Szukamy mlodych perspektywicznych klanow

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
Adriano

2008-02-02 20:24:37

"czesc jestesmy mlodym klanem mamy osiagniecia itd"
odp
"nie"
Jesli kogos zasponsoruja STAD to w to uwierze...Jak nie to poprostu reklama hostingu ktory chce zdobyc popularnosc na oszukanej reklamie.

__

Użytkownik
reurion

2008-02-03 00:47:07

zobacz :D

http://cybersports.pl/index.php?showtopic=264

__

Użytkownik
Adriano

2008-02-03 01:33:50

to tak jest jak sie szuka reklamy dla malej firmy to zamiast odezwac sie bezposrednio jak zrobil by uczciwy klan bo w sumie nie znam klanu ze sredniej polki ktory by pogardzil serverm nawet do treningow. Dla reklamy przychodzi sie na znane serwisy i sie wpisuje ze chca zasponsorowac. A link jest podany po to zeby bylo widac ze slot jest za te 3zl czyli moze ktos sie stad zdecyduje...A tak naprawde to nikogo nie zasponsoruja.
Czesc

__

Użytkownik
reurion

2008-02-03 10:35:55

chyba mnie nie rozumialeś zibacz kto szuka sponsoringu nie kto inny jak "juventinio"

__

Użytkownik
po1nt.x

2008-02-03 10:58:49

flame, i luv flame ya!

__

Użytkownik
luster

2008-02-03 11:19:43

Witam Państwa, jestem zobowiązany do sprostowania jako członek teamu KampNO.pl

Jest mi przykro, że wywołała się taka przykra polemika między niektórymi użytkownikami tego serwisu i juve (od razu zaznaczam nie juvenito tak jak widnieje w podanym wyżej linku). Naszą intencją była pomoc dla zdolnych klanów, sami przyznacie, cel szczytny, nie rozumiem dlaczego zawiązała się tak niemiła dyskusja.

Macie racje jesteśmy firmą młodą i nie mamy jeszcze takiego doświadczenia, które pozwoli nam stawiać się w pierwszej linii z czołowymi hostingami. Jednak założenia mamy ambitne. Nasza oferta to serwery w cenie 3pln/7pln + darmowe serwery głosowe, miejsce na naszym forum, instalacja wybranych pluginów itp. Pisze to tylko dlatego, ponieważ znalazłem tutaj pytanie o ofertę. Borykaliśmy się z trudnościami technicznymi dlatego opinia o naszych serwerach na razie nie jest najlepsza, ale mamy to już za sobą dlatego mamy nadzieję na szybko poprawę renomy. Co do "nieznanych wpłat", niestety niektórzy klienci w swoich wpłatach nie uwzględniają nazwy serwera, emaila, cokolwiek, dlatego mamy trudności z identyfikacją ale pracujemy nad nowym systemem.

Jeszcze raz przepraszam za nieporozumienie. Życzę miłego dnia.

__

Użytkownik
Forem

2008-02-03 12:42:28

Imo okularki jak nie widzisz różnicy w juventinio i juvenito.

__

Użytkownik
reurion

2008-02-03 13:06:32

omg a ty nawet sie usmiechnać nie umiesz?

__

Użytkownik
Forem

2008-02-03 13:54:26

Ja tam się uśmiechnąłem, jak próbując ośmieszyć jego, sam siebie ośmieszyłeś. Rly.

__

Użytkownik
limm

2008-02-05 12:58:58

jak dla mnie to nie ten chłopak jest żałosny tylko wy. k thx bb

__

Użytkownik
jodiN

2008-02-05 14:26:25

FF|4Star - chce się odnieść do Twojej wypowiedzi skąd wiesz że nie za sponsorują?? Jeśli nawet nie skorzystasz z tej oto oferty. Akurat znam adminów tej firmy dobrze. Na serwerach publicznych tej firmy zacząłem grę i zawsze tam mogłem otrzymać pomoc. Więc jeśli piszą, że oferują serwery dla klanów zdolnych, które posiadają jakieś osiągnięcia i dalej chcą się rozwijać to pewnie tak jest. Jakbyś poznał tych ludzi to zapewniam Cię że zmieniłbyś zdanie o tych osobach, a tym bardziej o juve.

__

VIP
Van Helsing

2008-02-05 14:46:39

jak będą chcieli zasponsorować mój klan w TF 2 to nie bede mial raczej nic przeciwko : P

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
reurion

2008-02-05 20:08:00

to napisz:D

__

VIP
Eragorn

2008-02-05 20:34:57

Jak Eric grasz w TF2 to podaj nazwe klanu ^^

__

VIP
marikkkk

2008-02-05 20:39:33

wTF2

__

Użytkownik
sti-scorpion

2008-02-26 03:01:29

Naprawdę nie rozumiem niektórych z was. Kolega ma 19 lat i co z tego ? Mam własną firmę dobrze prosperującą i nie raz miałem przyjemność współpracować z firmami młodymi w których właściciel nie przekraczał magicznej 20'stki. Nie jeden z wyżej wypowiadających się 'dorosłych' ludzi nie dorasta im do pięt. Sądze, że tutaj jest taka sama sytuacja.

FF|4Star - widzę, że ty tutaj najwięcej się wypowiadasz negatywnie o sposobie przekazu oferty jak i samym autorze.
Drogi Kolego, proszę napisz mi co ty w życiu osiągnąłeś, co udało ci się samemu zrobić ? Stworzyć ten ładny avatarek ?

Twoje teksty typu: " przez analogie mozesz dojsc do wniosku ze wiekszosc albo nawet wszystkie te newsy to fake..." itd mnie rozkładają na łopatki, jaką masz pewność, że ktoś kiedyś nie zyskał sponsora itd właśnie z takich ofert ? Masz na to dowód ? Jeżeli nie to się nie wypowiadaj, bo o pszczółce Maji u Flinstones'ów też mogę pogadać.

Nie będę ukrywał, że jestem bywalcem na serwerach KampNO.pl, a raczej byłem bo życie zmusiło do ograniczenia przyjemności, ale znałem tam dużą większość ludzi/adminów i na pewno prawie wszyscy bo nie da się ukryć wszędzie znajdą się 'parapety' lepiej potrafią się zachować od niektórych z was.


Najważniejsze !! Śmiejecie się z " "GAJEWSKI ROBERT - nie znana wpłata" itd. zdecydowanie jak nie wiesz za co ci ludzie płacą to pr0fesionalizm pełna gębą ;- DDD "

Przyjrzyjmy się temu dokładniej na innych przykładach !
Sprzedajesz Condomy na Allegro.pl, wystawiasz ich miliony sztuk, kupców masz po pachy z powodu super ceny. Teraz wchodzisz na swoje konto Bankowe, patrzysz otrzymałeś 100 zł od jakiegoś Grzegorza Brzenczyszczykiewicza, patrzysz troche niżej, Tytułem wpłaty: , puste pole. I co teraz ? Masz 3 możliwości:

1) Czekać aż klient napisze do ciebie po upływie minimalnego czasu na realizacje zamówienia ( chyba 7 dni ) z zapytaniem gdzie jest mój towar ? Ty wyjaśniasz sprawę z nim, trwa to tydzień koleś w końcu otrzymuje towar i wystawia ci ładnego Negatywa bo według niego jesteś do bani

2) Poinformować o nieznanej wpłacie na swojej stronie O MNIE, że otrzymałeś wpłatę i chcesz przypisać ją do odpowiedniego zamówienia. Trwa to 1 dzień, klient otrzymuje towar na czas i masz ładnego POZYTYWA.

3) Zadzwonić do Banku poprosić o numer kontaktowy do Pana XXX YYY i ... - tak, oczywiście, na pewno :)

Ja wybrał bym pkt 2, tak jak oni.


Najwyraźniej nie zdajesz sobie sprawy Panie FF|4Star jakie na świecie żyją typki, choć nie ma co zwalać w 100 % na niedbałość klienta. Te Baby na Poczcie też nie raz nie wpisują tytułem bo im się nie chce.

Nie mam siły pisać dalej, choć bym się z chęcią rozpisał. Ostatnia odpowiedź: 2008-02-05 20:39:33 - powiedzmy, że odświeżam stare śmieci, ale co mi tam.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1857 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie