ulubione RPG ????

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
kai

2004-08-03 13:36:23

prawda jezeli chodzi o zwykle RPG to najlepszy jest warhammer i AD&D :D

__

VIP
OnliNE

2004-08-03 13:59:52

tak widziałem ale już tego typu gry mnie nie interesują .. obecnie gram tylko w FPS'y :>

__

VIP
kai

2004-08-03 14:17:50

zagraj sobie gierka jest wywalona :D tez myslem ze juz niebede gral w RPG ale jak w to zagralem :D o boshe zajebista :p

__

VIP
OnliNE

2004-08-03 15:12:55

moze kiedys narazie nie mam czasu na zagłębianie sie w gry.. juz mi sie nie chce

__

VIP
kai

2004-08-03 18:35:18

true true :D

__

VIP
Pajda

2004-08-04 00:31:33

Uuu to nie wiesz co tracisz bo dla wielu graczy ff7 jest przecietna gra w porownaniu do innych przedstawicieli gatunku :P

Co do wow to wydaje mi sie, ze w ktorej gazecie bylo info, ze z powodu ciaglych opoznien oraz rosnacych kosztow tworzenia gry, projekt zostal zamkniety gdyz nie zwrocil by sie z wplywow czy cos takiego.
Sprobuje poszukac pozniej infa bo moze gry myle czy cos.

__

VIP
Pajda

2004-08-04 00:44:26

Jak dzis pamietam swoja pierwsza sesje (na nieco modyfikowanym scenariuszu przykladowym z podstawki;)... Podobno doswiadczony MG sie walnol i odczytal ze zlej tabeli gdy tworzylem postac... tym sposobem powstal pierwszy na swiecie lesny elf ranger :P Poczatek przygody odrazu walka, 2 pierwsze strzaly i 2 odrazu hedshoty z luku ;) Pozniej trzeciemu z nas jak probowal wywarzyc drzwi do tawerny spadl na glowe kawalek drewnianego szyldu, jako ze powalce byl oslabiony to krytyczne trafienie i ucho mu odcielo ;)
Pojawil sie pierwszy standardowy problem bo on byl dziany, my biedni, a jezeli ktos z nas go by nie opatrzyl to by zmarl z utraty krwi ;P Pierwsza noc pod oknem sidla zastawione, a drzi zablokowane szafa ;) (dobrze, ze MG nie wpadl na pomysl pozaru;P)... reszta default, wpadamy do domu bogacza co mial dla nas misje i przy okazji wynieslismy cale wyposarzenie ;)

A co do dziwnych MG to przypomne tylko historie pewnej legendarnej (opisywanej w prasie;) sesji. Gdy MG podczas gry komunikuje graczowi ze wlasnie przelatujacy nad nim smok dostal zawalu serca i spadl na niego zabijajac go ;P Odrazu protesty, ze ich chce wybic MG, a on odpowiada, ze wyliczyl, ze szanse iz nad graczem bedzie przelatywac smok, ktory dostanie zawalu serca i spadnie zgniatajac gracza sa jak 1 na 10000. Dlatego tez od trzech lat jak prowadzi sesje rzucal co jakis czas 100x k100 i wreszcie sie udalo :PPP

__

VIP
.Xaos

2004-08-04 01:39:12

o temat o papierowych rpg...
jestem zmeczony po podrozy, to nie chce mi sie pisac, poza tym rzuccie jakimis konkretnymi systemami, bo dla mnie to temat-rzeka...

__

VIP
Pajda

2004-08-04 02:56:06

idz spac i naucz sie czytac to konkretne nazwy znajdziesz ;)

__

VIP
.Xaos

2004-08-04 03:02:52

zaraz ide, jeszcze pucuje coverage z oflm :-P

__

Użytkownik
neseser

2004-08-04 05:51:48

[url="www.worldofwarcraft.com]a jednak nie :P[/url] zreszta ryzykowaliby oskalpowaniem przez graczy gdyby zrobili tak jak pisales ;)
a Finala cenie za klimat zajebiste midisy filmy na ktore sie czekalo nic tylko rozdziawic jazwe z zachwytu tel do kumpli (polowa dzielni w to grala ;) ) "te znalazlem zeio nut ni c***a nie wiem co z tym poczac" i to hmm trudne do okreslenia cos. Jak z filmem moze miec grejt FX logiczna fabule ladna lejdi na 1 planie ogolnie nie masz mu nic do zarzucenia oprocz tego ze po creditsach sie konczy :>
Dlatego dla mnie jest nieprzecietna pewnie gdyby wyszla teraz ofkoz podrasowana to pewnie powiedzialbym jak Ty swietna gierka nic poza tym ;]
A co do erpegow japonskich czy nie to teraz nie mam na to czasu moze wygospodaruje cos z okazji wow'a zaplace myto tylko niech dotrzymaja wszystkiego co zapowiedzieli

__

VIP
vaf3l

2004-08-05 10:08:18

My mistrza gry mielismy na wysokim poziomie (tzn msciwy jak cholera:P). Ale za to moja druzyna byla raczej odbiciem lustrzanym monthy pajtona :). Niekiedy potrafili zachowac klimat ale czesciej przeradzalo to sie w farse:|. Np. Mg mowi ze wchodzimy do duzego, OKRAGLEGO pomieszczenia itd.. Co odpowiada druzyna? " Sramy po katach... " Caly klimat poszedl w piz.u :D
Ale nie ma to jak kumpel grajacy (system eartdawn) obsydianinem, czyli ok 400 kg kamiennym stworem postanawia wyskoczyc z wysokiego 1 pietra na mojego konia i uciec... :o

__

Użytkownik
Xsi

2004-08-05 14:08:16

u nas Mg utopil kumpla w gnojowce, bo ten sie przewrocil, a ze byl zmeczony i w pelnej plytowce to nie zdolal sie podniesc :D

__

VIP
kai

2004-08-06 16:19:03

zajebisty koles kto to byl :D

__

VIP
kai

2004-08-06 16:20:03

hehhee fajne sesje macie :D

__

VIP
kai

2004-08-06 16:20:52

jaka beka :D jak on tam wpadl :D

__

VIP
kai

2004-08-06 16:21:44

GRAMY TU SESJE :D KTO MG :D

__

Użytkownik
Xsi

2004-08-06 17:25:04

uciekali z miasteczka po bijatyce, a ze w stajni nie bylo koni to na piechote na przelaj przez gnojowe, bylo pare ciekawych motywow :D

__

VIP
Pajda

2004-08-07 03:53:11

Ja nie bo za dlugo sie zbieram, jestem zbyt szczegolowy i wszystko mega wolno sie toczy bez klimatu :P Anyway nawet kosci tutaj nie mam ;)

Za to z mila checia przytne paru pokurczow, tudziez zaprezentuje moja cudowna technike strzelania z luku zza skrzynek (cs style:P).


MG: W zaulku z ktorego dobiegaly krzyki widzicie szesciu podejrzanych typow uzbrojonych w noze i palki, oraz zakrwawione ciala mlodej pary. Rzezimieszki klna i rzucaja sie do ataku. Co robicie ?
Shatress Deed (me;): Chowam sie za najblizsza skrzynka i krzycze "DO ATAKU!!!".

__

Użytkownik
*Jaras

2004-09-27 14:03:21

gram w uo (zaaadko XD), lineage II - grafika szliczna miodzio, wowa bije na glowe grafa, czasami ragnarok online

czekam na WOW i nigdy nie bedzie opcj izeby w to nie gral, oczarowala mnie gra pare lat temu spac nie moglem jak o tym sie dowiedzialem ze takie cos ma istniec, imo wow bedzie moja przyszlosc oleje all fpp jak ona wyjdzie, tyle powiem :P

__

Użytkownik
logan

2004-09-29 13:03:48

a ja w Rolemastera :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5422 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie