Konfig, karta, FPS.

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
mefistox2

2009-02-26 17:55:20

B33MN ale czy warto wydawać tyle kasy ? teraz ceny poszły mocno w góre i nie opłaca się zmieniać, tymbardziej dla jednej gry , w ten twoj radek nie jest wcale taki zły-jeśli brakuje ci fps to może spróbuj podnieśc zegary

__

Użytkownik
aVileKk

2009-02-26 18:36:26

TO jest nie mozliwe na ktorym configu paradoxa grasz ? tym ze stycznia tym nowym ? jak tym nowym to ladnie zaszywasz klepe bo ja na nim na podkreconym procku do 4.1 mam czasami spadki fpsow wiec ja nie wiem jak to robisz, tym bardziej ze do tej gfafy co mamy musisz miec proca podkreconego do 3.6 inaczej zwalnia ci grafike wiec watpie ze masz tyle fpsow ile mowisz.


4870 genialna ? ciekawego dla kogo kurde ja mam na referencie to pozdrawiam z temperaturami kup GTX 260 w nowszej technologi ale to i tak ci sie nie opłaca bo z swojego proca duzo wiecej nie wycaigniesz a jednak trzeba do GTX troche tego proca. Moze i 4870 jest dobre ale temperatury to masakra a sterowniki od radeonow to jest porazka wiec odpusc sobie radeony.

__

Zbanowany
DIE

2009-02-27 12:32:22

omfg może nie potrafisz ich po prostu obsługiwać :D
Softy Nvidi są dla idiotów ;)

__

Użytkownik
aVileKk

2009-02-27 17:10:49

Że niby czego nie umiem obslugiwać ?

Softy Nvidi dla iditotów tak ? tylko ze jakoś lepiej wypadają jak badziew ATi, gdyby nie lipne stery już dawno Radeony objłęy by panowanie nad rynkiem GPU. Mam radeona i wiem jak to jest w porównaniu do Geforców. A tekst nie umiesz obłusgiwać to sobie zachowaj dla siebie bo ja nie wiem co ty chesz obslugiwać w sofcie od Radeonów co moze sobie przez nie grę właczasz albo coś. BO obłusig to tam jes ttyle co nic

__

Użytkownik
FATxB

2009-02-28 16:06:09

bulbasaur, gdybym wiedział jak już dawno bym to zrobił:)

__

Użytkownik
mefistox2

2009-03-01 15:02:51

B33MN http://nvision.pl/forum/lofiversion/index.php/t22218.html

__

Użytkownik
aVileKk

2009-03-01 15:35:57

Haa jak masz zasilacz no-name to się nawet za to nie bierz.

__

Użytkownik
mefistox2

2009-03-01 16:30:59

avilek a ty sie nie bierz za doradzanie na tematy o ktorych nie masz pojecia

__

Użytkownik
miodek1337

2009-03-01 18:51:07

To nVIdia ma wlasnie slabe sterowniki. Mialem dwie karty ATI i nigdy ZADNYCH problemow ze sterownikami, ktore z calym softem zajmuja chyba 35MB.

Kupilem karte nVidia i bylem zniszczony bledem nv4 (mowa o slynnym niebieskim ekranie, po wiecej zapraszam do google, sam ten blad powoduje, ze nVidia przegrywa z ATI), nie znalazlem przez kilka dni w google i wsrod znajomych niczego co pomogloby mi rozwiazac ten problem i musialem zainstalowac nowy system. W dodatku co to za rozmiar - 120MB!?

No i ostatni czas, chyba jakos od grudnia do stycznia, pojawila sie seria sterownikow, ktore lipnie wplywaly na automatyczne dopasowanie predkosci wiatrakow na GPU i musialem sobie sztucznie podkrecac ilosc obrotow, bo karta sie po prostu grzala (na szczescie w tych aktualnych dziala juz dobrze).

Duzo osob po prostu gada od rzeczy mowiac, ze ATI to gowno i Nvidia rzadzi (glownie to Ci sami ktorzy placa za sluchawki z nakleka pro-gaming z przeklamanymi parametrami :D), nie zajmuje tu stanowiska, ani nikogo nie bronie, ale naprawde rece zalamac mozna jak sie czyta niektore wypowiedzi. Gdzie tu obiektywm?

__

Użytkownik
aVileKk

2009-03-01 19:40:17

Po nielicznych wypadach Nvidi ocenianie ich pracę ? Softy nvidi są wydajniejsze o wiele od softów ATi teraz dopiero ATi dało popalić miałem mojego Radeona od premiery wiec wiem jak było ze sterownikami na GTX 260 zero problemów z Softem wszytko hula a na moim wszystko się jebało i nie tylko mi bo wszystkim do każdej gry trza było dogrywać łatkę żeby jako tako chodzilo dopiero jak wyszło stery nie dawno to problem zniknął.

I nie wal kitów żę się nie znam bo to ty sie nie znasz bo pewnie myslisz ze na kazdym zasilaczu jest dobre OC jak połowa laików na tej ziemi i kręci sobie proca na zasilaczach które do tego nie są, jak masz zasilacz ModeCom Tracera itp to na tym to sobie ani grafy ani proca nie wykręcisz, i nie mów że się nie znam bo wiem zapewne wiele więcej o podkręcaniu niż przęcieny OverClocker.

ATi jebie sprawę z Softem do tej pory niektóre gry nie chodzą jak chodzą a na słabszych grafikach jadą wiele lepiej, jak dało dupy z SOftem tak dało Dupy z Chłodzeniem, i nie jestem rzadnym fanboyem bo miałem tylko raz geForc’a ale miałem doczyenienia ze wszystkimi modelami i wypróbowałem miliony sterowników.

A te twoje nie znasz się se wsadź wiesz gdzie :)


A no i najlepsze skoro się nie znam na tym co robię to jak wykrecisz mojego proca na powietrzu DO 4.2 bez znacznego podnoeszenia napiecia na mostku i na Vcorze to pogadamy, w ogóle to nie wiem na szym opierasz swoje stwierdzenia.


MDK a to ze ci się grafa jebała to wina softu ale tylko na tym modelu bo inne modele działają dobrze, więc nie wiem jak po takim czymś oceniasz softa Nvidi. Pozatym Nvidia i tak i tak króluje na rynku i bedize królowała jedyna co radki mają dobra stosunek cena = wydajnosc. Przykład GTX 280 w wiekoszsci testów wygrywa w HD4870 x2 1GPu wygrywa z 2GPU wiec kto jest bardziej zaawansowany no Nvidia, To tak jakbyś się kłócił że AMD lepszy jest od Intela.

__

Użytkownik
bemolFTW

2009-03-01 20:18:53

A no i najlepsze skoro się nie znam na tym co robię to jak wykrecisz mojego proca na powietrzu DO 4.2 bez znacznego podnoeszenia napiecia na mostku i na Vcorze to pogadamy, w ogóle to nie wiem na szym opierasz swoje stwierdzenia.


napewno naśliniłes zamiast paste dać i masz temperaturu 20stopni.. boze dobra sztuka procka i tyle fsb podniosles wielkie mi halo ;o nie raz bylo tak ze e2140 nie mozna bylo wyzej niz 2.7GHz dac a inne e2140 szły bez podnoszenia napiec ponad 2.7GHz

ogaaar

__

Użytkownik
mefistox2

2009-03-01 21:37:22

"I nie wal kitów żę się nie znam bo to ty sie nie znasz bo pewnie myslisz ze na kazdym zasilaczu jest dobre OC jak połowa laików na tej ziemi i kręci sobie proca na zasilaczach które do tego nie są, jak masz zasilacz ModeCom Tracera itp to na tym to sobie ani grafy ani proca nie wykręcisz, i nie mów że się nie znam bo wiem zapewne wiele więcej o podkręcaniu niż przęcieny OverClocker. "

Ja mam zasilacz modecom i grafe podkrecilem i procka :D Przecież jeśli ma nawet zasilacz no name to komp moze sie spalić w każdej chwili , a podniesienie troche zegarow GPU tego nie przyspieszy! Ja mowie o kreceniu GPU a nie CPU


“A no i najlepsze skoro się nie znam na tym co robię to jak wykrecisz mojego proca na powietrzu DO 4.2 bez znacznego podnoeszenia napiecia na mostku i na Vcorze to pogadamy, w ogóle to nie wiem na szym opierasz swoje stwierdzenia. "

haha , jak trafi Ci sie dobra sztuka to co za problem podkrecic? :D a 4.2 GHz to żaden wyczyn-tyle podkreci osoba ktora przeczytala jednak poradnik o oc :D Ja z e2160 zrobiłem cos takigo , też na powietrzu:http://www.hwbot.org/signature.img?iid=37498&thumb=false i co kozak? :) Zobacz czy e8400 4.2 jest w ogole na tej stronce:D Jak chcesz wiecej to szukaj nicku “Sector19"

__

Użytkownik
kezr

2009-03-02 15:18:41

ja mam 9600 gt 1 gb procka athlona 3000 + i niemam stalych 125 w coda 2 ... w niektorych miejsach 60 fps ,50...
w coda 4 mam dziwne to troche , ale wiecej fps niz w 2 :)

__

Użytkownik
miodek1337

2009-03-03 12:01:12

kezr mialem podobnie, zmienilem proc i mam 3-4 x wiecej fps, po prostu cpu nie domaga

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1759 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie