jakiś noname lepiej przygotowany..

PS. Słyszeliście jak żona Gołoty mówiła do Adamka “spadaj to narożnik Andrzeja”? To są dorośli ludzie? :D Nie jestem fanem boksu, ale naprawdę dziwi mnie to że ktoś myślał że Gołota może wygrać z młodym zawodnikiem, który chce się pokazać

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
doubleyes

2009-10-25 12:09:54

Andrew powinien po tej walce wszystko przemyslec i powiedziec sobie ''stary twoj czas minal, sa od ciebie lepsi, musisz odejsc w cien''. Nie wiem po co on ciagle probuje osmiesza sie, bo ta walka go osmieszyla(wiadomo ze dla hajsu) - 3 upadki i masa combosow na jego twarz. Po pierwszym upadku sie jeszcze smial. Ta jego pewnosc siebie na hooy sie nadaje. A co do Adamka, zadnego zdziwienia nie bylo reprezentowal taki poziom jaki powinien reprezentowac. Nie wiem jak sobie poradzi w wadze ciezkiej w przyszlosci powiedzmy z bracmi Kliczko czy z kolosem Wałujewem. Czas pokaze ma chlop zaparcie i wiare w swoje umiejetnosci i zycze mu ogromne powodzenia bo to co robi zasluguje na szacunek.

__
123

Użytkownik
tobster

2009-10-25 12:17:28

Co ma przemyśleć ? Walka zwałowana, aby wypromować Adamka. Gołota biznesmen dostał dobrą kasę i koniec. Od 10 lat jest chłopcem do bicia dla $. Nie wiem jak wygląda jego realna forma, i raczej nikt się nie dowie bo andriu nie będzie już walczył o tytuły tylko będzie się podkładał.

__

VIP
Mateck

2009-10-25 13:32:20

golota walczyl wczoraj tylko dla kasy, wiadome. zapewnione mial bowiem prawie 900 tys. zlotych. adamek dostal na pewno wiecej kasy. era goloty skonczyla sie przed jakas dekada. niestety, nie te lata. 41-letni facet nie ma takiej szybkosci jak 30-latek. adamek wschodzi, a golota zachodzi. nie zmienia to faktu, ze golota byl swietnym piesciarzem i zasluguje na szacunek. adamek jeszcze sporo osiagnie.

__

Użytkownik
qwe

2009-10-25 13:55:38

Ja bylem calym sercem z Golota, mimo iz nie dawalem mu szansy po tym co zobaczylem w pierwszej rundzie.
Nie wiem co jest z Golata, ale od czasu jego pierwszej szybkiej porazki nie moze sie podniesc, walczy jakos dziwnie, ospale.

Ja obecnie czekam na IMO ciekawsze wydarzenie jesli chodzi o sporty walki w polsce a mianowicie walke Mariusza Pudzianowskiego z Nejmanem na zasadach MMA w gali Konfrontacje Sztuk Walki w Warszawie.
Pudzian w MMA- to moze byc ciekawe zwlaszcza z uwagi na jego ogromny wklad i serce do wszystkiego za co sie wezmie.

http://bi.gazeta.pl/im/2/6418/z6418522X.jpg

__

Użytkownik
ank3l

2009-10-25 15:15:46

Byłem całym sercem za Gołotą, no ale cuż. Forma nie ta choć, myślałem że się przygotuje do tej walki. W pewnym momencie walki, zacząłem sobie myśleć, że Gołota się w końcu ocknął, a po chwili patrze, a ten na deskach

__

VIP
V!ct!M

2009-10-25 15:55:22

Szkoda Gołoty :(
@qwe
Mam nadzieje, ze Mariusz go zmiazdzy :D

__

VIP
pablopl16

2009-10-25 19:45:44

za 300 tyś zielonych sam dałbym sobie ryja obić

__

Zbanowany
kolaola8

2009-10-25 19:49:40

@joke

Tylko że za przegraną w 5 sek 1 rundy nic nie płacą :D

__

VIP
lecho

2009-10-25 22:27:00

qwe --> nie mam pojecia wedlug jakiego klucza okreslasz mianem wiekszego wydarzenia walke zadnego boksera z kulturysta wedlug formuly najbardziej przypominajacej mordobicie do starcia trzykrotnego zawodowego mistrza swiata z wielokrotnym pretendentem w wadze ciezkiej :)

__

Użytkownik
smacky doo

2009-10-25 22:58:40

na ksw bedzie sie dzialo :DDD
zapowiada sie zajebista walka jeszcze ta napinka miedzy nimi.

__

VIP
[fhn]AL|EN

2009-10-25 23:00:49

Dajcie linka do walki bo nie widziałem :-]

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
Qub!c

2009-10-25 23:28:48

Ta napinka to chwyt marketingowy. Tak naprawdę to pewnie Najman wpada do Pudziana obejrzeć przy piwku stare zawody strongmen albo walke Goloty z Adamkiem.

__

Użytkownik
qwe

2009-10-26 00:52:06

@Qub!c

Taaa, pewnie tak jak wpada Adamek do Goloty (niegdys koledzy)... -.-
Nejman zgrywa twardziela, Pudzian sie nie napina tylko grzecznie odpowiada, ze wszystkie te grozby Nejmana w akcji zobaczymy dopiero na ringu.

__

VIP
lecho

2009-10-26 09:37:02

smacky doo, qwe --> wy naprawde wierzycie ze te 'gorace newsy' z Faktu na temat ich wzajemnej niecheci to prawda? :)

__

Użytkownik
qwe

2009-10-26 12:17:00

@lecho
Przed walka bardzo czesto sa roznego rodzaju napinki, taka proba sil a raczej grozb.

Co do Nejmana to nie wiem, ale watpie by Pudzian znizyl sie do poziomu grozb i wyzwisk w kierunku do swojego przeciwnika : )

Otoczka napiecia jest naturalna dziwilbym sie bardziej, gdyby Pudzian z Nejmanem poklepywali sie po ramieniu i wymieniali sie milymi slowami.
Oni nie moga sie lubic bo z takim podejsciem walka nie bylaby ciekawa.

Po walce moga sobie podac reke i isc na piwo, poniewaz wtedy napiecie jest juz rozladowane, pojedynek zakonczony.

Mysle, nie zwazajac na brukowce typu fakt, ze jakies niewielkie napinki byly ale na ile prawdziwe to juz nie mnie oceniac.

__

VIP
V!ct!M

2009-10-26 13:04:57

@Qub!c
qwe z Białej Rawskiej to pewnie on wpada do Pudziana :XD

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-10-26 13:42:31

mam nadzieje, ze pudzian URWIE MU LEBBBB! nejman to taka ciota, ze szkoda gadac

__

Użytkownik
exile

2009-10-26 14:32:21

on ma na nazwisko Najman a nie Nejman ;[

a Pudzian rozniesie go w parterze i tyle będzie ze szczekania tego marnego boksera :D

__

Użytkownik
qwe

2009-10-26 14:47:14

@exile
sorx za blad :P

W parterze rzeczywiscie nie widze szans dla Najmana, nie chodzi tu juz o technike ale o mase i sile pudzianowskiego. Przy takiem sile nie wiem czy dalby rade mu zalozyc dzwignie na reke : )

__

VIP
Mateck

2009-10-26 15:39:36

Dla zainteresowanych walka Najmana i Pudziana:
- Konferencja prasowa cz.1
- Konferencja prasowa cz. 2

Wedlug mnie jest w tym troche prawdy. Sadze, ze pudzian z najmanem sie nie lubia, co sprzyja kampanii reklamowej tej walki. wiadome, ze wszystko co zle, niemile, negatywne itp przyciaga wiecej uwagi. imo pudzian zniszczy najmana, w co bardzo wierze, bo nie potrafie patrzyc na najmana i to jego cwaniakowanie.

__

VIP
V!ct!M

2009-10-26 18:28:16

jakis pionek skacze do Mariusza i potem gorzko pozaluje

__


Warning: getimagesize(http://bi.gazeta.pl/im/2/6418/z6418522X.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6311 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie