Odzyskiwanie danych

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Zippi9

2008-10-13 22:09:10

Chciałbym odzyskać dane ze swojego uszkodzonego(winda się nie instaluje) i do tego sformatowanego (nie wiadomo czy się sformatował tak był popsuty) dysku. Jakiś program? Może być płatny.

__

Użytkownik
Yakcyll

2008-10-13 22:11:16

Używałem GetData Recover My Files, może być przydatny. Ma opcję unformatu, ale nie gwarantuję, że pomoże w Twoim przypadku.

__

VIP
maXym

2008-10-13 22:25:43

nie wiem nic o programie odzyskujacym dane, ale mozesz sprobowac wyzerowac dysk, moze cos z niego jeszcze bedzie - tylko wtedy odzyskanie danych bedzie praktycznie niemożliwe. ogolnie probuj pobawic sie mhdd (image na rw i boot z cd) - tylko najlepiej z jakims faq (chocby [url=http://www.nirvanowiec.republika.pl/MHDD.html]tym[/url]) - bo mozna przypadkiem namieszac.

__

Użytkownik
qwe

2008-10-13 22:28:28

Ontrack Easy Recovery Professional

Tym programem zdzialasz cuda, wierz mi.
Bez dwoch zdan jest to najlepszy komercyjny program do odzyskiwania danych.
Tylko cena moze troche porazac :o

__

Użytkownik
Zippi9

2008-10-13 22:49:51

Też o tym samym pomyślałem jutro znajdę dysk i podłączę może coś z tego wyjdzie :)

__

VIP
reaktiv

2008-10-13 23:08:12

PCI FileRecovery
TestDisk

Ogolnie mialem problem, bo mi "wyparowaly" partycje. Jesli sie nie myle, to udalo mi sie w koncu je przywrocic wraz z reszta danych tymi PCI FileRecovery.

__

Użytkownik
enj0y

2008-10-13 23:34:55

moje doswiadczenie mowi mi ze nie do konca jest to prawda - czasem cos odzyska, a czasem jakis maly darmowy programik zdziala cuda tam gdzie on przywraca tylko jakies niezidentyfikowane smieci...tak wiec najlepiej przetestowac kilka

__

Użytkownik
TroPtyN

2008-10-13 23:48:35

Podzielam zdanie dotyczące File Recovery. Jest to darmowy, całkiem dobry program, który kilka razy bardzo mi się przydał. Nie wiem jak dokładnie wygląda jego skuteczność w porównaniu z innymi aplikacjami tego typu, ale sądzę, iż warto go sprawdzić.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5152 gości

1 użytkownik

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie