Czy oplaca sie kupwoac a4techa??

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP
samolot

2008-02-04 23:43:26

mój brat też tak myślał (miał swopa) i po przesiadce na 3.0 zmienił zdanie odnośnie fajności a4techa ;p


ie 1.1 i 3.0 są obie fajne, 3.0 trochę lepiej leży w ręce chyba

__

Użytkownik
the sCr

2008-02-05 01:55:59

Widze, ze tu same sterotypy o tej myszce wiec napisze cos od siebie. Jesli chodzi o x750 (wykorzystuje sensor laserowy stosowany miedzy innymi w Copperhaedzie) to odrazu powiem, ze odradzam kupno tej myszki i polecam x718 (sensor stosowany np w Diamondbacku). Z x750 jak ze wszytkimi myszkami na tym sensorze sa problemy (akceleracja, gubi sie na niektorych powierzchniach itp), co do x718, a4tech zrobil maly trick z optyka wyciagajac z sensora ~1840dpi (standardowo ma 1600). W specyfikacji myszki mozna wyczytac ze ma ona 5 trybow pracy 600, 800, 1200, 1600, 2000dpi z czego tylko dwa nieinterpolowane 800 ( w rzeczywistosci okolo 910-920dpi) i 1600 (1820-1840dpi), cala reszta jest emulowana programowo. Teraz troche o stereotypach. x718 nie ma akceleracji wstecznej (nawet na 600dpi nie moglem jej "zgubic" wiec nie wiem skad opinie o akceleracji, poza tym polecam poczytac fora takie jak purepc.pl i opinie o tej myszce). Myszka jest mniejsza w porownaniu do IE3.0 i ma mniej ergonomiczny ksztalt ze wzgledu na to ze jest symetryczna (moga na niej grac osoby zarowno parwo jak i lewo reczne). Jesli chodzi o wykonanie to w zestawieniu z moja poprzednia myszka (IE3.0), x718BF wypada o niebo lepiej. Dodatkowe dwa przyciski po lewej stronie nie sprawiaja wrazenia jakby trzymaly sie na slowo honoru tak ja w produkcje Microsoftu, rolka dziala plynnie i cicho (kto mial stara IE.30 wie jak skakala tam rolka i pewnie pamieta jak sama potrafila zadzialac, w nowej wersji jest to chyba poprawione). Kabel jest dlugi i cienki wiec nie przeszkadza w grze. Wg mnie takze optyka w a4techu spisuje sie lepiej niz w IE. Jesli chodzi o trwalosc to posiadam wersje w tzw wezowa skore i mimo ostrego katowania przez ponad rok nie widac zadnych sladow uzytkowania. Z tego co wiem to teraz ta myszke mozna wyrwac na allegro za ~45zł, w zestawie dostaje sie dodatkow 2 pary slizgaczy ( spisuja sie lepiej od mICEskatez'ow).

Mam nadzieje ze pomoglem :)

__

Użytkownik
N00binator

2008-02-06 20:57:31

Polecam x750bf. Mam ja od dawna i nie szwankuje. ;]

__

VIP / Fotograf
PawelS

2008-02-06 21:04:52

W pełni się zgadzam, zapracowałeś na zasłużonego plusika :).

__
Senior Pablo Escobar

Użytkownik
fantz

2008-02-14 21:56:04

ja mam x718 od ponad roku i dalej dziala super. tania a dobra, przy czym duzo lepsza od x750. jedyny minus to troche tandenty material (plastikowata taka jest) i ręka sie może niektórym pocić (wtedy zlazi to sreberko, aczkolwiek u mnie nie ;D)

x718 sobie kup i qcka jakiegos i masz dobry zestaw do grania.

__

Użytkownik
dr4k3

2008-02-15 00:52:33

Tak jak wyżej :):) z 1 ale... Po mniej więcej 1,5 roku użytkowania wysiadł scroll. Wcześniej musiałem go już poprawiać, natomiast teraz rolka sie przesuwa, ale suwak na stronach czy też broń w grze nie. Kilka moich znajomych ma ten sam problem :/ Ale cudów za 70zł nie dostaniesz :) Ps. Jak fanta napisał, A4tech x7** + Qck to super para :) Polecam ;p

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8113 gości

1 użytkownik

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie