Promod 4.22

Dostosuj

Autor Wiadomość
Zbanowany
phoenixpll

2009-01-29 22:41:21

- Fixed a Shoucaster glitch where you can choose a team after spectating and still have showEnemies on

- Perk icons on spawn are no longer visible

- Added a slightly delay before round ends

- You can no longer kill after the bomb is defused (during the delay between rounds), neither can you kill when everyone has ready up (when it fades to grayscale)

- Fixed ready up bug where you could be killed if you switched team, also the kill-counter wont count suicides

- Removed rank-icon on scoreboard

- Fixed Attack/Defence when using team say

- Tweaked ready-up HUD

- Plant bob bug fixed (Again!)

- Full bright forced off

- More commands added to the black list (Lodscalerigide etc..)

- Server will display error when promod isn’t in the correct folder (Stop IWD mismatch)



Co o tym sądzicie ?

__

Użytkownik
imn

2009-01-29 22:54:10

promod 2.22 ? no to cofneliśmy się w rozwoju... tak na serio to raczej zmiany kosmetyczne ale miło, że się starają ;p

__

Zbanowany
phoenixpll

2009-01-29 23:11:37

- Full bright forced off

A na vac tak się fajnie grało.

__

Użytkownik
rastiR

2009-01-30 01:41:25

full brighta i tak nie można było w 80% używać bo cvar więc olał to. A pomyliłeś nazwe tematu bo miało być chyba 4.22 chyba że o innej grze mowa

__

Użytkownik
exq112

2009-01-30 02:22:23

Tak, czy siak to było do przewidzenia, że będzie kolejna wersja... i chyba trochę naprawiona od poprzednika.

__

Użytkownik
Jazzz

2009-01-30 08:25:38

Skonczy sie na promodzie 13.37 , i nie bedzie zadnych broni tylko same noze ; x

__

Użytkownik
loozesl

2009-01-30 12:10:03

nie wiem co wam nie pasuje w zmianach w promodzie, caly czas przeciez ulepszaja zeby NAM SIE LEPIEJ GRALO.

whathafaka?

__

Użytkownik
Jazzz

2009-01-30 12:40:17

szczegolnie ulepszaja bronie , i ich ilosc w druzynie tak tak . Ak74u nie dosc ze zje*ali damage to jeszcze 2 na team zrobili o_O

__

VIP
marikkkk

2009-01-30 14:20:48

podoba mi sie szczegolnie napis promod 4.22 w rogu, taki kolorowankowaty :} jedyna zmiana jaka zauwazylem. Aha no i te swiecace sie mapy (nie wiem co za glab to zrobil) naszczescie usuneli i jest fajnie !

__

Użytkownik
Jazzz

2009-01-30 14:27:53

nie wiem tylko po co zmieniali promoda 3 ? przyszedl JAKIŚ juszn co wyglada jak by z dzungli wylecial i zaczal ruszac ;ooooooo

__

Użytkownik
Castiel

2009-01-30 15:55:07

Szkoda mi tych wszystkich ludzi co potrafią tylko jęczeć przy okazji wydawania coraz to nowszej i bardziej poprawionej wersji promod’a. Bardzo dobrze że JUSZN rozpoczął pracę nad nowym promod’em i jego podejście do sprawy akurat mi się bardzo podoba. Udostępnia cały czas nowe wersje i liczy się z opiniami ludzi i bierze je pod uwagę przy okazji wydawania coraz to nowszych wersji. Nie wiem czemu ludzie narzekają na to, że co jakiś czas pojawia się nowa wersja... Macie okazje być na bieżąco ze wszystkimi zmianami i macie jeszcze możliwość podzielenia się swoimi uwagami które JUSZN na pewno rozważy... Jak uzna że promod 4 jest już wystarczająco dobry to logiczne, że zamrozi kod i zostanie wydany promod 4 final version tak jak to miało miejsce w przypadku promod’a 3... Niby oczywiste jednak nie dla wszystkich.

Dobrze że nie wszyscy są tak ograniczeni w rozwoju, bo wtedy nie byłoby żadnej wersji promod’a, nie byłoby nawet COD’a 4... Ba nie byłoby nawet COD’a gdyby ktoś stwierdził że pasjans w Windows 95 albo nawet 3.11 jest wystarczający i po co robić coś nowego... Ehh już ludzie pierwotni posiadali jakiś instynkt dzięki któremu dążyli do rozwoju, ale widać niektórzy do dzisiaj go nie wykształcili i wolą stać w miejscu...

__

Użytkownik
Hunter90pl

2009-01-30 15:55:35

- Server will display error when promod isn’t in the correct folder (Stop IWD mismatch)

Nareszcie :D

__

Użytkownik
karolek497

2009-01-31 13:54:52

macie black liste z niedozwolonymi komendami?

__

Użytkownik
Sstien

2009-01-31 14:44:50

cl_maxpackets 100 || rate 25000 || sm_enable 0 || sc_enable 0 || r_dlightLimit 0 || dynent_active 0 || cg_nopredict 0 || r_lodscalerigid 1

__
iman

Użytkownik
Toku

2009-02-17 17:19:17

No i jest 4.3...
Co sądzicie o 4.3?
A pro po 4.2x to łatwo no zoomy dosyć wchodziły, ciekawe jak będzie teraz.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4469 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie