Szukam nuty - znowu :(

Dostosuj

Autor Wiadomość
Były Redaktor
so0fka

2009-06-30 01:53:02

Temat skierowany głównie do starszych czytelników eSp. Otóż: kilka lat temu ktoś, kogo niestety nie pamiętam, założył tu temat o jakiejś składance utworów electro. Nie pamiętam o co chodziło, a że wówczas (dziś zresztą też) nie interesowałem się taką muzyką, to nie skupiałem się na tym specjalnie. Składanka była robiona amatorsko z tego co pamiętam, to miało być takie promo całego gatunku czy coś, nie wiem. W każdym razie do pobrania były trzy kawałki promujące (chyba?), w tym jeden: High Voltage - Plastic Soldiers. Udało mi się go znaleźć na necie, ale to nie to - tamten musiał być jakimś kozackim remixem. Zaczynał się od charakterystycznego motywu granego na wysokich dźwiękach, jakby metalicznych, ciężko mi stwierdzić jakiego instrumentu miała to być imitacja, może cymbały?. W każdym razie byłbym wdzięczny za każdą pomoc w tym temacie i mam nadzieję, że moje wskazówki nie były zbyt zagmatwane ; ). Jakby ktoś mógłby mnie naprowadzić na dobry trop lub po prostu podać linka/wysłać kawałek na [email protected] - będę baaaaardzo wdzięczny.

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-07-11 12:58:27

chyba mavv taki temat zakladal, pewnie chodzilo ci o plastic factory a nie plastic soldiers :D jak chcesz to moge ci wyslac pare jego utworow

__

VIP
aphex

2009-07-12 11:05:08

pamietam ten temat... jesli mnie pamiec nie myli dotyczyl on zbioru nieoficjalnych remiksow the prodigy, byly tam tez linki do dwoch kompilacji ktore btw zalegaja jeszcze gdzies na moim dysku =)

__

Użytkownik
doubleyes

2009-07-12 12:21:39

ajm not siur bat:

The Prodigy - Omen (Simmons & Machiavelli Main Bootleg)

__
123

Użytkownik
bdnn

2009-07-12 12:47:42

ajm siur not

czytaj ze zrozumieniem

__

Użytkownik
N00binator

2009-07-12 13:01:41

Tak, tak omen kilka lat temu :(

__

Użytkownik
doubleyes

2009-07-12 14:18:55

przeciez napisalem : D

__
123

Użytkownik
Tymek

2009-07-12 15:27:32

Żadnych linków ci nie dam, ale pamiętam, że była to składanka fanów the prodigy. Też mi się wydaję, że to był temat mavva także podbijaj do niego ;-).

__

Były Redaktor
so0fka

2009-08-20 10:34:36

Raptem wróciłem z wakacji, dopiero dziś odwiedziłem ten temat. Nie chcę odświeżać, chcę tylko wszystkim podziękować, a w szczególności anniemu, który trafił w dziesiątkę. Kawałek to High Voltage - Plastic Factory (http://mavvus.wrzuta.pl/audio/6mVZcKcFtqf/high_voltage_-_plastic_factory) a nie, jak mi się zdawało, Plastic Soldiers. Dzięki wielkie, na starym esp miałbyś u mnie tone plusów! :-D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

213 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie