Razer Destructor - warto?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
lolo17

2008-04-14 19:34:26

Już od dłuższego czasu mam zamiar kupić jakąś porządną podkładkę.Stoję przed ciężkim wyborem między Steelpad'em 5l i Razer'em Destructor.Ciekawi mnie bardzo ten Razer gdyż producenci zapowiadają o 25% lepsze działanie myszek optycznych na tej podkładce niż na dotychczasowych.Dodatkowo jeszcze w zestawie jest futerał.Czytałem zagraniczne recenzje i we wszystkich podkładka jest oceniana bardzo, bardzo wysoko.Gdzieś nawet czytałem że jest najbliższa ideałowi?I tu moje pytanie wie ktoś coś o tej podkładce?Miał ktoś z nią styczność?Co lepiej wziąć czy steelpada czy razera?Dodam że moja myszka to Deathadder.

__

VIP
V!ct!M

2008-04-14 19:38:49

qpad ct

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2008-04-15 15:35:58

a wiesz czemu? bo ja ci polecilem i powiem ci ze qpad ct < qpad xtr :P a teraz tez chce destructora :> moze jakos go zdobede ;p

__

Użytkownik
lolo17

2008-04-15 15:55:02

przecież można po prostu kupić:)a potem jakąś ładną opinie napisać co by dużo ułatwiło,ja chyba kupie tego destructora ?

__

VIP
V!ct!M

2008-04-15 15:57:59

lol a co to ma do rzeczy kto mi polecal?:D kilka osob mi polecalo i znam duzo ktore maja ct :>

ani ten destructor ani xt-r to chyba nie szmacianki, nie?:-A a watpie ze jest jakas lepsza szmacianka od ct ;D bo qck i titan na pewno nie

w ogole to nie widze sensu w wymienianiu co kilka miesiecy, tak jakby byla jakas wielka roznica miedzy poszczegolnymi podkladkami :s moze i bym sobie wymienil, ale widzialem xray thunder8 i s&s to obydwie do dupy (plastikowe)

choc on chcial 5l/destructora, a to nie szmacianki :) ciekawe jeszcze czy dobry jest SS SX ;x

__

VIP
samolot

2008-04-15 16:05:19

nie jest dobry mam go w domu, niedługo recenzja

__

Użytkownik
Kaczor

2008-04-15 16:46:48

czyli mówisz, że to raczej obstruktor ? ;))))

__

VIP
samolot

2008-04-15 16:55:56

mowilem o sx, tego razera nie widzialem

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9311 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie