matury (:

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
napzord

2009-07-01 18:38:10

Bo polacy nie mają być narodem myślicieli :)

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

VIP
pablopl16

2009-07-01 19:47:05

od sprawdzania wiedzy z 12 lat nie ma być egzamin ponad 2 godzinny :)

__

VIP
V!ct!M

2009-07-01 20:24:17

Wedlug mnie matura to i tak jedynie przepustka do dostania sie na studia. Ktos niedouczony nie poradzi sobie na studiach, a ktos, komu gorzej poszlo (mimo posiadanej wiedzy), na studiach nadrobi to z nawiazka :) (o ile sie dostanie ofc)

__

Użytkownik
dess

2009-07-01 20:38:32

Taa jasne, poziom matur może spada od momentu wprowadzenia nowej matury dwupoziomowej. Ale jak rozmawiałem np. z moją prof. od matmy, to stwierdziła, że nawet na podstawowej matmie jest przeje*ane. Stwierdziła, że największy banał to była stara matura. Czasu od *uja na 3 konkretne zadania. W półtorej godziny zrobiła, a potem wszystkim dawała ściągi. To był kabaret dopiero. Co do matmy podst. nie chodzi o poziom zadań, bo nie jest wysoki, ale główny problem to czas. Bo nie wystarczy sobie w głowie policzyć, zapisać kilka liczb i dac odpowiedź. Nie wiem jak z rozszerzoną bo zdawałem tylko podstawową i przez to, że za dużo opisywałem, za dużo obliczen pisałem specjalnie na arkuszu zaczęło mi brakować czasu co w efekcie sprawiło, że przyszedł stres i wynik nie był taki jak być powinien.
btw głupoty gadacie, że matura za prosta, że to i tamto. Ale obudźcie się! Dziś matura to jest nic! Mało znaczący egzamin, który musisz zdać aby iść na studia. Nic więcej on nie daje, więc po cholerę ma być on mega trudny? Żebyście Wy, o haj inteligenci tylko mogli zdać? I wtedy mielibyście powód żeby pośmiać się z kumpli, że nie zdali? Teraz wam (nie mówię o wszystkich ofc) pewnie żal dupę ściska, że pleby pozdawaly też maturę i też pójdą na studia, choć nie wszędzie bo się nie dostaną? To was boli?
I uprzedzam odrazu. Ja zdałem maturę, wszystkie wyniki znacznie powyżej średniej krajowej. Więc to nie mi żal dupę ściska [;

Aaa i jeszcze jedno - jakiś cffaniak powiedział, że przeciętny uczen zda rozsz. matme na 80%. Powodzenia! Prędzej kaktus by przeciętnemu uczniowi na głowie wyrósł, niż tak by zdał matmę!

__

Użytkownik
117

2009-07-01 22:21:13

@_des
: )))
trafnie

__

Użytkownik
N00binator

2009-07-02 16:11:40

a ja jestem madry i nie zdalem

__

Zbanowany
esportfan

2009-07-02 16:24:32

kuba, nie przejmuj się, wiele sławnych osób nie zdało matur np. Pani Beger ;) (no dobra w wieku 40 lat czy ile On tam ma ;D )

Ja maturę będe miał za rok, oby wycofali matmę d:P

__

Użytkownik
n4rf

2009-07-02 19:16:24

ojej tacy geniusze tak prosta matura a maja zaledwie 80-90%

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4207 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie