[SD] eSports.pl CoD2 - admini poszukiwani*

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Mateck

2009-10-15 22:45:48

Poszukuję kilku osób, które sporo grają na naszym publicznym serwerze Call of Duty 2 SD eSports.pl @Shooters.pl - 195.42.112.1:28970 - i chciałby zająć pozycję admina.

Wymagania w stosunku do kandydata:
- dojrzałość umysłowa (!) i najlepiej również wiekowa,
- spora dostępność,
- xfire - bez tego ani rusz. tylko w ten sposób komunikuję się z adminami,
- pozytywna bądź neutralna opinia na scenie. nie będą rozmawiał z osobami nieszanowanymi, nielubianymi na scenie, niemiłymi dla innych itp,
- znajomość komend rcon (uwierzcie, że zdarzały się takie osobniki, które nie potrafiły wyrzuć czy zbanować gracza),
- kultura osobista,
- umiejętności rozmowy z innymi (nie sztuką jest bowiem zbanować gracza, lecz przekonać go, że to co robi, przeszkadza innym w graniu).

Zgłoszenia proszę wysyłać wyłącznie na mój adres e-mail: [email protected] (nie rozpatruję wiadomości z xfire oraz gg), a w tytule należy wpisać: “Rekrutacja na admina serwera”. Każde z nich powinno zostać przygotowane według poniższego formularza:

Nick:
Wiek:
Xfire:
Ewentualne doświadczenie w adminowaniu:
Dostępność:
Kilka słów o sobie:
Dlaczego chcę zostać adminem serwera SD eSports.pl:

Może i jest to dość oficjalnie przygotowane, ale chcę skompletować naprawdę porządną ekipę adminów, z którymi nie będę miał problemów. Jak na razie adminami są: A.I., forem, Thomas, pixxx, no i ja.

Wszelkie uwagi odnośnie do pracy obecnych adminów mile widziane. Zwracam się z prośbą, aby w miarę możliwości wspomnieć o rekrutacji znajomym, którzy są odpowiednimi kandydatami.

Odpowiem w ciągu kilku dni wybranym osobom.

Z góry dziękuję za zgłoszenia.

AKTUALIZACJA 1.
Poszukuję również adminów na serwer DM - 195.42.112.1:28960.

AKTUALIZACJA 2.
Poszukuję również adminów na serwer TDM - 195.42.112.6:28962 (trzeba go jeszcze rozkręcić).

__

VIP
marikkkk

2009-10-16 13:18:25

"ZA ILE” :D:DD !

__

Użytkownik
bLinku

2009-10-18 22:30:13

Nick: bLinku
Wiek: 18
Xfire: bLink0077
Ewentualne doświadczenie w adminowaniu: Ponad podstawy w rconie (kick,ban itd) , ale tak czy owak internet pomaga.
Dostępność: Weekendy po kilka godzin (czasem do kilkunastu, tak nolife + praca) , a w dni robocze minimum 2 godzinki
Kilka słów o sobie: Hmm, gram w Call of Duty 2 już dobre parę lat, większość czasu grałem w pojedynkę (1v1 mam upodobanie) oraz w klanie eod który już nie istnieje (a szkoda)A tak po za tym ten SD public to chyba jeden z niewielu Polskich public'ów który ma taką liczebną ilość osób grających, więc po prostu chcę pomóc :)
Dlaczego chcę zostać adminem serwera SD eSports.pl: j.w.

__

Użytkownik
Forem

2009-10-18 22:36:14

@bLinku

Zgłoszenia proszę wysyłać wyłącznie na mój adres e-mail: [email protected]

__

Użytkownik
bLinku

2009-10-18 23:00:27

Wielkie dzięki f0rem widocznie libacje po PGA nadal mi z głowy nie wyleciały i nie kontaktuje jeszcze :)

:D :D

__

VIP
Mateck

2009-10-18 23:25:35

juz na sd i dm nie sa potrzebni. tdm jak sie rozkreci to dam komus rcona.

__

Użytkownik
bLinku

2009-10-22 21:52:20

@ mateck :

Jeśli jednak jakiś admin się nie spiszę ( a możliwe że tacy są ) to daj mi znać, chętnie zadbam tam o porządek.

Największy syf robią spammerzy!

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3545 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie