Laptop dla kobiety [ 3k - 15"4 ]

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Shenlong

2008-04-07 20:10:43

Co polecicie ? Lenovo ? NTT Corrino ? HP ?

__

VIP
sEctOr

2008-04-07 20:23:05

asus

__

Użytkownik
vacq

2008-04-07 20:58:00

j.w.

__

Użytkownik
boro71

2008-04-07 20:58:59

asus eeeeeeeeee

__
.

Użytkownik
Kris^u

2008-04-07 21:14:13

hp dv.... ;] ładny i szybki, tylko ta vista :/

__

VIP
Mateck

2008-04-07 21:47:36

imo vitsa to kwestia przyzwyczajenia.

__

Użytkownik
reurion

2008-04-07 22:06:46

jak dla kobiety to może sony one są w 14 kolorach w tym rózowy

__

Użytkownik
s4k3

2008-04-07 23:25:09

imo hp pavilion jakiś... samym wyglądem będzie się kobietka podniecać pare dobrych tygodni ^^ a i tak jak Kris^u pisał ze bez visty to miodzio lapek :D

__

VIP
bociam

2008-04-07 23:28:40

polecam DELL Vostro 1500 :)

__

Użytkownik
vh

2008-04-07 23:29:18

thinkpad > all*


*cena również :

__

VIP
cwir3k`

2008-04-07 23:45:18

Acery s bardzo intuicyjne, ergonomiczne.

__

VIP / Fotograf
PawelS

2008-04-08 04:42:08

W tej cenie tylko HP, bo ASUS to nie to samo co kiedyś, a Lenovo to nie IBM, mimo, że na tej samej licencji. NTT nie warte uwagi.

__
Senior Pablo Escobar

Użytkownik
adi

2008-04-08 07:22:00

świnia jesteś

__

Użytkownik
tobster

2008-04-08 09:05:51

[url=http://www.znak.pl/index.php?cid=272&scid=2911&prid=notVBIS96S%2FT725%2F2GB%2F20054]VBI Asus S96S + Core2Duo T7250[/url] Chyba w tej cenie nie ma nic lepszego.

__

VIP
sEctOr

2008-04-08 11:40:57

polowa ludzi gada tutaj takie pierdoly a nawet nie ma pojecia \o/

te wszystkie hp, acery itp to kicha taka ze glowa mala. jak komputer padnie to serwis jest taki z dupy ze tak beda pomagac ze bedziecie mieli dosc.

a asus to juz nie to co kiedys? daj spokoj hahahahah! po czym wnosisz? miales kiedys laptopa od asusa? i teraz tez masz?
asusy sa bardzo dobre, mozliwe ze troche drozsze ale warto doplacic zeby miec dobrego, niezawodnego laptopa a w razie czego profesjonalny serwis dbajacy o klienta.

__

Użytkownik
iamtheone23

2008-04-08 12:09:53

o ile trzeba je serwisowac ;]

__
http://benzblog.pl/

Użytkownik
tobster

2008-04-08 12:12:53

W tej cenie parametry HP < ASUS, a o serwisie HP szkoda gadać.

__

VIP
sEctOr

2008-04-08 12:34:22

asusy sa bdb i przewaznie nie trzeba, ale jesli nawet to lepiej dmuchac na zimne!
acery to sa dobre na... w zasadzie sam nie wiem na co ;-)

__

Użytkownik
3nGonGa

2008-04-08 12:44:46

Pracowalem w serwisie kiedys i serwis od acera dzial bez zarzutu. Nawet smsem informowali o przebiegu wymiany. Od roku sam uzywam acera i ani razu mi nie zawiodl. Na pewno pod wzgledem ceny/jakosci nie kupisz lepszego laptopa.
Czasami na matrycy pojawia mi sie zielony sub pixel, ktory mozna usunac softem albo wciskajac palec :) Po chwili znika.
Nie milic subpixeli RGB (czerwonego, zielonego, niebieskiego) z bad pixelami.
Znam oprocz tego jeszcze 7 osob, ktor korzystaja z acerow od lat. Im absolutnie nic sie nie dzieje, sa zadowoleni. Takze W tym miescu Sector musze obalic twoja teze co do komp osobistych tej wlasnie firmy.

Jesli chodzi o sony vaio. Sa to laptopy wciaz za drogie jak na polskie warunki. Wcale nie sa takie dobre. Szwagier ma i nie polecam.

Odnosnie Asusa. Nie jest taki niezawodny.
Marka uznana wsrod notebookow acz mam do niej mieszane uczucia. Szwagier kupil ostatnio asusa 7.5 calowego i po dniu mial kosc ram do wymiany. Do tego ich serwery hostingowe ze sterownikami sa ' lekko' przeciazone
Odnosnie della
Na pewno jeden z lepszych producentow notebookow na swiecie. Uznana marka od lat. najlepszy producent moim zdaniem.

Odnosnie ibm-lenovo. Siermiezne laptopy, prodyukowane na jedno kopyto od lat.
Zawsze przy lenovo doplacamy za marke.

HP-copmaq - marka laptopow solidnych i dobrzy wypromowanych marketingowo. Dobra reklama paviliona, ladny design i wysoka cena.
Kobiecie moze sie spodoba ale w laptopie na wyglad nie powinno sie zwracacc uwagi tylko na podzespoly rzeczjasna.
W kazdym razie zeby miec hapeka, musimy doplacic za marke.
Jesli chodzi o awaryjnosc to roznie z tym bywa. Jedni chwala, inni nie nawidza tej marki.

Odnosnie toshiby.
Toshiba ostatnio spusciala troche z cen. Marka na pewno z gornej polki. Znam ludzi co maja i sobie chwala.

Tevion/medion.
Jesli chcesz czesto odwiedzac serwis - kup tego laptopa.
====

I teraz odnosnie pierwszego posta.
Kobieto, wytlumacz mi co to znaczy laptop dla kobiety?

Bo ja nie wiem. Czyli co? Ma byc rozowy, ma miec dolaczana myszke na usb, podgrzewacz do kawy, lampke nocna?

Nie rozumiem tego.
Druga sprawa.

Do czego ma byc on uzywany?
Trzecia kwestia. Czy lubisz przeplacac?
Za 3 k mozna wybrac fajny sprzecior. Ale wiesz. Zestawiajac identyczne podzespoly z roznymi markami np. Acer/asus/HP/IBM/Toshiba/Dell zauwazysz, ze ceny beda diametralnie rozne.

W ogole ja osobiscie nie lubie jak sie wpycha Viste do laptopa. Sugerowalbym kupowac lapa bez o/s albo z konsolowym linuxem.
P.S serwis i tak cie malo interesuje. Wiekszosc lapow ma opecje serwisowania door2door.

__

Użytkownik
iamtheone23

2008-04-08 13:15:45

...sa dobre do siedzenia xD

brat ma asusa + c2d jakis model za ponad 4 tys PLN i zadnych problemow

__
http://benzblog.pl/

Użytkownik
tobster

2008-04-08 13:30:43

IMO Acer to jak A4th i Logitech - Acer = plastik z 10 odzysku. Takie jest moje zdanie na temat materiałów. Jak działają itp. wiem jedynie, że sporo ich wraca, ale dużo się sprzedaje.

Pokaż mi teraz Acera za ok 3k, który ma lepsze parametry od tego ASUSA co podałem wyżej.

__

Użytkownik
3nGonGa

2008-04-08 14:12:46

Akurat na plaszczyznie a4tech i logitech rowniez moge sie wypowiedziec.

a4tech zrobil ostatnio wielki postep. Wielu ludzi ma objekcje co to tej firmy i zyje stereotypem z dawnych lat o kiczowatej jakosci.

Jesli chodzi o mysze to robia oni bardzo dobry i solidny towar. Mam porownanie poniewaz przez 6 lat uzywalem mx 500 i mx518 a od dwoch mecze x718F i ta mysz nizczym sie nie rozni stanem od nowosci. Juz nie wspomne o tym, ze nic sie nei starlo.

W mx500 po 8 miesiacach mialem starte cale logo a po 3 latach nie dzialal mi lewy przycisk. Nawet ja odkrecalem i czyscilem uklad i mechanizmy z obudowy. Nie pomoglo. Musialem ja sprzedac.

W mx518 rowniez cale logo bylo starte po zaledwie pol roku, mialem ja stosunkowo krotko - mysz byla ok.
===

Wracajac do lapow. Nie chce mi sie szukac konkretnego modelu pod wzgledem parametrow aby Ci udowodnic, ze u Acera na pewno znajdziesz cos tanszego o podobnej specyfikacji.

Raz, ze musze zaraz wyjsc a dwa, ze nie mam w tym zadnego interesu.
naprawde obserwuje rynek od lat, przeszukwalem multum ofert odnosnie laptopow i ASUS naprawde jest dosc droga alternatywa.

Asus, Dell, Toshiba, HP, IBM - tu przy kupnie laptopa doplacamy za marke.

__

VIP
sEctOr

2008-04-08 18:06:18

dokladnie :D

__

Użytkownik
raFF

2008-04-08 18:11:52

wybierz fajny samochod (taki ktorym pojezdzisz dlugo i nie bedzie trzeba wydawac w serwisie na niego ~3.000) i nie doplac za marke :f

__

VIP
samolot

2008-04-08 18:19:06

co do myszek, na kode5 macałem myszke pawelsa, a4tech z tej nowej serii

plastik 100 lat za moim ie

__

Użytkownik
3nGonGa

2008-04-08 19:50:50

ie 3.0 i 3.0a mialy felerny uklad optyczny. Wielu moich znajomych narzekalo na te gryzonie.

W ie 4.0 zas po jakims czasi scroll zaczynal swirowac. No ale coz, przeciez to tylko Microsoft...
Opini na temat serii intelli spotkalem mnostwo- zarowno pozytywnych jak i negatywnych. Niemniej jednak wszystkie 3 modele sa mocno przestarzale jak na obecne czasy.

__

Użytkownik
tobster

2008-04-08 19:55:42

Dobra dobra tylko dlaczego jeszcze masa graczy gra na IE 1.1 czy mx300 i nie daje się łapać na 30k DPI, zmiana odważników itp. ? Zresztą mowa o tworzywie z jakiego są wykonane myszki 4th [ dla masss do tesco :X ].

__

Użytkownik
3nGonGa

2008-04-08 20:03:52

Nie rozumiem do konca twojego komentarza.

Po pierwsze jakbym kupowal fajny samochod to raczej nie byl by to samochod nowy.
Z prostych wzgledow.

Po 2-3 latach samochody nowe traca w wiekszosci wiecej niz 50 % swojej wartosci rezydualnej.

Po drugie:
Gdy kupujesz nowy samochod musiz:
wywalac co roku (lub po 15tys km) za przeglad srednio 1000 zl, czasami mniej.
Wszystko zalezy od modelu oraz marki.

Przykladowo za jakiegos Fiata Brawe sadze, ze bedzie to ok 800 zl, za Toyote yaris 1200 a za np L200 to juz ponad 3 tys zl. Do tego wymiany olejow, filtrow itd

I po trzecie.
jest niby gwarancja ale czasami nie obejmuje ona tego cobysmy chcieli. A z reguly auta sie nie psuja do 2 lat. Nie maja prawa.
Przy rozsadnym korzystaniu mozna kupic w dobrej cenie fajne autko np. 2 letnie, ktorym sie pojezdzi przez lata.
====
A co do marek to wiesz. Roznie z tym bywa.
Obecnie rynek motoryzacyjny jest mocno zglobalizowany.

Kazdy laik wie (bo zaslyszal), ze nie kupowac samochodow na F albo japonskie sa najlepsze, lub szwedzkie.

Ale owy laik np. nie wie, ze przykloadowo:

1) Peugeot 107, Citroena C1 Toyota Aygo produkowane sa w tej samej fabryce w Kolinie, na tej samej plycie podlogowej. Co wybierze laik ? Aigo, bo to Toyota.

2) Volvo do wielu modeli dostaje silniki z renault

3) Do Nissana almery wsadzaja wiele podzespolow z samochodow francuskich.
ITD ITP.

Ludzie lubia tkwic w swoich glupich przekonaniach i stereotypach, ktore kiedys tam zaslyszeli.

===
I jeszcze jedno.
Watpie czy kiedykolwiek kupie Toyote. Ceny czesci uzywanych sa drogie a nowe sa kosmicznie drogie. Kto nie ma samochodu to nie wie, ale samochod to jest skarbonka do ktorej trzeba ciagle dokladac.

Obojetnie czy jest nowy czy uzywany. Eksploatacja kosztuje (nie mam na mysli samego paliwa).

Chyba schodzimy z tematu.

__

Użytkownik
3nGonGa

2008-04-08 20:08:11

Nie wiem z jaka mysza a4tech mniales doczynienia, ze piszesz o materialach z tesco.

Ja mialem doczynienia tylko ze swoim gryzoniem.
Smiem twierdzic, ze zastosowane materialy w a4tech X-718F sa lepsze od mx500 oraz mx518. Moge tak stwierdzic, bo wszystkie 3 modele uzywalem/ uzywam od 2001 roku.

w 2001 roku za mx500 wydalem 239 zl brutto.
x718 kupilem za okolo 50 zl.

Jesli ktos nie chce wydawac za marke to wybor jest prosty.
A i jeszcze jedno.

Jest jedna marka, do ktorej mam sentyment i wiem, ze wydajac nawet spora kase za sprzet tej firmy, zawsze bede zadowolony. Jest to Sennheiser.

__

Użytkownik
tobster

2008-04-08 20:15:50

Sztuk to będzie [ żeby nie skłamać ] ok 100; ok 10 modeli. Ślepo brniesz w kierunku A4th to jest firma jak BTC czy E5 szajs dla massss.

__

ex-Redaktor
exilek

2008-04-08 20:44:54

Smiem twierdzic, ze zastosowane materialy w a4tech X-718F sa lepsze od mx500 oraz mx518. Moge tak stwierdzic, bo wszystkie 3 modele uzywalem/ uzywam od 2001 roku.

aha... no to bardzo ciekawe, jak w myszce za 50 zł mogą być użyte lepsze materiały, niż w produkcie za ponad 150 zł? Na kode5 używałem przez chwilę tego 4atech i jakoś specjalnie zachwycony nie byłem. Ot zwykła myszka, tyle, że z dopiskiem dla graczy.

__

VIP
samolot

2008-04-08 21:37:23

felerny układ optyczny? ekhm? może to jakoś rozwiniesz ;d

__

Użytkownik
raFF

2008-04-08 23:08:55

nie zrozumiales mnie :D
chodzilo mi bardziej o ostatnie zdanie w Twojej wypowiedzi...
ze za marke sie wszedzie doplaca... raz mniej raz wiecej :p
a z tym samochodem to byl przyklad :D

respekt za krotki wyklad :D

__

Użytkownik
3nGonGa

2008-04-08 23:49:47

Po primo, piszemy acha a nie aha. "aha" nie istnieje w slowniku j. polskiego.
Po drugie jak juz wspomnialem wszystkie 3 gryzonie uzywalem/ uzywam od 2001r, czyli jest to juz 7 rok i nie mam zamiaru ani ochoty sie z kimkolwiek spierac i cokolwiek narzucac :) Tymbardziej, z osobami uzywajacymi danego perferia komputerowego przez chwile. (zle odczucia np. kwestia zlego skonfigurowania, zle drivery?)

Mamy wolny rynek. Stwierdzam tylko fakty, jak jest i tyle.
Po trzecie. Co z tego, ze x718 jest za 5 dych a mx za trzykrotnie wiecej?
Widze, ze nie pojmujesz prostych zasad ekonomi i rynku.

Trampki Converse kosztuja zapewne kilkaset zl a koszt produkcji to np. 10 zl.
Te same trampki mniej znanej firmy albo niefirmowe kupisz za 30 zl. Czyli np. trzykrotnie taniej, niz trampki firmy Converse.
I to jest istota wszystkiego. Kazda firma tworzy swoj wlasny wizerunek na przestrzeni lat a potem na tym wizerunku i swojej marce zarabia.

Mowiac brzydko. Zarabia na frajerach, ktorzy chca miec znaczek Converse na trampkach. Ja tego nie kupuje (w sensie nie trawie).

Po czwarte.
Temat traktuje o laptopie za 3 tys zl a nie o myszach komputerowych...

__

Użytkownik
3nGonGa

2008-04-08 23:55:43

Ostatni moj koment na temat gryzoni w tym temacie.

Otoz mam znajomych, ktorym ta mysz sie po prostu wylaczala na chwile w czasie pracy/grania. Uklad optyczny przestawal na chwile pracowac.

Zebym nie byl goloslowny. Nawet znalazlem taki watek na forum purepc.
Nie wiem jak tu sie linkuje, wiec po prostu wkleje sznurek:

http://forum.purepc.pl/temat/Klawiatury-myszki-joysticki-itp/75/Microsoft-Intelli-Explorer-3-0-Problem/257963/

To tyle na temat myszy.

__

Użytkownik
sleepo

2008-04-09 00:18:49

co do butów to się mylisz, po pierwsze primo załóżmy ta lepsza marka nie moze sobie pozwolić na tanderny wyrób bo jej reputacja szybko spdanie czyt. ciągle reklamcje itp. Dlatego kupując obuwie załózmy Abibasa a adidasa widać różnice przede wszystkim jakościową, w szyciu itp.

Nie zawsze płacimy za samą nazwę.
Powiedz czym rózni się coca cola od coli Mr.MAXA? tu też decyduje marka?
To samo czym różni się jeans LEE od jeansów za 50 zł? Z mojego doświadczenia w jedych pochodzisz pare lat a w drugich ze 3 msc bo się zetrą przy szwach. Nie zawsze płacimy za markę. Dlatego bardzo proszę nie uogólniaj. Choć do myszki a4tech nie mam zastrzeżen bo sam mam taką, tania dobra + kilka kompletów slizgaczy gratis :D

__

Użytkownik
shakespeare.own

2008-04-09 15:02:28

http://www.sjp.pl/aha
http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=aha

__

Użytkownik
3nGonGa

2008-04-09 16:35:00

Zwracam honor.
Ach!

__

Użytkownik
adi

2008-04-09 19:28:45

ja wiem o czym mowie bo sam korzystam z HP i asus ssiee puki co.

a tak pozatym HP sa porownywane do lenovo

__

VIP
sEctOr

2008-04-09 21:50:39

ile ludzi tyle opini...

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7795 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie