słuchawki do gry

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP
conneh

2008-02-15 04:11:40

Mialem w reku bardzo wiele myszy i tak sie sklada, ze mialem takze 2020. Jej laser okazal sie najgorszym ze wszystkich, ktore mialem okazje testowac (wliczajac wszystkie mysz growe+drogie+firmowe typu Copperhead, G5, Lachesis) i gubil sie przy jakiejkolwiek szybszej probie obrotu. Nie polecilbym tej myszki nikomu i dlatego przed nia ostrzegam - to strata pieniedzy. Jedyny jej plus to oryginalny ksztalt (nadajacy sie, jak mowisz, do claw gripa, do ktorego nadaja sie tez zwykle symetryczne - szkoda, ze jest ich tak malo), a sensor to niestety wielka pomylka.

__

Użytkownik
varfare

2008-02-15 11:57:43

nikt nic z zewnatrz nie slyszy, chyba ze dajesz dzwiek na maxa ale rozsadzi ci wtedy uszy

__

Użytkownik
qbas

2008-02-15 14:09:47

to zabawne, bo w wiekszosci testow wypada najlepiej sposrod wszystkich laserowych myszek (np esreality mousescore), a ja nie uswiadczylem problemu o ktorym mowisz.

edit

byc moze mylisz 2020 z 1010 ;)

__

VIP
conneh

2008-02-15 14:25:02

Nie, 1010 nie byla laserowa, tylko diodowa. Tez dziwi mnie wynik w MouseScore. Mozliwe, ze BARDZO duzo zalezy od podkladki. Ja testowalem na dwoch dosc popularnych z roznymi wartosciami DPI oraz polling rate (ktore to nie robily jej roznicy, bo przy kazdym pracowala jak mysz z jarmarku za 5zl) i z sensitivity ok. 25cm na Qpad CT po prostu nie bylem nia w stanie szybciej sie rozgladac, nie mowiac o grze, bo mysz co chwile sie zatrzymywala/gubila, np. szybki ruch w lewo i mysz staje. Przy Everglide Titan mysz byla troche bardziej tolerancyjna i wzglednie nadawala sie do gry, ale i tak wypadala DUZO gorzej niz np. G3 na tych samych podkladkach.

__

VIP
Pajda

2008-02-15 14:25:51

No w tej cenie z zamknietych to dobra propozycja, bo pamietam potrafily byc nawet o 100 drozsze.

__

Użytkownik
Zippi9

2008-02-15 22:22:00

Są jeszcze jakieś inne pożądne zamknięte w tej samej cenie? Otwartych nie ma sensu kupować wiem że jest lepszy dźwięk itp, lecz mam brata w moim pokoju i otwarte zbyt mocno przepuszczają dźwięk. Ważne, aby dobrze tłumiły dźwięk, jaki rodzaj X-Fi do tego?

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5205 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie