Wakacje z q3? Czy mała odmiana?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
rapek

2004-07-10 23:36:38

Kto z Was spędzi te wakacje stercząc za kompem, przy zimnej szklance pepsi grając zawzięcie w quake3? :) A może mała zmiana gry? Na przykład na cs'a lub w3? Piszcze...

__

VIP
Pajda

2004-07-10 23:48:27

piiiiiiiiiiiii

__

Użytkownik
tysik

2004-07-10 23:59:22

a moze wakacje bez kompa? trzeba odpoczac od pracy czasem ;-d

__

VIP
p4teex*

2004-07-11 12:16:58

mała odmiana: ja bede pił ;-D

__

VIP
Sh1eldeR

2004-07-11 12:41:27

Wydaje mi sie, ze komp w wakacje to swietna sprawa, choc bardzo bym nie chcial zeby w moich wakacjach gral on pierwsze skrzypce. Sam wiem ilu moich znajomych, z ktorymi spotykam sie np. wieczorami (albo ranami, ale wtedy nie mamy juz sily spotkac sie wieczorem ;)) nudzi sie w dzien. A ja sobie moge pograc w q3 w kazdej chwili :D Jako ze ja nie jestem pro i nie wchodze na #tdmpickp, moge w dowolnym momencie zrobic /quit (np. gdy kolo 15:00 obudzi sie moj skacowany brat;)) i zrobic cos bardziej "konstruktywnego".

Planuje nawet sobie z kumplami zrobic nocke w cafe (ostatnia zdarzyla nam sie ... yy.. ile to lat temu? ponad rok, w kazdym razie) i wcale sie tego nie wstydze. Przy q3 mozna sie przynajmniej tak samo ubawic jak siedzac na dworze, dlatego na pewno nie zrezygnuje z tej jakze wspanialej gierki :Asd. Inna sprawa ze poki co wakacje sa dla mnie tak intensywne ze gralem w sumie pare godzin, ale to sie pewnie zmieni :}

Trzeba jednak moim zdaniem zachowac pewne proporcje - duzo wiecej czasu spedzac na dworze a mniej w domu (obojetnie czy chlejac browar czy przy kompie czy telewizorze). Jest cieplo, mozna poplywac w jeziorze, przejsc sie z dziewczyna na spacer w jakies zlociste zboże... i przestac sie jarac piszac commentsa na jakims gupim serwisie esportowym. Co tez wlasnie czynie

i pozdrawiam

i ide sprzatac chalupe po dwudniowej imprezie (starzy pojechali na weekend \o/). KOCHAM WAKACJE!

__

Użytkownik
tysik

2004-07-11 15:31:43

heheh no fucktycznie - zle sformulowalem zdanie :-P 2-dniowa impreza - nice :-) mialem na rozpoczecie wakacji okolo 100 luda na chacie - otwarcie wakacji + moja i kumpla 18tka.. bylo milo :-D planow na wakacje jest sporo ale niestety pogoda nawala - bynajmniej tu u mnie ;-/

udanego odpoczynq 4 alles polisz pro-gejmerys

__

Użytkownik
zakfas

2004-07-12 23:09:48

no tak ale pogoda tez gra tu role jakas...
jest brzydko to mozna troche czasu poswiecic w dzien na kompa (granie)
gozej(LEPIEJ!!!) jak jest ladnie :) wtedy to
1. 11:00 pobudka
2. PLAZA
3. PLAZA
4. BASKET
5. WIECZORNY WYPAD :)
6. SPANIE

oczywiscie wystepuja odstepstwa od tego planu ;)


wszystko pieknie tylko po 2-3 tygodniach tak to rodzice "hotel sobie z domu zrobiles" :)

__

Użytkownik
slither

2004-07-29 09:17:47

jeszcze mniejsza odmiana picie palenie i warcraft 3 chociash mi nie chodzi TFT (gram na lanie w podst)

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2004-07-29 14:25:32

Ja osobiście jestem taki zabiegany w te wakacje, że nie mam praktycznie wolnego. Jeśli jush, to tylko pojedyńcze dni!!! Obecnie roboimy z Szakalem q3 movie, ale cały poprzedni miesiąc zajmowałem się... duuużo rzeczy robiłem :)))

Tak czy owak, Ci, którzy mają za jakiś 1-2 tygodnie trochę czasu, zapraszamy do Sandomierza!

http://q3arena.gry.wp.pl/?id=1&akcja=komentarze&n=6903
http://www.szakal.hutnet.org/Impra/

__

Użytkownik
ziel1na

2004-07-30 09:02:58

ja tam wczoraj bylem na jedniodniowym wypadzie w dziwnówku i miedzyzdrojach i sie tak spalilem ze narazie lepiej zebym pozostal troche w domu :|

w tej chwili umieram :F

__

Użytkownik
akillez

2004-07-30 09:59:43

a ja sie obijam profesjonalnie :) ... w domu bywam gościem, wpadam, jem, spadam :-D (chyba że jest badziewna pogoda, wtedy jestem dłużej) .... bezstresowe wakacje :) ... jeszcze zostało mi 2 miesiące ;-DDD

__

VIP
zoom

2004-07-30 10:35:15

ehhh nigdy w zyciu przed kompem :-// Mozna sobie pograc dla relaxu w poznych wieczornych porach o ile sie nie pije :-)))

__
Play more promode.

VIP
OnliNE

2004-07-31 06:34:52

eh pewnie ze odmiana.. trzeba pograc w cos innego a najlepiej przez wakacje odwiesic sie od kompa.. :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

767 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie