Wybór słuchawek

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
reurion

2008-05-28 17:03:29

zeby jak cię ktoś okradnie miał farta ze mp3 za 200zl a sluchawki za tysiaka ;d a potem zebyś płakał ;d

__

VIP
samolot

2008-05-29 11:11:18

mylisz pojęcia :)


są lepsze i gorsze słuchawki, nawet znacznie droższe niż 1000 zł (czy są tyle warte to kwestia dyskusyjna)

mówiłem o czym innm

tylko stwierdzam, że na 90% nie odróżnisz dobrze zgranej mp3 (nie zassane z emule 128 kb/s) na niezlej klasy sprzęcie :)


__

VIP
Hakan

2008-05-29 11:26:36

Mam takie pytanie, skoro kawalek wyzej temat wszedl na sluchawki do mp3. Pytanie o sluchawki kanalowe: czy wlozenie takowych do ucha powoduje calkowita izolacje, zatkanie ucha jak korkiem? Czy moze maja choc troche wlasciowsci sluchawek otwartych, nie wiem sa jakos wentylowane z drugiej strony czy cos?

__
Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl

VIP
samolot

2008-05-29 11:35:00

izolacje od dźwięków?

różne modele różnie izolują, duże znaczenie mają też silikonowe nakładki tudzież pianki


z początku możesz odczuwać pewien dyskomfort, potem jednak jest jak dla mnie rewelacyjnie

generalnie nie przekonasz się póki nie spróbujesz :)

widze, ze w profilu masz dobre słuchawki

celowałbym raczej w jakieś IEMy :)

__

VIP
Pajda

2008-05-29 13:55:04

Najlepsze tego typu to kosztuja ale po kilkanascie (lub kilkadziesiat:P) tysiecy euro :P

__

Użytkownik
qwe

2008-05-29 14:03:59

w00t??to najdrozsze sluchawki nauszne kostuja tyle ale ZE WZMACNIACZEM LAMPOWYM
same sluchawki nigdy tyle nie kosztuja :)

edit: no chyba ze wysadzane krysztalami Svarowskiego ale to juz mija sie z celem bo takto mozna by ozdobic nokie3310 i sprzedawac jako najdrozszy tel swiata ;)

__

VIP
samolot

2008-05-29 14:06:17

chyba cos ci sie pajda pomylilo :D


te shure to jeden z wyzszych modeli

drozsze są jedynie customy, ale to jest pare tysiecy zlotych, a nie kilkadziesiat tys euro

__

Użytkownik
N00binator

2008-05-29 15:28:27

jakas umowe pewnie maja, ze musza w nich grac na turniejach offline :D

__

VIP
V!ct!M

2008-05-29 18:47:19

moge spytac po co Ci oddzielne sluchawki do grania i muzyki?:D (w koncu i te i te sa wysokiej jakosci)

boisz sie ze jak sie zdenerwujesz to zniszczysz HD-600?:P nie no zartuje, ale jestem ciekawy :) (podejrzewam, ze szkoda Ci HD600 na gry :P)

__

VIP
V!ct!M

2008-05-29 18:49:04

a na X-Fi (najlepsza wersja po platnium) da sie wedlug Ciebie uslyszec duza roznice miedzy HD555 a ktoryms drozszym modelem? kupowac bynajmnie nie chce (bo na HD555 z trudem sie zdecydowalem :D), ale jestem ciekawy :P

__

VIP
V!ct!M

2008-05-29 18:50:37

tak w ogole te krysztaly to niezle gowno:D

__

VIP
Hakan

2008-05-29 19:43:36

HD500 mam juz od jakis 8 lat i sluzyly mi wiernie i w graniu i w sluchaniu. Ze 2 lata temu zdecydowalem sie na kupno HD600 - tylko i wylacznie ze wzgledu na muzyke, choc zastanawialem sie czy nie sprzedac HD500 a 600 uzywac tez do grania. Ostatecznie HD500 nie sprzedalem i jedne zostaly na stale wpiete w komputer a drugie we wzmacniacz.

__
Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl

VIP
samolot

2008-05-29 20:47:45

różnica na pewno JAKAŚ będzie, pytanie tylko czy Ci się spodoba

wysokie modele sennheisera uchodzą za dość wybredne, bez dobrego źródła nie wyciągniesz z nich całej tej magii :)


niestety nie miałem ich na uszach w ludzkich warunkach (poza media markt ale tam to moge sobie słuchac) i bez dostępu do wielu źródel

tak więc moje dywagacje są TYLKO teoretyczne :)

jak chcesz coś nowego i taniego to spróbuj moze to

[url=http://www.audiostereo.pl/forum_wpisy.html?temat=41125&p=1]klik[/url]


__

Użytkownik
qwe

2008-05-29 21:32:46

gowno???
gorzej
to jest choroba bogatych ludzi, im juz tak popier*** sie z kasa ze nie maja na co wydawac

tak wyglada wlasnie nasz swiat, CHORY swiat

kiedys w galerii lodzkiej bylem z qmplem bo mial kupic jakis naszyjnik czy cus dziewczynie ktora zaprosila go na 100dniowke

widzimy jakas marke "kruk" no to wchodzimy
za jakies gowno co wygladu nie mialo zyczyli sobie 10tys zl
lol ok idziemy dalej jakis inny skleb z bizuteria itp
IDENTYCZNY naszyjnik kosztowal tam juz 300zl,

czym roznia sie 2 naszyjniki?? no bo tamten jest z firmy "kruk" a ten jakis noname


ci co maja kase sa jak agent smith w matrixie, moga WSZYSTKO

__

VIP
V!ct!M

2008-05-29 21:41:03

nie no HD555 raczej nie bede wymienial, ale bylem ciekawy :P

w sumie zeby teraz sluchac w lepszej jakosci to musialbym kupic jakis dobry odtwarzacz CD ze wzmacniaczem, a to by sie mijalo z celem, bo plyt CD mam jak na lekarstwo :P

__

VIP
samolot

2008-05-29 21:52:20

ja zaczynam budowac moja kolekcje plyt, ale i tak zgrywam je na kompa - wygodniej


jak bede cierpial na przyplyw gotowki to bede myslal o czyms takim

[url=http://www.allegro.pl/item369747908_dac_beresford_tc_7510_mk6_3_posluchaj_sam_.html]Beresford[/url]

bardzo ciekawe urządzenie, zbiera pochlebne opinie :)

połączyłbym wyjscie z karty dzwiekowej cyfrowo i mysle ze byloby b.dobrze :)

ale to daaalekie plany :P

__

VIP
V!ct!M

2008-05-29 22:07:30

o ciekawe, nie slyszalem o tym :P jutro poczyatm sobie na forach

ciekawe jaka by byla roznica (moze w samej jakosci nie duza, ale "bardziej zywe" dzwieki itp.).

czyli to sie podlacza normalnie do karty muzycznej i do tego po prostu sluchawki?

__

VIP
Hakan

2008-05-29 22:15:54

Heh, ciekawy ten DAC i stosunkowo tani, a na dodatek estetyczy jeszcze ;) To moglaby byc dobra alternatywa zamiast kupowania lepszego CD

__
Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl

VIP
samolot

2008-05-29 22:30:26

DAC to dopiero początek, możesz pod niego podpiąć np wzmacniacz słuchawkowy

ale mysle ze juz nawet "dziurki" będzie ciekawie :)

__

VIP
samolot

2008-05-29 22:34:11

no, kusi kusi :D

__

VIP
V!ct!M

2008-05-30 09:55:24

hehe zainteresowalo mnie to :D bo to moze wlasnie to czego szukam :P (teraz i tak nie mam kasy, ale jak bede mial to i tak pewnie bedzie mi szkoda na takie cos wydac)

zarejestrowalem sie na audiostereo, ale trzeba tydzien czkeac przed napisaniem czegos :(


z tego co zrozumialem, to podpinam to po prostu interkonektem optycznym do karty muzycznej (jest u mnie in/out optical) i dalej moge podlaczyc do tego odpowiedni sprzet do sluchania (sluchawki/kolumny), tak? w sumie tylko mnie sluchawki interesuja, bo mam glosniki 5.1 i by sie nie nadawaly :]

__

VIP
Pajda

2008-05-30 12:09:05

Moze, ktos mi kiedys wspominal o studyjnych i koncertowych kosztujacych sporo, ale nie wnikalem w temat. Z drugiej strony jezeli sa kabelki po kilka tysiecy dolcow za metr to mnie duzo w cenach sprzetu i dzwieku nie zdziwi.

__

VIP
samolot

2008-05-30 14:38:01

kolumn z tego nie napędzisz, do kolumn wzmacniacz bylby ci potrzebny

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7024 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie