cod4vxv.com

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
lucarr

2008-02-25 18:57:44

kryshak daj juz spokoj.. piszesz caly monolog i czekasz az ktos go skomentuje by ponownie cos walnac.. znamy Twoje zdanie.. spoko.. ;]

__

VIP
JamJestZuras

2008-02-25 19:19:47

CoD :(

Poswiecie dla was cale kilkanascie minut bo nie musze wychodzic po papierosy i praktycznie mam wolne.

Prolog.
Wchodze na swoje ukochane esports.pl i widze temat z nazwa, ktora juz sugerowala mi predzej nabor do jakiegos no-name klanu niz temat o super-profesjonalnej stronie.

Witam!
Chciałbym Was zaprosić na nową stronę klanu =vXv= !
http://www.cod4vxv.com
Na naszej witrynie zamieszczać będziemy nie tylko newsy ze świata eSportu, ale także chcę, aby ta stronka była czymś więcej niż tylko kalką newsów z portali gamingowych. Dlatego postaram się regularnie publikować ciekawe artykuły, związane nie tylko z CoD4. Przykładowo znaleźć możecie u nas mały artykulik o sterownikach kart graficznych i ich alternatywach. W planach mam stworzenie też kilku ciekawych tutoriali dla mod-makerów.
Zatem serdecznie Was zapraszam do jak najczęstszych odwiedzin!
http://www.cod4vxv.com


Widze =vXv= i juz mysle, zeby odpuscic sobie dalsza lekture, poniewaz autorowi Pan Bog pojecia estetyka nie pokazal, dobrze w sumie, ze tak a nie ..::vXv::.., jedziemy dalej - okazuje sie, ze strona klanowa (dalej ma to byc strona klanowa?) ma miec wszystko na swiecie, ma byc niepowtarzalna, indywidualna, superowa. Potem wyczytuje, ze jednak jedna osoba bedzie tam cos publikowac, wiec moze lepiej blog :( Przedstawienie z wielkiego buta, maly artykulik jupi-jol jupi-je. Plany, super, kto ich nie ma. Mowili, ze lepiej pozytywnie zaskoczyc niz niemilo rozczarowac, ale podejrzewam, ze 90% czytajacych tekst nie chcialo tracic czasu na cos zwiazanego z 'wiazaniem nadzieji'.


Księga I - cod4vxv.com
Ołł men, polonizacja do konca sie nie udalo, czuje joomle, czuje taniosc, czuje gotowy laj i gdzie tu cos innego niz wszyscy, kiedy wpadasz tu z butem z cms'em ktorego powiela miliard stron? Czytelnosc do bani, informacje wprost genialne, o usmiech przyprawily mnie tabelki, z ktorych mozna by ulozyc rownanie najnowsze info = najpopularniejsze info = wszystko co jest na stronie = pare tekstow.
Zostaje tylko po to, zeby dalej pisac Ci tu ta twoja ukochana konsktruktywna krytyke.


Księga II - witaj
Witaj na stronie klanu VERY XCESSIVE VIOLENCE
Jak już pewnie zauważyłeś, nasza witryna wygląda zupełnie inaczej niż "sajty" innych klanów. My stawiamy na oryginalność i kreatywność. Dlatego newsy znajdują się dopiero na kolejnej podstronie, a ta, którą oglądasz aktualnie, jest bardziej statyczna. Sama witryna jest naszpikowana nowoczesną technologią. Wrappery, Slideshowy, a przede wszystkich język AJAX służą temu, aby uprzyjemnić Wam i urozmaicić surfowanie po Internecie, bo kogo już nie nudzą strony robione w Nuked Klan czy Webspellu, gdzie wszystko, oprócz themesa, jest identyczne? Cod4vxv.com przechodzi też testy zgodności ze standardami XHTML i CSS, o czym świadczą odpowiednie obrazki na stopce. Oczywiście tak nowoczesna stronka nie będzie działać poprawnie w takim badziewiu jak Internet Explorer. Obok znajdują się linki do polecanych przez nas przeglądarek. OK., koniec rozpisywania się. Zapraszam do jak najczęstszego korzystania z naszego serwisu.

Klamiesz, wyglada jak strona podstawowki do ktorej chodzilem, tez jest na joomli :) Nie widze tu ani oryginalnosc ani kreatywnosci, wiec klamiesz znow. Dlatego newsy znajdują się dopiero na kolejnej podstronie, a ta, którą oglądasz aktualnie, jest bardziej statyczna. Glupie, nieczytelne, przeszkadzajace, wbijasz i nie widzisz tresci, ktora sie interesuje. Faktycznie ORYGINALNE bo nie powielane NIGDZIE chyba, ze na z dupy wzietych stronach o gamingu. Cala reszta o ajaxach itp, okej jestescie zaj**isci bo umieliscie postawic joomle :). Jedziemy dalej, dyskryminujecie wiekszosc uzytkownikow uzywajacych IE :) To bylo fenomenalne zagranie, mistrzowskie, samoboj bym powiedzial. Ostatnie zdanie - nie dziekuje, nie skorzystam.

Księga III - Treść
Gdyby autorem byla autorka, dalbym jej imie Żalina. Z dupy wziete, nieczytelne, rozjechane, zbite a estetyka pojawiala by sie tu tylko przy uosobieniu newsa w czasie masturbacji o owej estetyce ;d

Księga IV - Autor
Zawolal kolegow, zeby bronili jego zdania. Ok.

Epilog
Osmieszyles sie dla mnie zakladajac ten temat i prezentujac w superlatywach slaba strone, gdybys zalozyl bloga na ownlogu, bloggerze albo gdzie indziej i umieszczal artykuly strone gloszac odpowiednimi przymiotnikami uznalbym, ze spoko z Ciebie koles, pracujesz, ktos to przeczyta :) Kazdy by sie na to usmiechnal, 'jest sobie blog, na ktorym cos mozna poczytac', a tak wylatujesz tu z drugim esreality prezentujac cos, co jest eeeeeeeeeee. Mozna by sie rozwarstwiac na sto stron.


Ogolnie przy komentarzu posluzylem sie budową dramatu.. Taka gra skojarzen.
Aha menn nie mow mi o oryginalnosci i kreatywnosci, kiedy widze, ze macie zerzniete grafiki bo nawet w swoim [url=http://www.cod4vxv.com/images/logoduze.png]wektor logo[/url] nie umieliscie porzadnie zerznac i narysowac prostego kolka w srodku. Jak bedziesz chcial mnie wyzwac to ok, pisz sobie co chcesz, jak powiesz, ze jestem malym karakanem, ktory nie wychyla lba za monitor - spoko, dam ci moja fotke pe el pomyslimy nad definicja slowa karakan, jestem zdania, ze jak cos robic z halasem, to porzadnie. Usun strone, zaloz bloga, podwin ogon, publika ci podziekuje, bo nie jeden sie usmiechnal i pomyslal oł men jednak ze mna tak zle nie jest.

__
gdzietenwosk.pl

Użytkownik
kryshak

2008-02-25 19:39:51

"Widze =vXv= i juz mysle, zeby odpuscic sobie dalsza lekture, poniewaz autorowi Pan Bog pojecia estetyka nie pokazal, dobrze w sumie, ze tak a nie ..::vXv::.."
Prosilem o ocenę strony, nie tagu klanu. Co Ci w nim nie pasuje? Równie dobrze ja moge powiedzieć, ze Twoj nick strasznie badziewny jest, oczywiście powstal od imienia, tak samo typowy jak Yaro czy Jaro. Fajnie tylko, ze nie dales ##@@!!JARAS!!##@@

"o usmiech przyprawily mnie tabelki, z ktorych mozna by ulozyc rownanie najnowsze info = najpopularniejsze info = wszystko co jest na stronie = pare tekstow."
To jest nowa strona, nie wpadłeś na genialny pomysł, że od czegoś trzeba zacząć? Żałosne. Mam plany, mam ambicje. Co z nich wyjdzie? Zobaczymy, a Tobie nie radze oceniac tego co będzie, bo na jasnowidza mi nie wyglądasz.

"kej jestescie zaj**isci bo umieliscie postawic joomle :)"
Tu pokazujesz swoją totalna niewiedzę. Czy Joomla domyślnie obsługuje AJAX? Albo Wrappery? Nie. Został wykorzystany tylko bazowy kod Joomli, bo to najlepszy dostępny CMS. To, że miliady stron są na nim, tylko to podkreśla. To, że 99% polskich stron jest na Webspellu jakoś Cie nie drażni. A to pewnie dlatego, że polowa z tych klanów miałaby problemy z zainstalowaniem Joomli, która jako czysty skrypt wygląda słabo, więc odstrasza. Pod względem technologii, nic bardziej profesjonalnego się zrobić nie da. Więc nie zarzucaj mi kłamstwa.

"Jedziemy dalej, dyskryminujecie wiekszosc uzytkownikow uzywajacych IE :) To bylo fenomenalne zagranie, mistrzowskie, samoboj bym powiedzial"
Masz problemy z rozumowaniem. To, że IE to badziew, to każdy to wie. Ale to nie znaczy, że dyskryminuję jego użytkowników. Naucz się czytać.

"Gdyby autorem byla autorka, dalbym jej imie Żalina. Z dupy wziete, nieczytelne, rozjechane, zbite a estetyka pojawiala by sie tu tylko przy uosobieniu newsa w czasie masturbacji o owej estetyce ;d"
Pisze się "pojawiałaby". Tekst z masturbacją jest dla mnie niesmaczny. Jak komuś brakuje estetyki, to Tobie.

"Zawolal kolegow, zeby bronili jego zdania. Ok."
O co tu chodzi, to chyba tylko Ty sam wiesz. Kolejne przypuszczenie z dupy wzięte, mówiąc Twoim językiem.

"ogolnie przy komentarzu posluzylem sie budową dramatu.. Taka gra skojarzen."
Tak, Twoja wypowiedz to dramat. Rzeczywiscie.

__

Użytkownik
Forem

2008-02-25 19:52:36

Ja nie rozumiem po cholerę Ty się lansujesz tym całym ajaxem, joomlą i za przeproszeniem ch*j wie czym jeszcze? Jak ja wchodzę na jakąś stronę www, to interesuje mnie jej zawartość merytoryczna, jej czytelność, oprawa graficzna, a przede wszystkim funkcjonalność. Twoja strona, ani nie jest ładna, ani nie ma na niej nic ciekawego, ani przyjemnie się jej nie czyta i możesz tam nawet wpakować uber technologię prosto z NASA do obsługi tych kilku newsów, przeciętny użytkownik po prostu to dyma, bo On chce się czegoś dowiedzieć na jakiś temat, a nie czy strona którą właśnie odwiedza jest pisana super nowoczesnym językiem. IMHO proste strony, bez super wodotrysków, ale z ciekawą zawartością są dużo lepsze, niż naszpikowane bajerami, na wejściu ogłoszone super nowoczesnymi, a w zasadzie nie dostarczającymi żadnych informacji pseudo portale esportowe.

pozdro & poćwicz

__

Użytkownik
kryshak

2008-02-25 19:54:54

Wow. Brawo. Teraz to na serio napisałeś coś ciekawego. Wlasnie o to mi chodzi. Jak bede robil nastepna strone to na pewno wezme Twoje rady pod uwagę. Dzięki.

__

Użytkownik
Forem

2008-02-25 19:57:44

Naucz się używać opcji 'odpowiedź', to nie boli.
Najpierw się produkujesz, a jak wszyscy stwierdzają jednogłośnie, że Twój projekt jest źle wykonany, a superbajery bezużyteczne to rzucasz głupi ironiczny koment, bo po prostu nie masz argumentów, bardzo profesjonalne.
Oszczędź ludziom nerwów i nie rób następnej strony internetowej, nie ma za co.

__

VIP
JamJestZuras

2008-02-25 20:01:44

I widzisz men :) Ping-pong. Tak zaawansowany technologicznie geniusz nie trafia myszka w (odpowiedz).

powstal od imienia, tak samo typowy jak Yaro czy Jaro. Fajnie tylko, ze nie dales ##@@!!JARAS!!##@@
akurat powstal od Jara :) Bake Jara Jaras :)

To jest nowa strona, nie wpadłeś na genialny pomysł, że od czegoś trzeba zacząć? Żałosne. Mam plany, mam ambicje. Co z nich wyjdzie? Zobaczymy, a Tobie nie radze oceniac tego co będzie, bo na jasnowidza mi nie wyglądasz.
Ch*j mi po twoich ambicjach :P? Liczysz na laury to na nie zapracuj, po co prosisz o oceny, ocenilem :) Jak tak inni, tylko nie przyjmujesz tego do wiadomosci, to juz nie moja sprawa :)

Tu pokazujesz swoją totalna niewiedzę. Czy Joomla domyślnie obsługuje AJAX? Albo Wrappery? Nie. Został wykorzystany tylko bazowy kod Joomli, bo to najlepszy dostępny CMS. To, że miliady stron są na nim, tylko to podkreśla. To, że 99% polskich stron jest na Webspellu jakoś Cie nie drażni. A to pewnie dlatego, że polowa z tych klanów miałaby problemy z zainstalowaniem Joomli, która jako czysty skrypt wygląda słabo, więc odstrasza. Pod względem technologii, nic bardziej profesjonalnego się zrobić nie da. Więc nie zarzucaj mi kłamstwa.
Te strony nie okreslaja sie mianem niepowtarzalnych, wiec mnie to nie drazni :)

Masz problemy z rozumowaniem. To, że IE to badziew, to każdy to wie. Ale to nie znaczy, że dyskryminuję jego użytkowników. Naucz się czytać.
No i co tam dalej wyczytam :) Jakos nie licze, zeby ktos dla tej strony zainstalowal firefox'a jesli nie zrobil tego wczesniej. Kurcze, jest problem twoja super wiedza jakos sie gryzie z ogolnie utartymi zasadami informatykow, Shielder ladny wyklad by ci tu dal na ten temat, jest ogarniety i zgadzam sie z jego zdanie, ta roznica, ze on nie traci czasu na takie durne tematy a ja daje sie poniesc nudzie :)

Pisze się "pojawiałaby". Tekst z masturbacją jest dla mnie niesmaczny. Jak komuś brakuje estetyki, to Tobie.
O poziom swojej pisowni kiedy trzeba sie nie martwie, moge sie pochwalic, ze pisalem tu za Lucasa i bylo wporzadku :) Co do masturbacji ja bym to nazwal wczesniej poczuciem smaku, oj kurcze, nie wiem, podobal mi sie np. Naked Lunch. Surrealizm cos :)

Tak, Twoja wypowiedz to dramat. Rzeczywiscie.
Jakies tam cechy dramatu ma :)

Ogolnie widze, ping-pong, Pan Bóg by ci wytknal bledy to jebn*l bys go w pape i powiedzial, ze jest inaczej :) Informatyk by ci wytknal bledy, patrz przyklad pierwszy. Cwirek by ci wytknal bledy, patrz punkt pierwszy, guandi by ci wytknal bledy patrz punkt pierwszy (a on do tego mialby pierwszy prawo). Ping pong ping pong ping pong o dziwo wlasnie mialem to w skicie ostr'ego :) Kocham tracic czas :ASDF

__
gdzietenwosk.pl

Użytkownik
kryshak

2008-02-25 20:06:57

Ok. Zatem nie Wam juz kazal czytac swoich wypowiedzi.
Tylko juz ostatni koment:
Forem robie sporo stronek, i co gorsza dla Ciebie, dostaje za to kase! Bo komus sie to podoba! Wow a to news dla Ciebie co? Pewnie nie mozesz tego przyjac do wiadomosci. A jakos po publikacji stronki klientów przybyło.
Jaras, tu nie mam nic do powiedzenia już. Twoja zasada ping-pong mnie przekonala. Nie zmienie Waszego przekonania. OK.
Zatem jak Cie tak to drażni to usuń ten temat. Nara.

__

VIP
JamJestZuras

2008-02-25 20:10:03

WRESZCIE :)

__
gdzietenwosk.pl

Użytkownik
Forem

2008-02-25 20:12:54

Tutaj to trochę średnio Ci się udało popisać bo akurat ja też robię stronki i dostaję za to kasę bo w sumie to nic trudnego, ale jakby mnie na zlecenie ktoś odwalił coś tak nieczytelnego jak to co nam przedstawiłeś, to wybacz ale chyba bym się nie skusił.

__

Użytkownik
lucarr

2008-02-25 20:21:41

strona stroną, a mnie by np. bardziej ciekawiło czy coś ten team gra ;P

__

Użytkownik
l1ght

2008-02-25 20:34:56

kryshak tak sobie czytam te twoje wypociny i stwieredzam ze:
a) wszyscy co tu skomentowali twoja strone jednak wola webspella , a ty probojesz przekonac ich do Joomli
b) uzyte przez ciebie rozwiazania, o ktorych piszesz powinny nas pozytywnie zaskoczyc i powinnismy gratulowac ci, ze to opanowales i jestes elo super
c) mowisz ze webspell jest do dupy, ale ja uwazam, jak i pewnie duza czesc uzytkownikow, ze wlasny cms > dobrze zmodyfikowany webspell i fajny lay > all (powtarzam troszke pkt a)
d) wchodzac na twoja strone nie zauwazylem niczego szczegolnego i nie jest ona jakas wyrozniajaca sie, napchane wszystko (duzo tresci na jak najmniejszej powierzchni) akurat za to sie nie placi, wiec warto strone troche "rozepchac"
e) blad ktory zostal ci wytkniety powinien zostac naprawiony odrazu, a ja piszac posta widze go nadal - oprUcz
f) mysle ze opis graczy jesli bylby zrobiony wg jednego szablonu imie nick gra bron itd w takiej samej kolejnosci i ukladzie dla kazdego gracza wygladal by lepiej
g) tytuly newsow "PC Tuning - znamy juz grupy" " HLC-znamy juz uczestników" " HLC-znamy juz grupy!" napisane to jedno pod drugim "znamy juz" razi w oczy i warto uzywac innych zwrotow, bo to wyglada troche na poziomie szkoly podstawowej

to wszystko ( :

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5114 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie