ustawienia X-Fi pod COD 4 ? :>

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
imn

2009-01-08 19:06:31

Witam.

Zakupiłem co dopiero X-Fi (Xtreme Music) i chciałbym się spytać posiadaczy lub ludzi, którzy się na tym znają, w jaki sposób dobrać ustawienia tej karty pod COD4(słyszałem że gra jest wspierana przez x-fi)? Słuchawki to Aero 5.1 (nie są może super i daleko im do np. hd555, ale zebrały dosyć pochlebne recenzje). Główne pytania to: lepiej mieć ustawione na słuchawki czy 5.1 w sterach x-fi? Jakie ustawienia dobrać w grze (filtr eq itp) i jakie efekty są przydatne(crystalizer itp)? Chodzi mi głównie o to, żebym mógł bez problemu zlokalizować przeciwnika. No i jak by ktoś mógł pomóc przy ustawieniach muzyki (entertainment mode?) to byłbym też wdzięczny :D

__

VIP
El_Matador_SSJ

2009-01-08 22:08:12

CoD4 nie ma wsparcia dla efektów EAX 5.0, więc na wiekszości kart dźwiękowych będziesz miał te same efekty. Podczas gry przełączaj karte na Game Mode i ustaw na 5.1, gdyż ustawiając na słuchawki bedziesz mial jedynie dźwięk stereo i nie wykorzystasz wszystkich głośniczków jakie upchnięto w Aero. btw nie wiem skąd bierzecie pochlebne opinie o tych słuchawkach z wątpliwym surround, ale skoro ktoś słyszy w tym wynalazku lepiej i nie żałuje wydanych na ten “profesjonalny” sprzęt pieniędzy to jego sprawa :)

__

Zbanowany
DIE

2009-01-09 16:44:34

milcz ....

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-01-09 20:37:22

imo 5+1 w grze, headphones w x-fi wraz z crystalizerem 75% cmss3d stereo surround auto/auto
wlasne eq tyle

__

VIP
El_Matador_SSJ

2009-01-09 22:32:39

Troche namieszałeś cOw, skoro ma 5.1 to po co ma właczać CMSS, ktore podczas gry służy do symulowania przestrzeni w sluchawkach stereofonicznych, wlaczajc cmss na 5.1 jedynie pogorszy i tak slabe pozycjonowanie dzwieku w tych sluchawkach. Crystalizer to kwestia indywidualna, ale biorac pod uwage ze podbija najwyzsze i najnizsze czestotliwosci, to latwo sie domyslic ze srodek pasma jest slabiej slyszalny i wiele dzwiekow moze umykac.

__

Użytkownik
imn

2009-01-09 23:19:17

o dziwo crystalizer dobrze wpłynął na dźwięk, dzięki cOw. :D co do cmss to poprawil on przestrzeń dźwiękową mimo iż słuchawki są 5.1 :)

__

Użytkownik
exile

2009-01-10 01:01:37

speakers: 5.1
bass boost 1db / 100Hz
SVM ON
EAX ON
EQ OFF
Crystalizer OFF
CMSS-3D OFF

Do grania w 5.1 dobre ustawienia. Do innych słuchawek, Crystalizer ON, CMSS-3D ON (macrofx on, elevationfiler on), 2/2.1 speakers

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5039 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie