Jak to sie robi vol.2

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
conish

2009-10-18 14:36:08

2 luty 2008

Wiem, od miesiąca nic nie napisałem na blogu i wygląda na to, ze nic się nie dzieje. Nic bardziej mylnego! Mimo pewnego zastoju (wiadomo- styczeń to ostatnia okazja, żeby poprawić oceny. Jakbym dorwał tego gościa od systemów… na szczęście będzie z tego trzy), udało nam się wiele osiągnąć. Pisze nam, ponieważ inicjatywa Super Polish And International Live Arena Pro Games Festival liczy w tej chwili już dwie osoby. Drugą osobą jest mój kolega z podwórka, Karol Kulczykowski. Już dawno zauważyłem, że Karol na języku polskim bardzo dużo rysuje w zeszycie. Poprosiłem go, żeby narysował mi w powerpoincie top do strony. Nie powiem, wyszło bardzo fajnie. Strona jest w klimacie srebrnoczerwonym, w topie jest bardzo fajny napis SPAILAPGF.pl na tle konturu panienki z Coca Cola Live Festival (mam nadzieję, ze się nikt nie pokapuje… ). Wygląda to super!
Cała strona oparta jest na najnowszej joomli. Sam to konfigurowałem! Ściągnąłem jakiegoś theme`a i podstawiłem na próbę. Od razu mi się spodobało. Jest takie menu po lewej stronie, co tam można wsadzić różne moduły. Są na przykład takie dla klanów, wyniki meczów itd. Super! Połowa roboty za mną.

Ale jeszcze nie mogę spocząć na laurach. Póki co zastanawiam się nad lokalizacją. Najprościej chyba by było zrobić wszystko w sali gimnastycznej u mnie w szkole. Nawet nie zgorzej by to wyglądało. Bo jest u mnie tak, ze po wejściu do szkoły jest taki duży plac apelowy i tam by się mogli rozstawić sponsorzy i na jest taki długi korytarz do sali gimnastycznej, tam też by się dało postawić jakieś stoły czy coś dla wystawców… A zaraz przed samą salą są dwie szatnie. W jednej bym zrobił serwerownie (nikt mi wtedy nie zarzuci, że się serwery przegrzały, bo tam jest zimno jak psiarni), a w drugiej takie pomieszczenie socjalne, żeby sobie kawę zrobić czy herbatę. No ale to tylko pomysł wstępny, bo…

No właśnie! Najważniejsze zostawiłem na koniec. Tak jak postanowiłem w grudniu, tak zrobiłem. Napisałem list do Urzędu Miejskiego! Oto jak wyglądał:


-----------------------------------------------------------------------
Maciej Obernacki, 5.01.08 Nowy Sącz



Do Prezydenta Urzędu Miasta
W Nowym Sączu



PODANIE


Witam! Zwracam się z uprzejmą prośbą do Urzędu Miasta w Nowym Sączu i Pana, Panie Prezydencie, o wyrażenie zgody na zorganizowanie Super Polish And International Live Arena Pro Games Festival, na terenie miasta. Festival ten ma w zamyśle skupić grupę kilkuset młodych graczy komputerowych oraz grupę kilku tysięcy ich kibiców. Całość okraszona ma być prezentacjami najnowszego sprzętu, programów oraz gier sponsorów, którzy w zamian za sponsoring, będą mogli zorganizować własne stoiska w wyznaczonych do tego miejscach.

W związku z powszechnym wśród starszych ludzi poczuciu zła drzemiącego w grach i rzekomej głupoty grających, ciężko jest przekonać do siebie i własnych inicjatyw sponsorów. A wcale tak nie jest! Z gier można spokojnie wyżyć posiadając profesjonalne kontrakty z klanami. Właśnie taki przekaz chcemy dać swoim festivalem.


W imieniu inicjatywy SPAILAPGF
Maciej Obernacki


-------------------------------------------------------------------------------

Po dwóch tygodniach otrzymałem odpowiedzi! Oto ona:
--------------------------------------------------------------------------------

Nowy Sącz, 17.01.08


Odpowiedź na podanie z dnia 05.01.08


W związku z brakiem wystarczających załączników do podania (pełny ich spis można znaleźć na tablicy w Urzędzie, na trzecim piętrze, obok pokoju Rozwoju Regionalnego), Urząd Miasta (w tym Pan Prezydent) nie może się ustosunkować do podania. Nie oznacza to jednak całkowitego braku zgody. Prosimy uzupełnić podanie i dostarczyć (tym razem prosimy jednak a papierze) do Działu Rozwoju Regionalnego.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż logo Urzędu Miasta Nowy Sącz wraz ze wstęgą z napisem „Miasto ludzi, ludzie dla miasta” można umieszczać bez zgody Urzędu na stronach internetowych, ulotkach informacyjnych itd. tylko przez instytucje posiadające osobowość prawną.

W imieniu Urzędu Miasta
Str. Ref. Tomasz Piła
------------------------------------------------------------------


Ja już za 2 tygodnie kończę 18 lat (już mogę się pochwalić: będzie się działo! Mamy całą loże w Alibii zarezerwowaną), to przy okazji zobaczę na te załączniki. Ale jak widać, Urząd to mam już po swojej stronie.

Do przeczytania!

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
Dziubasek

2009-10-21 01:25:33

Jawna prowokacja, styl pisania bloga świadczy że masz 15 lat i chorą wyobrażnię lub 25 i chcesz sprowokować burzliwą rozmowę na forum. Natomiast list do urzędu to z pewnością nie Twojego autorstwa... Szkoda gadać chłopie weż się za robotę lepiej lub nauke jeśli masz faktycznie 15 lat...

__

Użytkownik
insane5517

2009-10-22 18:14:34

Dziubasek, nie należysz do spostrzegawczych.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6109 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie