Maszynka do włosów ^^

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
ravosss

2009-08-13 19:27:30

Mam juz dosyc umawiania sie w salonach na konkretne dni nie mowiac juz o wyznaczonych godzinach, ktore zawsze mialy nawet 1 godzinny pozlizg + te kolejki tworzone przez “niedzielne” baby,a ja tylko chce sie skrocic do 21mm. Chce sobie stworzyc komfort i kupic maszynke do wlosow, taka do max 150 zl. Jakies ciekawe propozycje z wlasnego doswiadczenia?

__

Użytkownik
n4rf

2009-08-13 23:43:19

AAAAAAHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAASF ludzie przechodzicie samych siebie :DS

__

Użytkownik
mental

2009-08-14 00:28:42

-m-a-s-a-k-r-a-
-o- -j-a- -p-i-e-r-d-o-l-e-


www.fryzjerzy.com -> chłopaki pewnie mniej się znają na fryzjerstwie niż esportowcy, no ale sądzę że nie zaszkodzi spróbować :D:D:D:D:D:D

__

Użytkownik
giecik

2009-08-14 01:49:50

@raw

opanuj sie czlowieku.... zamykam.

__

Użytkownik
kowalewski92

2009-08-14 03:12:05

asd;d

__

Użytkownik
wiecek.

2009-08-14 08:15:06

ludzie co się z wami dzieje? temat ku#rwa o solarce ciągliście w nieskończoność...
ilu z was w domu obcina mamusia/kobieta?
strzyżenie w domu = 10min
strzyżenie w salonie = 10min + 1h spóźnienia + 20min na podróż + 15zł
ja i moich wielu znajomych obcina się w domu bo pewniej, taniej, wygodniej, szybciej.
RAW ja miałem takie biedronkowe to po 2 strzyżeniach się tępiły, teraz mam taką:
http://allegro.pl/item704774886_maszynka_do_wlosow_philips_qc_5010_na_prezent.html
zwykła markowa bez bajerów ale działa już dwa lata ;)

__

Użytkownik
doubleyes

2009-08-14 08:24:09

powiem tylko tyle: ownet, to nie jest miejsce na takie tematy, esports to esports, nie tefałen style:S

grafik zamykaj:S

__
123

Użytkownik
Castiel

2009-08-14 09:28:42

Wystarczy ruszyć dupsko sprzed tego monitora do sklepu i miła pani z obsługi doradzi jaka maszynka będzie dobra w tej cenie...

__

Użytkownik
m3ribo

2009-08-14 10:00:14

no ale przeciez to trzeba zamowic przez internet zeby sobie klopotu nie robic

__

Użytkownik
mental

2009-08-14 14:09:05

http://szort.pl/n4pk1

Podobno zajebista.

__

Użytkownik
unit10

2009-08-14 14:45:54

http://allegro.pl/item713194888_kosiarka_elektryczna_900_wat.html

__

VIP
pablopl16

2009-08-14 15:03:41

sry jak to esports nie jeste miejscem na takie tematy? Esports.pl to tez ludzie, spolecznosc. Ktora rozmawia o grach, gamingach, turniejach, lanach o sprzęcie ale nie tylko (-_-). Qwe pisze o polityce jeszcze inna osoba o muzyce, czy jest jakas zależność miedzy esportem a tymi tematami - nie ma. Raw sie spytał o maszynkę do włosów, a głownie o doswiadczenia wasze w tej sprawie.

Co do maszynek, miałem Philipsa nie pamiętam modelu coś w granicach 100zl sprawowała sie dobrze. Kupuj markowy sprzęt pewniejszy jest;]. Co do tępienia się, raz na rok ostrza będziesz musiał zmienić.

__

VIP
Mateck

2009-08-14 15:57:14

tez nie rozumiem dlaczego gdy ktos zapyta sie o normalne rzeczy, to jest wysmiewany. jeszcze zrozumiałbym jakby prosil o porade w kwestach lakieru do wlosow czy innych pierdol. jak radzicie jaka myszke kupic, to co za problem poradzic cos komus w innych kwestiach. jezeli nie jestescie w stanie nic konkretnego powiedziec, najlepiej w ogole sie nie wypowiadac.

odnosnie do tematu to tak jak nicejoke powiedzial. najlepiej cos markowego. mozesz tez sie przejsc do sklepow gdzie sprzedaja maszynki i zapytac sie co potrzebujesz i w jakim przedziale cenowym. philips, braun, cos w ten desen powinno cie zadowolic. do 150 zl znajdziesz cos sensownego na pewno. masz zamiar golic sie na kilka milimetrow, tak?

__

Użytkownik
Forem

2009-08-14 16:38:04

mateck ale na pytanie jaką myszkę polecicie pojawi się 1000 znawców, którzy żyją tylko komputerem, a jak ktoś już zapyta o coś bardziej życiowego to jest po prostu dziwny. : D

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-08-14 17:10:33

na targu u ruskich

__

Użytkownik
Tymek

2009-08-14 18:32:49

panowie tu nie chodzi o to czy esp to jest miejsce na temat o maszynce, tylko o to, że on sam w sobie jest skrajnie głupi.

co to za filozofia? wchodzimy do dużego sklepu i bierzemy markową maszynkę za kwotę, którą mamy ochotę wydać. ludzie są już dzisiaj tak upośledzeni, że nie potrafią nic sami zrobić, ani podjąć żadnej decyzji dopóki nie zapytają o to na forum dyskusyjnym.

oczywiście są rzeczy, w przypadku których warto się poradzić, ale jak ktoś nie wie gdzie jest granica to po prostu robi z siebie idiotę, od którego bardziej samodzielny jest pierwszy lepszy rozgarnięty dzieciak z podstawówki.

__

Użytkownik
wiecek.

2009-08-14 20:47:12

tymek sam jesteś skrajnie głupi, skoro nigdy nie miał swojej maszynki skąd ma wiedzieć, że Philips, który robi dobry sprzęt rtv robi dobre maszynki?
Powinien pójść i spytać się kretyna z MM, który potrafi przeczytać jedynie specyfikacje techniczną sprzętu... no zajebiste podejście, jest też kolejna opcja w jego mieście nie ma dużego sklepu z takim sprzętem...

__

Użytkownik
Castiel

2009-08-14 21:39:47

Taka o

__

Użytkownik
qwe

2009-08-14 23:19:41

@tymek
“ludzie są już dzisiaj tak upośledzeni, że nie potrafią nic sami zrobić, ani podjąć żadnej decyzji dopóki nie zapytają o to na forum dyskusyjnym. "


To Ty nie byles chyba jeszcze na zachodzie, tam to nawet pytaja sie do ktorego sklepu isc, bo nie wiedza ;/

__

Użytkownik
Sprzatacz

2009-08-15 00:19:29

Chodzą na solare to pewnie se robia fryzy za 150 zeta.
Strasznie ten portal zeszedł na psy

__

VIP
pablopl16

2009-08-15 19:41:42

to nie portal zszedł na psy tylko z tego portalu zrobiła się buda

kur.. ludzie skoro tacy rozgarnięci jestescie to po jakiego chu. tworzycie co 2 dzień temat “słuchawki do 200zl” , “deathadder czy mx518?' skoro (castiel) masz google. Przecież można iść do media i się poradzić gamera którego kompetencje związane z komputerami kończą się na włączeniu pasjansa.

Sam bylem świadkiem sytuacji gdy kupowałem buty narciarskie gościu mi pierdolił takie głupoty ze aż mi się nie milo zrobiło ze mi taki kit wciska. Nie chciałem się pytać czy chodź raz miał narty na nogach bo gościu chyba by się spalił.


Wiec można iść do sklepu zapytać się pani o maszynkę ona oczywiście udzieli odpowiedzi a Ty głupi bo przecież się nie znasz uwierzysz jej i kupisz pierwsze lepsze ścierwo

__

Użytkownik
qwe

2009-08-15 20:54:36

Ja nigdy nie opieram sie na opinii jednej/paru osob z jednego forum, zalezy oczywiscie co chce kupic.

Gdy chce sie kupic maszynke do strzyzenia, do tego do kwoty 150zl to trzeba byc za przeproszeniem sierota, by radzic sie przy zakupie.
Masz internet chlopie, masz strony producenta, tam Ci WSZYSTKO pisze na temat fukncji i uzytecznosci danego produktu.

Zatem zostaje jedynie pytanie o trwalosc.
Ja nawet nie musze wchodzic na zadne forum, by wiedziec, ze markowa maszynka za 150zl nie rozleci mi sie po dwoch latach.
Wszystkie w tym przedziale cenowym strzyga tak samo, nie zauwazysz roznicy.

Radzic to sie mozesz przy wyborze np netbooka. “EEE PC czy vaio”, kazdy odpowie Ci, ze uzywany vaio >>> eee szmelc, bez wyjatku.
Tu mozesz sie jedynie dopytywac o szegoly, czy vaio jest glosniejsze, jakie ma orpogramowanie etc,
ale CO Ty chcesz wiedziec o maszynce do strzyzenia? Czy nie jest czasem zbyt ostra?
Kazdy poda Ci inny model i innego producenta, poniewaz niewiele jest osob, ktore mialy 2 markowe maszynki. Spytac sie fryzjera, nic za rade nie wezmie, bedziesz mial odpowiedz o fachowca i przy okazji Ci tresciwie wytlumaczy.

Bo co ja Ci moge o maszynce powiedziec?

Philips strzyze. Nic wiecej o niej powiedziec nie moge, jako podkaszarki do trawy jej nie uzywalem, wiec nie wiem.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8316 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie