Jak to sie robi vol.1

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
conish

2009-10-15 17:26:17

Nazywam się Maciej Obernacki, ale wszyscy nazywają mnie Oudi, albo Kmicic. Wolą tę drugą ksywę, mówcie mi Kmicic. Mam 17 lat, jestem uczniem 4 Technikum Elektronicznego im. Stefana Batorego w Nowym Sączu. Od 5 lat jestem esportowcem. To znaczy- gram w gry komputerowe i sprawia mi to dużą satysfakcję oraz jestem to w dobry. Najbardziej lubię serwer Postrzelajmy.pl TDM NOCHEATS*, gdzie prawie zawsze jestem pierwszy albo drugi. Zacząłem pisać tego bloga, bo chce udokumentować jak organizuję lanparty. Takie z prawdziwego zdarzenia, ze sponsorami, z telewizja i z nagrodami. Kto wie, może pewnego dnia uda mi się sprzedać prawa to tego bloga, komuś kto będzie chciał go wydać?

Zacznijmy jednak od początku, od tego przecież się zaczyna. A zaczęło się od tego, że w listopadzie chciałem pojechać do Poznania, na PGA. Niestety mama mi nie pozwoliła (rok szkolny się dopiero zaczął, a ja miałem już 3 jedynki, jedna trójkę i jedną piątkę z WFu), dlatego siedziałem przed komputerem i oglądałem relację. I zauważyłem jedną rzecz. Wszędzie opóźnienia. Zawsze, ciągle opóźnienia. Nie rozumiem, jak to możliwe, że skoro ma się zacząć o 9:00, a ja jestem w sobotę o tej porze przed komputerem, to się nie zaczyna? A potem musze się z mamą kłócić, że Czika (nasz pies rasy kundel) wytrzyma jeszcze chwile bez sikania. Ja jak chce to wytrzymam nawet cały dzień! No, jak to możliwe, ze mając miejsce, czas, pieniądze, wszystko się spóźniać! Zresztą, co to za filozofia zorganizować coś takiego? Przecież, jeśli wiem, ile trwa mecz to wiem, ile potrwa całość. No tak czy nie? Tak więc ja tego nie rozumiem i chcę zrobić własny.

Zacznę od tego, że trzeba będzie zrobić stronę. To mały problem, na informatyce robiłem kiedyś takie coś, że się tylko coś tam kopiowało i uruchamiało, a potem można było pisać newsy i artykuły. Fajne, bo jeszcze można było dodać skina. Mam kolegę, on umie PhotoShopa i mi coś zrobi za piwko. Mam już nazwę! Super Polish And International Live Arena Pro Games Festival! W skrócie SPAILAPGF.

Kupiłem dziś domenę, za stówkę dorzucili mi do tego serwer, będzie profesjonalnie! Pieniądze dostałem od dziadka pod choinkę (jeszcze dorzucił skarpetki… fuj!). Po nowym roku napisze list do Urzędu Miasta!


* dopiero po powstaniu tego tekstu dowiedzialem sie, ze taki serwer naprawde istnieje... Przypadek, serio.

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
Forem

2009-10-15 17:43:05

Super Polish And International Live Arena Pro Games Festival : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

__

Użytkownik
iksz

2009-10-15 18:33:21

zapomniałeś napisać, że na końcu wszystko szlag trafi!

__
h3h3

Użytkownik
Hunter90pl

2009-10-15 18:34:03

rofl

__

Użytkownik
san

2009-10-15 19:13:38

n1 xd

__
Blue is the colour and football is the game ;]

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3645 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie