BSOD

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
NIKOM

2009-07-25 09:43:38

Mam problem ze sprzetem, ktory polega na randomowym wysypywaniu sie, jakis miesiac temu wyjechalem na 2 tygodnie i po powrocie zaczely w losowych momentach pojawiac sie blue screeny (0x0000008e albo 0x0000000A zawsze z plikiem ntoskrnl.exe) czego przed wyjazdem nie bylo i praktycznie od poczatku jak mam sprzet nie bylo takich problemow. Po kilku dniach wszystko zaczelo sie uspokajac. Musialem znow wyjechac na 2 tygodnie i kiedy teraz wrocilem, problem rowniez powrocil. Przez moja nieobecnosc komputer stal wylaczony, przed wyjazdem nie instalowalem zadnych sterownikow itp. Nie mam czasu robic testow pamieci itp. (narazie podmienilem plik z plyty CD windowsa bez efektow) bo dzis znow wyjezdzam a wiec moje pytanie : czy moze to byc wina np. zasilacza, ktory potrzebuje 2-3 dni na rozruch po 2 tygodniach bycia w stanie spoczynku ??

z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc :)

__

Były Redaktor
raul

2009-07-25 10:04:43

jak dobrze pamietam ze studiów, to komunikaty o błędzie odczytu z pamięci, i widocznie w tym sektorze ramu alokuje się ten plik .exe. Bardzo mi ciezko stwierdzic co moze byc przyczyną. mi np. komp chodzil przez roczek wykręcony z 1,9 na 2,8 i memki z 668 na 800, a po roku pierun nawet nie wstanie na zblizonych ustawieniach. osobiscie obstawial bym zasilacz, a raczej jego dogorywanie, pomimo, ze napiecia wygladaja ok.

co moze byc u Ciebie przyczyna? nie mam pojecia, kręcony komp? bo jesli tak, to moze w zwiazku z upalami proc sie przegrzewa i wywala?

__

Użytkownik
NIKOM

2009-07-25 10:28:12

mialem kreconego procka przez ponad rok i od pierwszych bsow wszystko ustawilem na default i nic nie pomoglo, upaly raczej tez odpadaja bo miesiac temu jak wszystko dzialalo tez byly upaly :P jak wroce za tydzien to wszystko po kolei sprawdze :)

__

Użytkownik
sch

2009-07-25 11:46:00

sprawdź kondensatory, ostatnim razem miałem podobnie i one były winne :)

__
Jakby ktos szukal - kilka Allsopow Raindropow do opchniecia

Były Redaktor
raul

2009-07-25 13:10:53

jesli kondziorki są walnięte, to pojawiają się na nich wybrzuszenia i zaczynają skwierczeć, ale to raczej by były restarty a nie blue screeny...

__

Użytkownik
NIKOM

2009-07-25 14:46:04

Nic nie instalowowalem nowego, nic nie dokladalem jesli chodzi o hw, pc stal wylaczony 2 tygodnie i teraz sie sypie :| No nic bede z nim walczyl jak wroce za tydzien :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4660 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie