Material FIBERTEK

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
lijo00

2008-01-14 17:00:56

Siema. Od tygodnia ogladam podkladki wykonane z materialu FIBERTEK. Zastanawiam sie nad kupnem, ale czy to takie fajne? To wkoncu jest MATERIAL, a w materiale jest tarcie czesto. Kiedys posiadalem AQUA 2, zreszta dobrego zdania o tej podkladce nie slyszalem. Jak ten fibertek wyglada, ma ktos jakies zdjecie z przyblizenia dobrego? Na necie praktycznie same zdjecia podkladki, ktora jest komputerowo gladziutka :/ Taka podkladka EVERGLIDE - wystepuje tarcie, jaki jest poslizg? Jakie sa plusy i minusy :D Wypowiedzcie sie. Pozdrawiam.

PS: Zeby nie bylo, ze po paru godzinach grania, mysz bedzie chodzil jak wool, i bede musial na biurku grac. Juz mnie rece bola od wycierania tego lakierowanwego blatu scierka mokra, a potem podkladka zelowa za 5zl na sucho :D

__

Użytkownik
kUBASAAA

2008-01-14 17:22:16

Stary nie cuduj tutaj :D ...tylko kup podkładkę steelseries Qck i masz poślizg jak trza...i nie zjeb*e się po jednej godzinie używania...Mam SS Qck i jestem zadowolony w 100%...Poślizg ma b.dobry, sam aż się zdziwiłem jak po raz pierwszy położyłem ją na biurku i wypróbowałem.

Widze, że kładziesz nacisk na poślizg...więc polecam Ci steelseries Qck.

__

VIP
marikkkk

2008-01-14 18:14:15

kup podkładkę steelseries Qck i masz poślizg jak trza...

Ja tam do poslizgu czego innego uzywam :DDDD

__

Użytkownik
enj0y

2008-01-14 18:37:21

szmaty maja duzo wieksze tarcie niz sztywne pady, ja np kucyka uzywalem i myslalem, ze tarcie jest male....do czasu jak sprobowalem sztywniaka - jak wrocilem na kucyka to w pierwszej chwili pomyslalem - "wtf? czyzbym polozyl go gumowym spodem do wierzchu?" :s

co do wycierania - byc moze czeste czyszczenie sztywniaka jest klopotliwe, ale jest w miare szybkie, a jak masz szmate to ona sie tak samo brudzi, tylko ze ten brud sie gromadzi az ja wypierzesz i caly czas tarcie rosnie...

__

VIP
JamJestZuras

2008-01-14 19:29:36

Zalezy mu na poslizgu a Ty mu QCK polecasz?

__
gdzietenwosk.pl

Użytkownik
kUBASAAA

2008-01-14 20:01:42

No u Ciebie może było na qck lipnie...u mnie jest wszystko OK, ślizg jest b.dobry, wiesz możliwe jest też, że zależy coś od myszki, ja mam Logitecha MX 310 i chodzi jak po lodzie...

__

VIP
samolot

2008-01-14 20:21:56

tak tylko ci się wydaje. ja też tak myślałem dopóki nie wypróbowałem steelpada S&S


generalnie qck jest gorszy od titana, a titan z kolei wymięka przy S&S



recenzje znajdziesz u nas, jak poszukasz :)

__

PRO
Lucas

2008-01-14 20:35:55

Qpad tez jest niezly a szmata.

Tylko nie boaly - bo sie zuzywa szybko i widac.

__

Użytkownik
kUBASAAA

2008-01-14 20:40:26

"tak tylko ci się wydaje."
Może i masz racje, nie mówię, że nie...Nie używałem do tej pory innej podkładki niż Qck ( no wcześniej to jakaś tam była z Lewiatana ). Ale mam qck teraz i nie narzekam, poślizg jest i lajt...Ale może być tak jak mówisz...

__

Użytkownik
enj0y

2008-01-14 20:48:53

mam teflonowe slizgacze miceskatez

__

VIP
V!ct!M

2008-01-14 20:53:11

ale przeciez s&s to plastik, calkiem inna bajka :P ja np. bym nie mogl grac na plastiku raczej :)

__

VIP
V!ct!M

2008-01-14 20:53:31

imo CT > Titan > QcK :-)

__

VIP
samolot

2008-01-14 20:59:51

oceniałem wg określonych kryteriów, w tym wypadku ślizg

no i nie da sie ukryć że S&S miecie :D

__

Użytkownik
lijo00

2008-01-15 17:01:22

No ja na podkladce XRAYPAD AQUA2 czasami jak polozylem mysz, to tak jak by sie wtapiala w ten material, i ciezko bylo ja ruszyc... Chodzila poprostu jak traktor! Nie dalo sie czystego ruchu zrobic. Mozliwe, ze to tez od slizgaczy, bo na biurku ciezko mi zrobic delikatny ruch, bo jak chce delikatnie nia ruszyc, to takie jakby odchaczenie od spodu blatu.

NIE KUPUJCIE PODKLADKI XRAYPAD AQUA2, wogole nie kupujcie takich szmacianek najlepiej:> Jestem ciekaw marik jak ty na tym grasz. Najgorzej przy delikatnych ruchach. A tak wogole to ja jestem posiadaczem myszki-szitu. Razer Diamondback. Przy ustawieniach:
Na pol w windowsie (6)
W sterach razera na maksa(czulosc w locie 10)
W grze 1,5
i kursor juz troche skacze, nie jest precyzyjny. A co dopiero na 2,0. A wiem ze niektorzy grali na takim sensie tylko ze na mx518 np. Nero.

__

Użytkownik
boro71

2008-01-15 17:04:36

e cicho bońc bo ja je sprzedaje na szerokom skale :D

__
.

Użytkownik
imn

2008-01-15 17:35:56

też gram na mx518 i qck i midzio chodzi bez zarzutów... więc nie rozumiem czemu krytykujesz szmacianki :D mam na maxa w windowsie, max w set point i 2,0 w cod4 i nie widze skoków ;>

__

Użytkownik
kUBASAAA

2008-01-15 17:39:02

MX + Qck < 3

__

Użytkownik
lijo00

2008-01-15 17:48:03

gosciu cos ci sie chyba pomylilo :D, na maksa w windowsie? I przy tym grasz 2,0 w cod4??!! Ja jak dam na maks w winie, to w cod4 musialbym miec 0,6 ^^ A tak po za tym mozliwe, ze logitechy maja jakies sterowniki dziwne. Kiedys wgralem sobie mouse ware do Razera :D i sens z 1 musialem dac na 3, i byla taka sama predkosc, precyzja tylko ze na wiekszym sensie. poprostu sens musialem zwiekszyc. Dziwneee. Posiadacz mx518 mial na pol w winie, w cod2 1,9 i gral, a ty masz max w winie i w cod4 2,0? O_o rotfl.

__

VIP
zoom

2008-01-15 19:03:48

Polecam Steelpad 5L bardzo dobra podkladka. Jesli chcesz cos tanszego to QcK heavy tez jest dobry.

__
Play more promode.

PRO
Lucas

2008-01-15 19:59:48

Ceny sa w takim samym stosunku.

__

Użytkownik
imn

2008-01-15 20:11:14

:D masz rację mam połowę + jeszcze w rejestrze mousefixa

__

Użytkownik
lijo00

2008-01-16 12:55:01

no gosciu :D musiales sie mylnac. A Steelpad 5L zajebista, ale wiesz ja nie wygrywam na turniejach po 60 000$ :) (jestem mistrzem w sapera, lepszy pasjans ale mam 10 fps na low detalach )chyba, ze mi zoom zrobisz prezent na DZIEN BABCI?

Razer Diamondback nie jest fajny, zle w lapie sie go trzyma, no i dziwne jest to: Mick z DIGNITASU ma mx 518, gra na 400 dpi!!! i sens w grze 3, ja jak dam na 400dpi, to na tym sensie 3 w grze jak bym chcial trafic w glowe, to do nastepnego roku moze by mi to wyszlo.

Fajna podkladka byla by ta koperta, co jest w pokrowcach na plyty, taka przezroczysta :D mi na tym razer hula jak ta lala, i jak szybko, nie traci sie. No ale to jest mniejsze od mojej lapy, wiec pograne. Mozna gdzies takie cos zalatwic, kupic? :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5536 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie