Internet bezprzewodowy

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
olix

2008-01-28 12:21:36

Hej, z tego co widziałem parę udzielających osób jest z Gdyni. A przynajmniej mniej więcej się orientujecie. Mieszkam w internacie i jestem zainteresowany bezprzewodowym łączem, po pierwsze nie mam żadnego dokumentu stałego zamieszkania na terenie Gdyni i zastanawiam się czy takowy jest potrzebny, czy po prostu wystarczy zarejestrować na osobę fizyczną bez względu na adres zamieszkania. Jakie są możliwości wyboru i czy w ogóle są? Prawdopodobnie nie będę jedynym zainteresowanym i będę łącze dzielił na dwa albo i trzy komputery.

Dzięki za ewentualną pomoc ;)

__

Użytkownik
majan

2008-01-28 12:32:15

z tego co mi kiedyś kumpel mówił to możesz wziąć Internet np. w Netii, lub Multimo, zarejestrować właściciela na adres swoich rodziców, a adres świadczenia usług może być inny niż właściciela. No oczywiście pod warunkiem że masz tam linie telefoniczną :)

Drugim wyjściem może być bezprzewodowy net, chociaż tutaj już trochę gorzej, bo wiadomo jak to jest... Generalnie coraz więcej dostawców przewiduje taką sytuację, jaką Ty przedstawiasz. Coraz więcej takich "firm" robi to na czarno i dla nich dokument zamieszkania itd. to tylko zbędny papierek - ważne żebyś co miesiąc płacił. Najlepiej popytaj się w szkole o numery do jakiś dobrych dostawców neta :)




chyba za bardzo nie pomogłem :asd

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
spk88

2008-01-28 17:56:51

nie bierz niczego co nie idzie przez kabel. serio. Ja mam radiowke i robie wszystko by jak naj szybciej z nia skonczyc. Mam tlyko na jednym komputerze te lacze i mam lagometer jak krajobraz Tatr, a ty jak podzielisz to na kilka komputerow to juz wole nie myslec co bedziesz mial.

__

Użytkownik
enj0y

2008-01-28 18:06:47

nie napisal ze bedzie mial te lacze do grania, wiec pewnie nie ma zamiaru grac :E

__

Użytkownik
olix

2008-01-28 22:16:28

#1 Problem w tym, że gniazdka telefonicznego tutaj nie ma, a nikt się nawet nie będzie miał zamiaru zgodzić.

#2 i 3 Domyślam, że będzie fatalnie, ale wydaje mi się, że lepiej żeby było cokolwiek niż żeby nie było nic. Przez dansguardiana nie pogram w nic, a tak przynajmniej wieczorami jeszcze mógłbym coś ugrać. Internat mam niemalże w centrum.
Rozumiem Cię rdbL, ale zrozum, że ja jestem ograniczony do gg i opery, brak gier mp wieczorami jest szczególnie uciążliwy ;P. Jeśli nie uda mi się przenieść na następny rok na stancję to będę musiał zainwestować w internet bezprzewodowy, to jest ostateczność.

łapcie plusy

__

Użytkownik
reurion

2008-01-28 23:56:07

hmmm a może bezprzewodowy net tylko do gniazda telefonicznego? jak kable są uciążliwe dla włsciela posesji

__

Użytkownik
BezimiennyJoe

2008-01-29 00:16:24

#1 Problem w tym, że gniazdka telefonicznego tutaj nie ma, a nikt się nawet nie będzie miał zamiaru zgodzić.

;]]]

__

Użytkownik
BezimiennyJoe

2008-01-29 00:16:38

#1 Problem w tym, że gniazdka telefonicznego tutaj nie ma, a nikt się nawet nie będzie miał zamiaru zgodzić.

;]]]]

__

Użytkownik
olix

2008-01-29 00:35:41

czytanie niektórym przychodzi z trudem :p

__

Użytkownik
spk88

2008-01-29 20:06:29

ta ja sie upominam w tp juz 5 lat o podlaczenie mnie do linni telefonicznej do ktorej mam hmm 40-50 m. Polska....

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1827 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie