=vXv= & WildCard MOD

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
kryshak

2007-12-31 18:39:52

http://i201.photobucket.com/albums/aa287/kryshakinho/vxvlogo2.png
[color=red]Witam![/color]
Chciałbym powiadomić Państwa, że swiatło dziennie ujrzała pierwsza wersja mojego moda, który powstał przy współpracy z klanem WildCard.
Mod znajduje sie na naszym 22-slotowym serwerze w Niemczech. Dane serwera:
[color=yellow]Nazwa[/color]: [color=red]>>[/color][color=green]X[/color][color=red]cessive[/color][color=green]M[/color][color=red]od[/color]
[color=yellow]IP[/color]: 195.122.134.31
[color=yellow]Sloty[/color]: 18+4

[color=red]Cechy modyfikacji:[/color]
*możliwość karania Graczy przez adminia. Mogę automatycznie spowodować, ze wypadnie im bron z ręki; zamienić w chodzące drzewo lub materac, a nawet kibel!!!*
*Wypuszczenie broni poczas zranienia w rękę [25% szans na ten efekt podczas strzału w rękę], kulenie podczas zranienia w nogę [25% szans na ten efekt]*
*First Blood: dźwięk i wiadomość na ekranie kto jest autorem pierwszej krwi, a kto ofiarą*
*Headshot: podczas strzalu w głowę pojawia się dźwięk o tym informujący*
*Unikalny system leczenia. Aby się uleczyć nacisnij F. Jeśli Twoje zdrowie nie będzie na maxa, to co chwilę wykrawiał będziesz się coraz bardziej aż do śmierci.*
*Apteczki. Mozliwosc leczenia kolegów z drużyny. Efekt shellshock podczas leczenia*
*Pasek życia*
*System anty-kamperski z kilkoma "nagrodami" dla kamperów. Czas kampienia zależny jest od klasy postaci: snajper może dlużej.*
*Informacje o twórcach moda w prawym dolnym rogu*
*Red Dot, czyli czerwona kropka na środku*
*Spawn Protection. Koniec z zabijaniem Graczy na spawnach.*
*Welcome Messages. Informacje zaraz po wekściu na serwer*
*Server Messages. Informacje w lewym dolnym rogu*
*RangeFinder. Podczas celowania wiesz w jakiej odleglosci jest przeciwnik*
*Zablokowane p90 i najbardziej noobskie perki, czyli męczennik i Ostatni Bastion*
*Szybki download moda za pomocą protokołu HTTP. Koniec z ograniczeniem 13 kb/s*
*Lekko zmienione menu gry*
*I dużo więcej....*

Mod ciągle jest w fazie rozwoju. Czekam na Wasze uwagi/propozycje. Jeśli chcesz w następnej wersji zobaczyć coś nowego, to napisz tu! Dyskusyjną sprawą jest Red Dot. Komentujcie co o tym myślicie!
Życzę miłej gry!
http://i201.photobucket.com/albums/aa287/kryshakinho/venom_2.jpg

__

Użytkownik
kryshak

2008-01-01 13:49:51

Mod zaktualizowany. Zapraszamy!

__

Użytkownik
qbvk

2008-01-03 14:23:30

''*możliwość karania Graczy przez adminia. Mogę automatycznie spowodować, ze wypadnie im bron z ręki; zamienić w chodzące drzewo lub materac, a nawet kibel!!!*''
i co można grać jak sie jest kiblem? strzelać ze spłuczki?

''*First Blood: dźwięk i wiadomość na ekranie kto jest autorem pierwszej krwi, a kto ofiarą*
*Headshot: podczas strzalu w głowę pojawia się dźwięk o tym informujący*''

h3h3h33 po co to komu? Jak strzele heada to wiem o tym, tak samo z normalnym killem... :|

H F !

__

Użytkownik
gÓpek

2008-01-03 14:34:00

Nie jestem graczem cod ale zauwazylem ostatio kilka tematow na forum by kryshak i w przeciwienstwie do pojawiajacych sie w nich komentarzy maja jakis sens i moga sie komus przydac.
Szkoda ze tak malo osob potrafi docenic czyjas prace;-/

__

Użytkownik
kryshak

2008-01-03 15:37:50

Dzieki gopek. Ale ja powiem jedno. Tak naprawde nie obchodzi mnie opinia ludzi, ktorzy o modach nie maja zielonego pojecia. Bo nie wiecie, ile w to trzeba wlozyc pracy. Latwiej jest komentowac, niz samemu cos zrobic. Coz taka polska scena. A wczorajszy CoD4 Showmatch jeszcze bardziej mnie przekonal, jakie debile sa u nas uwazani za 'pro". Ja roznice widze tymbardziej, ze kedys gralem w amerykanskim klanie TYA. [Dzis 2 osoby z tego klanu sa pracownikami Infity Ward, a ja mam nadzieje, ze bede tym trzecim]. I uwierzcie mi, ale roznica poziomu kultury jest po prostu porażająca. Fajnie jednak, ze sa tacy ludzie jak gópek, ktorzy potrafia cos docenic.

__

VIP
joCkero

2008-01-03 16:02:31

Bardzo ciekawa modyfikacja ;) kryshak jesteś dobrym przykładem, że Polak też potrafi W końcu tak mało nas jest(modmakerów) w Polsce. Osobiście życzę ci abyś dostał się do Infity Ward.

__

Użytkownik
Forem

2008-01-03 16:15:26

Raczej modmakerów.
A co do tematów kryshaka, to nadają się bardziej na fora o tematyce cod4, a nie na serwis esportowy, na którym i tak prawie nikt z nich nie skorzysta, taka jest moja opinia.

__

Użytkownik
kryshak

2008-01-03 17:14:42

joCkero dzięki :)
Forem chyba masz racje :) Ale wrzucilem to tutaj, zeby Gracze zobaczyli, iz jak kiedys znudzi im sie stockowy CoD4 to moga zagrac w cos nieco innego :)

__

Użytkownik
sixomarixo

2008-01-10 13:23:39

*Informacje o twórcach moda w prawym dolnym rogu*
Cały czas to widać ? Czy tylko w menu ?

__

Użytkownik
kryshak

2008-01-11 21:45:17

Informacje te znikaja co 30 sekund [loop]

Na serwerze ciagle zmieniam moda, takze tego, co tu opisalem, moze po prostu w danej chwili nie byc :D

__


Warning: getimagesize(http://i201.photobucket.com/albums/aa287/kryshakinho/vxvlogo2.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166

Warning: getimagesize(http://i201.photobucket.com/albums/aa287/kryshakinho/venom_2.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6894 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie