Popularność COME BACK?

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
napzord

2009-06-03 09:34:05

To może i ja się wypowiem.
Moim zdaniem powinny wrócić plusy. Dlaczego ? Bo człowiek mimo tego, że ma to w *upie czy tam bedzie minusowany czy plusowany np.Castiel to bardziej uwaza na to co pisze. Taka jest prawda. Co do reklam to każda która podąrza za mna w dół ekranu jest wk***iająca. A co dopiero dźwięk.
A co do phoenixa to co wy wymagacie od chłopa co wyrywa laski na status materialny. Tylko komu go zawdzieczasz ? ;p A tak na poważnie to wyluzujcie przeciez każdemu zdarza sie zły dzień/koment. Nie daj z siebie zrobic czarnej owcy.

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

Zbanowany
CoDplPhoenix

2009-06-03 09:47:39

Racja rozpie##ole WAS KU#WA !!!


A tak na serio to jest wiele osób którą mają gorsze akcje jednak o nich nie wspominacie why?

Zazdrość czy coś bo już sam nie wiem

__

Użytkownik
Zippi9

2009-06-03 10:06:35

Ty po prostu częściej się wypowiadasz od nich. NEC już zarobił bana jakiś czas temu...

__

Zbanowany
CoDplPhoenix

2009-06-03 10:20:57

Ja już tu miałem raz bana ale za pedofilski opis : DD

__

VIP
marikkkk

2009-06-03 15:58:50

Hehe, prosili o minusy to dostali a teraz zle :D ale imo procenty byly duzo lepsze, zeby byc top10 to trzeba bylo naprawde sie zasluzyc :] (w porowaniu do +/-) ale to i tak nie jest najwazniejsze bo najbardziej mnie denerwuja ta glosowa reklama, wchodze w nocy a tu mi zaczyan grac jakas muzyka... zawalu mozna dostac ;]

__

VIP
Mateck

2009-06-03 19:36:39

dobrze jest zyc z niewidza o tych reklamach :D

__

Użytkownik
Zippi9

2009-06-04 00:47:02

dokladnie jesli ktos jest na tyle ograniczony aby pisac z IE, albo nie umiec zainstalowac adblocka do firefoxa/ opere to ma problem.

__

Użytkownik
majan

2009-06-04 01:09:26

z1ppi tak jak napisałem wcześniej - nie o to chodzi, żebym ja instalował programy, żeby móc przeglądać stronę. To autor powinien zrobić wszystko, żeby te reklamy mi nie przeszkadzały i były w odpowiednich miejscach.

__
Pozdrawiam!

VIP
Mateck

2009-06-04 14:17:38

z takich reklam jest pewnie najwieksza kasa, ktora jest potrzebna na oplacenie hostingu strony i redakcji. niestety ale kasy znikad nie wytrzasniemy. z reszta jak juz ktos kiedys wspominal, serwisy podpisuja umowy z reklamodawcami, w ktorych jest ustalone do czego ma prawo reklamodawca. w dzisiejszych czasach strony sa tak zawalone reklamami, ze pozostaje tylko dziwic sie z ludziom, ktorzy nie wiedza co to ff + adblock czy opera. nawet nie probowalbym jakos przekonywac, bo i tak to nic nie da. takie czasy ;<

__

Użytkownik
Zippi9

2009-06-04 15:24:47

Reklamy by zniknęły, gdyby znalazł się sponsor co opłaci wszystko od hostingu zaczynając, po redakcję. A do tego nic by za to nie chciał. Przecież na onecie czy wp reklamy są takie same.

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1259 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie