ZmaGania Miast cd;]

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Dawc1o

2004-07-13 01:41:03

Siemka . Juz wczesniej dalem na forum podobny temat ale wtedy nic z tego nie wyszlo , teraz po przemysleniu sprawy uderzam ponownie ;]. Wedlug mojego pomyslu mnialby to byc turniej / liga online w q3 ca/pm w ktorej udzial bralyby miasta i w zaleznosci od ilosci zgloszonych miast moglo by sie to rozgrywac zaczynajac od grup badz odrazu drabika DE

[hide=Wstepny regulamin CA/PM]
- Q3 osp 1.03 , Clan Arena/ promode , 3 na 3
- Round Limit 7
- Time Limit 0
- Kazde miasto ma mniec swojego kapitana ktory dobierze sklad druzyny , kapitana wyznacza orgaznizatorzy sposrod wyslanych do nich propozycji ( pod uwage brane bedzie to co gracz ogolnie soba prezentuje na scenie np. osiagniecia jego badz jego klanu , ogolnie mowiac musi to byc znana i zaufana osoba )
- Kapitan moze dobrac do swojego teamu max 6 osob po czym oczywiscie wyslac do orgaznizatorow liste tych osob )
- Mniejsze miejscowosci lub wsie lezace blisko siebie moga sie ze soba polaczyc
o ile nie beda mnialy wystarczajacej ilosci chetnych osob.
- Przy zgloszniach na gg prosze wysylac nazwy przynajmniej 3 map na jakich chcielibyscie grac , pozniej podliczy sie glosy i uzgledni sie je przy wyborze map do gry .[/hide]

Osoby chetne do pomocy oraz chcace sie sprawdzic w roli kapitana piszcie na gg : 4337066(Dawc1o) lub 952327(Procjon)
Zobaczy sie ile teamow sie zglosi i byc moze cos z tego wyjdzie ;] na zgloszenia
czekam do konca wakacji.
Planuje rowniez zrobic turniej 1vs1 vq3 na zasadach podobnych do tych z ESWC tyle ze zamiast krajow gralyby mista.

[hide=Wstepny regulamin 1vs1 vq3]
- Q3 1.32 osp 1.03 1vs1 vq3
- mapy pro-q3dm6 , ztn3tourney1 , q3dm13 , hub3aeroq3 , pro-q3tourney7
- Zglosic sie moze kazdy kto chce repreznetowac swoje miasto , z osob zapisanych organizatorzy wybieraja kapitana ( jezeli ktos niechce byc kapitanem niech napisze w zgloszeniu ) , a kapitan po skonczeniu zapisow wybiera squad do gry sposrd zapisanych osob.
- Zakonczenie zapisow we wrzesniu , strona www bedzie juz niedlugo i tam na bierzaco beda wpisywane zapisane miasta wraz ze squadmi
- Mecze beda sie odbywac do 2 wygranych czyli przy stanie 1:1 grana jest trzecia mapa
- jeden zawodnik moze grac tylko na jednej mapie
- mapy losowane beda przed samym meczem , nie moga sie powtarzac w trakcie jednego meczu .
- Kapitan sposrod zapisancyh osob wybiera do squadu min 3 osoby a max 5 (kapitan moze grac ale niemusi )
- W zaleznosci od ilosci osob zapisanych na poczatku bede grupy lub odrazu drabinka DE [/hide]

EDIT :
[url=http://q3arena.gry.wp.pl/board/?akcja=t&forum=142&temat=13175]Link[/url] do tego samego tematu na boardzie orga.
EDIT II :
Mamy juz [url=http://www.turniejq3.desk.pl]strone ligi[/url]

__

VIP
sEctOr

2004-07-11 03:34:57

imo nie wyjdzie ale GL !!!!

__

Użytkownik
Dawc1o

2004-07-11 20:47:46

jezli znajdziemy wiecej osb chetnych do pomocy to pomysli sie czy nie zrobic czegos takiego nie tylko na ca ale rowniez tdm . W sumie do konca wakacji jeszcze sporo czasu wiec mamy czas na odpowiednie przygotowanie . Ruszamy na poczatku wrzesnia !!!

__

VIP
sEctOr

2004-07-11 22:07:29

po pierwsze z tego co sie orientuje to wiecej ludzie gra cpma tdm niz ca ! pozatym i tak jest malo ludzi ktozy mieszkja w jednym miescie blisko siebie oprocz duzych fest miast ! zreszta no nie wiem ja wam zycze szczescia ! jakbyscie potrzbowali jakies nwesy czy cus to walcie pomoge wam !

__

VIP
fragmat1c

2004-07-11 23:26:17

a nie lepiej liga wojewodztw? a moze by tak systemem 1v1 tak jak bylo na eswc?

__

VIP
lecho

2004-07-11 23:57:28

agree, 1v1 dla mnie byloby lepszym systemem
ale wolalbym miasta niz wojewodztwa, jakos tak lepiej mi to pasuje np "Radom" niz "Mazowsze", bue [;

__

VIP
sEctOr

2004-07-11 23:59:19

o to juz imo lepsze rozwiazanie !!

__

VIP
fragmat1c

2004-07-12 00:13:16

mi to w sumie jedno, bardziej mi pasuje Rybnik i okolice bo dave jest z Żor, a rav z Wodzisławia, wszystko w okolicy Rybnika więc wiesz ;)

Pomysł z ligą miast był zawsze aktualny, nikt tak naprawde do tego się porządnie nie zabrał. Jedyne co potrzeba to kilka osób z dużą ilością czasu. Można by cały system zaplanować dokładnie przez wakacje i ruszyć z tym w pażdzierniku. Do tego czasu stworzyć stronke (jak dla mnie to może byc nawet kolejna liga typu ECT), wybrać kapitanów, na zasadzie ESWC, ci co znają się na tym ,co sie kolo nich dzieje, do października wybrać teamy i jazda. Finały moze krogoth na lanie zrobic ;)

Jakby co to ja moge byc kapitanem na Rybnik i okolice ;)

__

Użytkownik
edix

2004-07-12 01:11:58

kurna z mojej wsi tylko ja gram :P

__

Użytkownik
Dawc1o

2004-07-12 01:19:27

1.Ta liga to ma byc cos swiezego / nowego a 1vs1 bylo juz nieraz a podzial na miasta niewiele zmieni ;]
2.Narazie proponuje pozostanie przy ca jako ze ja i proc znamy sie bardziej na scenie ca niz tdm , co nieznaczy ze dobzi gracze ktorzy nie graja na codzien ca niemoga sie zglosic ;] , w sumie to nawet lepiej bo chetnie ogladalo by sie znanych graczy tdm badz 1vs1 grajacych ca :)
3.Sam post nie wystarczy aby zglosic miasto piszcie do mnie lub do procjona na gg bo to juz niejest tylko pomysl my to juz powoli zaczynamy rozglasniac i mamy juz jakis plan w glowach wiec potraktujcie to powaznie ;]

__

VIP
fragmat1c

2004-07-12 12:40:42

swieze? nowe? zrobcie 1v1 na nowych mapach, gwarantuje swietna zabawe i frekwencje wysoką

powiekszcie ekipe, stworzcie konkretne fundamenty pod przyszle turnieje i potem dopiero konkretne info puscie na scene. Niech ludzie wiedza, ze maja do czynienia z chlopakami zorganizowanymi, z dokladnym planem. Badzcie otwarci na rozne propozycje, rowniez zmiany lub dodania trybu, poniewaz jesli pozostaniecie przy 3v3 ca to bedziecie mieli niezbyt liczny turniej, a przynajmnie nie tak prestizowy jakby to wygladalo przy 1v1 lub tdm.

miasta nie bede zglaszal, poniewaz nie jestem kapitanem, nie wiem jak mam nim zostac itp. No offence ale regulamin dokladny to podstawa. Bez tego ani rusz bo potem w trakcie ligi pojawia spore niedomowienia. Jesli pojawi sie konkretny regulamin, w ktorym bedzie mozna znalezc info na temat wyboru kapitana, ilosci rozgrywek, rodzaju, wyboru trybow, adminow itp to oczywiscie, ludzie sie zglosza. Na razie jest tylko drobne info. W starcrafcie ludzie tez cos takiego zrobili. Liga jest bodajze nadal aktywna. Bierzcie przyklad wlasnie z tego poniewaz oni maja juz doswiadczenie. Jesli nadal pozostanie Was tylko dwoch w ekipie i nadal bedziecie chcili zrobic turniej z pozytkiem dla sceny to proponuje sie wycofac. Bo nic z tego nie wyjdzie. Jesli natomiast macie ambicje do przeprowadzenia dlugotrwalej imprezy, skupiajacej wokol siebie uwage spolecznosci graczy nie tylko ze sceny ca to mozesz mi wierzyc, pomoc w organizacji ligi przyjdzie do was sama. Warunkow kilka, dobry regulamin (uwzgledniajacy wszystko), rozszerzenie oferty o kolejne tryby i konsekwencja w dzialaniu.

__

Użytkownik
Dawc1o

2004-07-12 19:20:24

zgadzam sie z toba frg , ja jak najbardziej jestem za tym aby oprocz ca zrobic 1vs1 bo wiem ze cieszylo by sie to naprawde duzym zainteresowaniem ale musi nam sie poszerzyc ekipa bo o ile same ca/pm se pordzimy to juz z dwoma na raz bylo by ciezko i pewnie nie dotrwalo by to do konca . Wiec PROSZE ludzie z doswiadczeniem zglaszajcie sie bo mozna zrobic cos na miare odc tylko ze na zasadach podobnych do tych z osatniego eswc tyle ze zamiast krajow barly by udzial miasta . Wiem ze ja czy procjon nie mamy na scenie vq3 tdm badz 1vs1 zadnego zaufanie gdyz malo kto nas zna i jestesmy skazani na porazke bo ludzie nie traktuja nas powaznie , jakby doszedl do nas do ekipy ktos kto ma doswidczenie , szacunek na scenie to wtedy moglo by to ruszyc , moze org albo esp.pl pomogli by nam np hostujac strone cos jak odc czy etc . Narazie jezeli chodzi o 1vs1 to tylko pomsyl bo bez ludzi nic nie zrobie ... Pozdro

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2004-07-15 14:23:55

Uuu, frg dawno nie rozmawialiśmy, ale widzę, że nic się nie zmieniłeś. Jak zwykle bardzo przekonujące argumenty i jak zwykle masz rację.

Wg. mnie to po prostu liga podwórkowa. Najpierw zorganizujcie odpowiednich ludzi, zróbcie www, regulamin, etc. Potem dopiero sprawę nagłaśniajcie. Wszystko musicie zaczynać od podstaw panowie! Innej drogi nie ma!

__

Użytkownik
er0n

2004-07-17 18:22:40

Edix przygarniemy Cie do naszego miasta :D

__

Użytkownik
Dawc1o

2004-08-10 03:06:11

Pojawila sie juz strona ligi i tam jest wszystko odnosnie regulaminu i zapisow ktore potrwaja do konca sierpnia ---> turniejq3.desk.pl
Narazie bedzie grane ca/pm

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2004-08-11 12:09:45

Hmmm... coś mi tam polskie fonty nie działają ;/

__

Użytkownik
SL4VE

2004-08-29 09:49:56

Prędzej by się to w TDM udało MOIM ZDANIEM. Parę składów by było na pewno.
Jest kilka miast gdzie jest większe zbiorowisko graczy np. (w kolejności alfabetycznej) Augustów, Gdańsk, Gliwice, Konin, Łódź, Rybnik, Tarnów, Warszawa.

__

VIP
fragmat1c

2004-10-03 10:39:31

tdm może i tak, ale imo lepiej by było zagrać team'y tak jak na eswc, czyli w sumie duele. Popatrz na taki Rybnik - masa graczy (naprawde masa) - tylko że team'u z tego nie będzie :) Jestem pewien, że w przypadku standardowego tdm całe rozgrywki by były zdominowane przez 2, może 3 miasta. Stosując system z eswc szanse na wygraną ma więcej teamów, poziom będzie również wyższy.

Nadal uważam, że pomysł z ligą miast jest bardzo dobry.

__

Użytkownik
PiWo5z

2004-10-03 21:53:14

Zgadzam sie i 1v1 w CPMA a nie vq3 :E

__

VIP
fragmat1c

2004-10-03 22:35:07

nie fandzol tela bo ni wjesz co godosz. toż cpma to ni ma gra, chopie złoty byś se tak kedy pogroł w normalnygo kłejka a nie tam mentlik na forum robisz ;-D

__

Użytkownik
PiWo5z

2004-10-03 22:47:23

Toć grołem in tyko po szcionach walilem :D

__

VIP
fragmat1c

2004-10-04 09:54:54

nie godej tela bo widać że żeś gorol je ;)

__

Użytkownik
PiWo5z

2004-10-04 15:36:19

no boo toc to widoc :P

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2514 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie