Warka czy Zywiec ??

Dostosuj

Autor Wiadomość
PRO
girith

2005-04-05 13:52:21

1. miller
2. zywiec
3. warka.

ostatnio pilem okocimia palonego. smaczny. w zasadzie pierwszy okocim, ktory mi smakowal :o

__

PRO
girith

2005-04-05 13:54:41

1. miller
2. zywiec
3. warka.

ostatnio pilem okocimia palonego. smaczny. w zasadzie pierwszy okocim, ktory mi smakowal :o

__

Użytkownik
aninx

2005-04-05 14:35:11

miler nie jest aby troche za drogi ? 5zl za 0.33 ??

__

Użytkownik
*Jaras

2005-04-05 14:40:07

Dla mnie w piwie nie chodzi o to, zeby sie nawalic. Do tego jest wodka (bo przeciez komu smakuje wodka, np. tak, ze do kolacji sobie popija...?) czy inne swinstwa, ktorych osobiscie nie lubie - lubilem, ale do 90% wyrobilem sobie juz wstret wiadomo jak. Juz duzo bardziej wole sie zrzucic i sypnac kasa na dobrego wora i miec duzo fajniejsze chody bez zadnych kacow i niczego. Piwo jednak bardzo lubie do picia, dla smaku tak jak normalnie ktos pije pepsi. Tym bardziej boli mnie, ze jestem jeszcze niepelnoletni i zazdroszcze na tych, ktorzy normalnie przy telewizorze sobie pija browar spokojnie. Bo to takie picie, tak jak ja teraz, ze w czasie imprez ew. w jakichs pub'ach albo na szybko na alejce to nie jest to.

Nie moge sie doczekac pelnoletnosci, tych smiesznych 18 lat kiedy uwalone sie przed telewizorkiem w ciszy i bede mogl przez godzine pic jedno piwko czujac ten smak ;). Ale mimo wszystko, w czasie noclegowni u mlodowatych wujow, kuzynow gdzie mieszkaja sami a jak wiadomo wszyscy sie rozumiemy, moge juz czastke tego poczuc. Wiec ja sam mam nastepujaca liste ulubionych bronkow ;).

1. Miller (u mnie na przedmiesciu ciezko, trzeba deptac do miasta a i tam czasami problemy z dostepnoscia). Wspanialy smak, tylko tyle - niestety cena i dostepnosc sprawiaja, ze pije naprawde rzadko.

2. Żubr - dobry polski żuberek, tansze piwko a smakiem nie odbiega i przebija niektore, mi smakuje po Millerze najbardziej ;) Swietne do pizzy i obsiadywania w pub'ach podczas meczow.

3. Heineken - piwo lepsze na dluzsze obchody, np. seans filmowy wieczorem - swietnie smakuje, mila buteleczka, latwo wchodzi i wogole nie kopie - poezja ;). Mimo wszystko nabiera smaczku pod koniec butelki, jesli sie je dluzej meczy i jest miodzio.

Nie lubie żywca (ble), nie wiem czemu, nie podchodzi mi strasznie ten bronek. Lubie tyskie (gronie jak i ksiazece) i Warke i ogolnie pije sie to czym czestuja, nie mozna wybrzydzac ;).

__

Użytkownik
aninx

2005-04-05 20:17:22

sie rozpisałes, a co sadzisz o browarach typu C.K Browar ... takie lokalne ( wyżej wszystko pisze) ja w sumie tez nie mam 18 lat kiedy pisałem ten artykół miałem 16, a teraz mam 17 i tak zaobserwowałem, ze przez wodke to ja teraz nie pije piwka, bo mam wogule wstret o do alkoholu ( metowa sie zatrólem) i czesciej bawie sie inaczej ( jakis dropsik, worek, etc.)

__

Użytkownik
GogettO

2005-04-05 20:32:55

Dropsy? ehhh :/

__

Użytkownik
aninx

2005-04-06 07:37:04

nie no wiadomo, że nie abusuje dropsów w taki normalny dzień, ale jak sie zdarzy mi wyjść gdfzies na jakąś wieksza imprezke, to nie obejdzie sie bez nich :P 3M sie :P

__

VIP
SABATHUS

2005-04-06 10:13:43

Moim zdaniem z polskich Żywiec rokzzz.. Klasyfikacja:

1.Żywiec
2.Miller
3.Lech
4.Faxe

Piwka typu Carlsberg i Heineken kiedyś mi smakowały, ale teraz wiem że nie dorównują Żywcowi.

A słyszeliście o takim napitko - Strong Wine? Rozlewane w butelki od piwa, ma etykietkę bardzo podobną do normalnego piwa, ale ma kilkanaście procent, smakuje jak wino gazowane i ma banderolę na kapslu. PO jednej buteleczce jest już fajnie ciepło :) Katowałem to kiedyś na wakacjach nad jeziorkiem :)

__

Użytkownik
aninx

2005-04-06 14:26:40

przeczyaj moze lepiec cały topic :P a mianowicie #19 komentarz... ;D gdzież bym mógł o tym zapomnieć :P

__

Użytkownik
tysik

2005-04-06 15:39:00

Juz kiedyś na tym forum podawałem tą listę, ale co mi tam - adekwatna do tematu ;-) A więc moje ulubione piwa to:

Gold; Full; Specjal; Volt; Bosman Bezalkoholowy; Bosman Mocny; Bosman Strong; REGINA ciemne Bezalkoholowe; REGINA Light; REGINA Premium Pils; REGINA Lager; REGINA Mocne; Regina Bezalkoholowe; Palm; WOJAK Pilsner ; LEMON'S; Palm Speciale; Boss Lubuski (Mieszko) ; Boss Pils ; Full Wawrzyn ; Mocny Boss (Mocne Zachodnie) ; Mocny Wawrzyn 5,5% ; Mocny Wawrzyn 7,0% ; Mocny Wawrzyn 7,8% ; Porter Czarny Boss ; Witner (Boss Cytrynowy) ; Piwosz Królewski ; Piwosz Krzepki 5,5% ; Piwosz Krzepki 6,1% ; Piwosz Krzepki 7,0% ; 15 Mocne; Bohun Specjal ; Bohun Mocne ; Kaszub Mocny ; Kaszub Specjal ; Christal ; Żuberek ; Gdyńskie ; Goch Specjal ; Full Mocny ; 8mocne ; Noteckie jasne pełne ; Noteckie mocne pełne ; Czar ; Czarnkowskie ; Złote Pomorskie ; Mocne Pomorskie ; Żubr; Magnat; Classic; Herbowe; Mocne; Porter; Karmel; Żubr bezalkoholowy; Złote Piwo; EB ; EB Specjal ; EB Porter ; EB Premium ; ZIP ; Gdańskie Jasne Pełne ; Gdańskie Mocne ; Hevelius Classic ; Hevelius Gdańskie ; Specjal Bezalkoholowy ; Specjal Full Light ; Specjal Jasne Pełne ; Specjal Mocny; EB Red; Grolsch Premium; Hevelius Kaper; Hevelius Classic; Wojski Light; Wojski Premium; Rejent Mocne; Rejent Strong; Grybów Premium; Top-Fer ; Knap 2001 ; Knap Bier ; AS ; 16*; 21*; 23*; Pilsener; Mocne; Imperator; Belfast 16o; Imperator Super Mocne; Zimowe; Kramer; Pilsener Light; Pilsener Premium; Lord ; Mocny ; Specjal ; Baron; Kmicic ; Kmicic Mocny ; Bohun Mocny ; Kmicic Pils; Bardzo Mocne ; Warszawiak Specjal ; Warszawiak Light ; Warszawiak Mocny ; Pałacowe ; Sokół ; Zdrojowe Specjal ; Zdrojowe Mocne ; Konstancin Strong; Łomża Wyborowe; Łomża Mocne; Atom; Mocny Atom; Złoty Kur; Łomża Export; Łomża Lider; Łomża Light; Złoty Strong; Czarny Koń; Porter; Czarny Koń pils; XL; Mocny Browar; Specjal Pomorski; Mocne Bawarskie; Bawar; Krajan; Krajan Mocne; Krajan Porter; Krajan Złoty; Ryan Full; Złoty Denar; Rycerskie; Zamkowe; Harnaś; Okocim Jasne Pełne; Okocim Mocne; Okocim Jasne; Carlsberg; O.K. Beer; Okocim Light Beer; Okocim Porter; Okocim Premium; Okocim Zagłoba; V.I.P; Karmi; Kasztelan; Kasztelan Mocne; Kasztelan Pils ; Kasztelan bezalkoholowe; Staropolskie Mocne; Staropolskie Złote; Staropolskie Super; Staropolskie Pils; Tyskie Gronie; Tyskie Książęce; Edel Meister Pilsner; Kaiser Premium; Pilsener; Pilsener Strong; Steffl; The Cool; Van Pur Milenijny; Van Pur Mocne; Van Pur Premium; Van Pur Strong 15°; Van Pur Strong 18°; Zlatý Hrad; Zlatý Hrad Strong; Pils 10,1° "Niebieski"; Pils 11° "Zielony"; Wielkopolskie ; Golden Dragon ; Koźlak ; Mocarne ; Zwierzyniec Pils; Zwierzyniec Mocny; Piast Classic; Piast Książ; Piast Magnum; Piast Super Premium Beczkowe; Piastowskie Mocne; Wrocławski Full; Górnośląskie; ROGER FULL LIGHT ; ZŁOTA 11 ; Superpiwosz; FULL BEER ; Alt Bock; Jurand Special ; Jurand Mocny ; Bock ; Kadet ; Gobin ; Gobin Mocne ; Brauer Mocny; Książęce; Mocne Dobre; Jubileum 12,5° ; Champion Łódzki; Full 10,5; Glob Premium; Goldpils Łódzki; Kaltenberg Gold; Kaltenberg Pils; Kaltenberg Special; König Ludwig Dunkel; Łódzkie Mocne; Porter Łódzki; Tygrys Łódzki; Virus; Milenijna Rozkosz ; Gold Fassl; Kosher Beer; Kosher Beer Mocne; Strzelec Doborowy; Strzelec Express; Strzelec Jasne Pełne; Strzelec Mocne; Strzelec Porter; Strzelec Ulubione; Strzelec Wyborowy; Strzelec Wyborowy Bezalkoholowy; Tab; Mocne Piwo ; Warka Jasne Pełne; Warka Strong; Warka Specjal; Jubileum ; Królewskie Pełne; Królewskie Mocne; Królewskie Porter; Król; Królewskie; Królewskie Light; Królewskie Pils; Mocny Król; Złoty Król; Złoty Król Bezalkoholowy; Piwo Lwóweckie ; Basztowe 14 ; Brok Citron; Brok Martin; Brok Premium; Brok Sambor; Cooler Cola; Cooler Lemon; Cooler Pinacolada; Kujawiak; 1410 Mocne; 1410 Pils; Bractwo Mocne; Bractwo Premium; Dragon Premium; Dragon Mocne; Kujawiak; Kuntersztyn Pilsner; Kuntersztyn Strong; Lech Premium; Lech Pils; Lech Mocny; 10,5; Lech Premium Bezalkoholowe; Pils; Brax; Brax bezalkoholowe; Hammer Mocne; Pils; Van Gerst; DiT Jasne Pełne ; Fox ; Fox Pełne ; Fox Mocne ; Karlik ; Kruger ; Pils Export ; Tesco ; Dortmunder; Dortmunder Strong; Leżajsk Mocne; Leżajsk Pełne; Leżajsk Pils; Pałacowe Jasne; Żywiec; Żywiec niskoalkoholowy; Żywiec Porter; Krakus Pils; Tatra Mocne; Tatra Pils; Żywiec Zimowe; Amber Full ; Amber Ciemne ; Cox; Amber 2000; Amber Classic; Amber Mocny; Amber Pils ; Kopernik; Kopernik Mocny ; Mocny Red; Bartek; Szwejk; Szwejk Pilsener ; Szwejk Pilsener 1881 ; Boner Full ; Boner Mocne ; Jasne ; Ingwar (Imbirowe) ; Pszeniczne ; Marcowe ; Doppel Bock ; Ratuszowe ; Ratuszowe Premium ; Ratuszowe Classic ; Full Extra ; Gnieźnieńskie ; Czarne ; Pils Polski ; Browarek ; Gab Złoty ; Gab Mocny ; Gab Super Strong ; Gab Stout ; Kwarta Jasne; Rycerz; Hetman Power ; Hetman Pils ; Hetman Premium ; Hetman Mocny ; Hetman Specjal ; Janów Jasne Pełne ; Janów Strong ; Kiper Pilsner; Kiper Premium Pils; Kiper Mocne; Kiper Extra Mocne; Mocny Full; BK; BK Mocne; BK Light; BK Premium; BK Dubeltowe; BK Karmelowe; Mazowiecki Pils; Mazowieckie Mocne; PERŁA Chmielowa; PERŁA Mocna; Zwierzyniec Pils; Goolman; Schaller; Relakspol Mocne; Relakospol Pils; Git; Golden Full; Luxus; Max; Pionier; Pionier Mocny; Git Super ; Git Classic ; Golden ; Mocne; Spiż - jasne; Spiż - ciemne; Spiż - pszeniczne; Spiż Granatowe; Achilles; Browar; Hektor; Osiemnastka; Vifling Mocne; Vifling Pils; Brackie; Brackie Jasne; Brackie Bezalkoholowe; Lew Mocne; Lew Pils; Lew Specjal; Lew Classic ; Lew Strzelec ; Mocne Lew ; Leszek; Wiking; Mocne Koneser ; Piastowskie Mocne ; Redd's; Pilsner Urquell; Dębowe Mocne; Miller Genuine Draft; Jubileusz; Tyskie Gronie; Tyskie Książęce; Tyskie Kuracyjne; Tyskie Mocne; Tyskie Porter; Zlatý Bażant (Żywiec); Premium Lager KRONENGOLD ; Full Light GRUNENGOLD ; Koronne; Extra Strong KRONENGOLD.

:P:P a tak na prawdę to pilem tylko Tyskie do czasu az spróbowałem BRoKa export - on zmienil moje zycie -.- \/

__

Użytkownik
GogettO

2005-04-06 16:01:29

Ehh, czy ludzie już nie potrafią się bawić bez żadnych gówien? :/

__

Użytkownik
GogettO

2005-04-06 16:03:32

Ja pier**** :o Ale lista. :D
Chciało Ci się to pisać?

__

Użytkownik
tysik

2005-04-06 17:44:06

no co ty - gdzies na necie znalazlem :-) http://www.browar.biz/forum/archive/index.php/f-12-p-4.html
tu cos jest ale to nie to samo ;-)

__

Użytkownik
*Jaras

2005-04-06 19:33:13

Dropsy ssa, lepiej juz sie zalac... Ale i tak najlepiej dobry hash przebija to wszystko.

__

Użytkownik
p3ndrak

2005-04-06 20:03:13

warka czy żywiec? .. stawialbym na równi ;] chociaż Żywiec towarzyszył milszym wspomnienią ;] Pozdro..

__

Użytkownik
aninx

2005-04-06 21:10:22

TT piwosh :D

__

Użytkownik
zenon

2005-04-07 14:51:07

Kubuś, czasem Tymbark, ale jak chce sie naje.bac to pije Koka-Kole!

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1180 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie