MechWarrior 4 – mów do mnie mesiupiesiu!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-07-10 07:16:27

Halo! Odbiór! Alfa, Delta, Charlie, Zosia! Jak zawsze z rana, gdy w pracy jeszcze dobrze nie rozgrzeję serwerów wpadam na kilka witryn aby sprawdzić co się dzieje w świecie. Oczywiście mam też swoje ulubione portale traktujące o grach. Wprawdzie news jest z 09.07.2009 ale może warto napisać o nim nawet gdy jest to jednio dniowy kotlet bez chleba. Z okazji 25`lecia BattleTech Smith & Tinker, udostępnią w niedługiej przyszłości (na dniach) grę: Mechwarrior 4 wraz z dodatkami. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów systemu figurowego, oraz wielbicieli ogromnych robotów.

Osobiście pozwolę sobie tu napisać kilka własnych przemyśleń. Po pierwsze, kiedyś gry były lepsze. To były te czasy gdy grafika grafiką jeszcze powalała, a fabuła stała na najwyższym poziomie (w przeciwieństwie do obecnych czasów, w których na sukces fabuły składa się raczej kolorowe pudełko ze screenami, recenzje w stylu 8/10 a jedynym ciekawym – dla producentów gry – questem jest nakłonienie użytkownika do ściągnięcia z półki pudełka i zapłacenia za niego jak najwyższej kwoty pieniężnej).

Swoją przygodę z mechami połowa z nas zaczęła zapewne z „Earthsiege 2”, potem Heavy Gear, Mechwarriory, Heavy Gear 2 itd., Gdzieś tam przewija się Shogo: Mobile Armor Division. Tu jeżeli zapomniałem o jakimś ważnym tytule to proszę mnie poprawić. Sam grałem w MechWarrior 3, w następną część, o której dzisiaj się wywodzę, jakoś nigdy nie wpadła mi w ręce. Wiem natomiast, iż w tamtych czasach gry przechodziło się dla filmików a w MechWarrior 4 właśnie pojawiają się żywi aktorzy! Warto przypomnieć sobie stare dobre czasy, gdy to wszystko miało ręce i nogi. Wydanie 149zł za wielkie pudełko z tą czarnobiałą książeczką sprawiało człowiekowi satysfakcję. W tedy gracz/młody człowiek nawet nie wyobrażał sobie, że producenci gier mogliby sprawić aby żałował wydania tylu pieniążków i nie wyobrażał sobie, że w przyszłości ktoś mógłby go na tym wielkim pudełku oszukać.

Multiplayer jest! Gra się fajnie! Uśmiech na usta ciśnie się za każdym razem gdy mniejszym mechem rozbije się większego. Jakie strony przeglądać aby załapać się na ściąganie?


http://mektek.net/ (strona wytypowana do dystrybucji MechWarrior 4 (MW4? ;0);
http://battletech.catalystgamelabs.com/ (strona systemu bitewnego i uniwersum);
http://gamershell.com (tu zazwyczaj chłopcy wkładają pliki na szybkie serwery);

Update: MechWarrior 5 (Trailer/Gameplay) !! Jest na co popatrzeć!

__

Użytkownik
diGi

2009-07-10 10:00:05

Najs : ) Czekam z niecierpliwością!

__

Użytkownik
FATxB

2009-07-10 11:36:21

Jak uwielbiasz mechy, to gorąco polecam grę o nazwie Supreme Commander. :)

__

Użytkownik
Forem

2009-07-10 14:35:03

Bo mechy (mechy) pozbawione są jednej cechy..

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5271 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie