BloodStorm

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Ye-back

2008-11-30 17:00:04

Cześć,

Stream:
own3d.at - click
youtube - click
Download:
best quality - mirror 1 | mirror 2
high quality - mirror 1 | mirror 2
low quality - mirror 1 | mirror 2

a taki to fragmovie z udanego (!) turnieju Painkiller Duel Cup #2 nekrofili ( =] ), który odbył się podczas jednego z niedawnych listopadowych łikendów.
Miłego oglądania; może kogoś zachęci do zagrania ; )))

Pozdrawiam.

__

Użytkownik
TroPtyN

2008-11-30 17:45:05

Oglądałem wczoraj. Bardzo dobry filmik, Paindemonium wreszcie użył porządnej muzyki (nie żeby w poprzednich dziełach była zła, ale ta z BloodStorm szczególnie mi sie spodobała).

Jakość obrazu trochę mi nie podchodzi, cztery minuty to za mało, a fragi nie są wyjątkowe (trudno się dziwić, skoro ciągle są grane wyłącznie te same 2-3 mapki :/ ).

__

Użytkownik
MySS

2008-11-30 18:23:14

Kolego doceń, że komuś chciało się to robić turniej jak i fragmovie. Fakt fragi nie robią wielkiego wrażenia, ale samo wykonanie jest bardzo dobre. W oczekiwaniu na Painkiller 2.

__

Użytkownik
TroPtyN

2008-11-30 18:40:03

A czy nie doceniam, kolego?

__

Użytkownik
Ye-back

2008-11-30 18:59:52

Co do muzyki to kontrowersyjna sprawa, której nie da się pogodzić, bo są ludzie którzy właśnie narzekają na muzykę w BloodStorm, a są tacy jak ja co się nią jarają, kwestia gustu :) dla mnie Walk With Me In Hell – genialne nagranie, świetnie pasujące do poprzedniej produkcji Paina.
Co do jakości – prawda - nagrywane to było w rozdzielczości 640x360 i fps 30 – w końcowej fazie turnieju zrodził się pomysł, że będzie fm, ale cóż zawsze w przyszłości można wyciągnąć wnioski ; )))
Co do wyjątkowości fragów i map – tak to już się przyjęło, że o ile Psycho i Absinthe może dałoby radę zastąpić czymś innym, to bez Sacred i 1v1_meatless pk-gracze nie mogli by żyć hehe… Ciekawostka: zarejestrowanych fragów z kołkiem w powietrzu przy srebrze na Sacred było ponad 10 :D

__

Użytkownik
EsportTheDon

2008-12-02 21:14:46

No fragi fajne , intro tak samo a do tego film jest bardzo dynamiczny co bardzo mi się podoba .Za to mogę się przyczepić do muzyki i do klimatu . Niestety gdy oglądałem to Fm (już kilkakrotnie) nie udało mi się wczuć w klimat .

__

Użytkownik
ZWIASTUN

2009-01-20 23:58:37

Muzyka to kwestia gustu i tyle w tym temacie.
Fragi – dla mnie rewelacja (oczywiście, absolutnie nie mówię tu o swoich, choć może w przyszłości będzie mnie stać na coś lepszego) a do tego efekty przejścia, dynamika – wow. Może trochę rzeczywiście za krótki, ale znając siebie, to nawet gdyby ten fm trwał 3 godziny, też byłbym nie nasycony.
Jednym zdaniem ujmując, Paindemonium i ludzie, którzy się do tego przyczynili odwalili kawał świetnej roboty.
Na smaczek dodam, że w produkcji jest nowe dzieło, ale to już wkrótce....
Pozdrawiam.

__
www.empeka.bplaced.net

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

104 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie