s1kor prawdziwy cziter

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
s1korr

2007-12-04 17:42:23

haha, a co ? ktorys tu trenuje mma ? :D chetnie bym sprobowal :D lubie wyzwania :D, a co do cheatow to Ty to powiedziales ;]

__

Użytkownik
s1korr

2007-12-04 17:45:43

no wlasnie, szkoda ze u mnie sie takie cos nigdy nie pokazalo i nie pokaze :< no ale trudno i tak mam czity ktore widac na kiepskim demku :D spoko ;]

__

Użytkownik
dezCartezz

2007-12-04 17:54:58

ahaha swietny jestes plebsie :D

__

Użytkownik
Adriano

2007-12-04 18:08:50

zadko gram z czitami :), zreszta gram tylko z wybrancami z top eu

__

Użytkownik
s1korr

2007-12-04 19:03:09

nie Ty pierwsza i ostatnia mi to mowisz :D

__

Użytkownik
dezCartezz

2007-12-04 19:55:15

ale i tak cie lubie :D

__

Użytkownik
KRucK

2007-12-04 21:11:49

Już wiem dlaczego niemcy wymyślili komory gazowe pffff....... Człowieku ogarnij sie... Gardzę takimi ludźmi jak ty, wiesz?

__

Użytkownik
qwe

2007-12-04 21:41:12

dobrze Ci z tym???

__

Użytkownik
s1korr

2007-12-04 23:52:44

a kto mowi o graniu ? :D

__

Użytkownik
s1korr

2007-12-04 23:53:37

ale ja nie mowie o graniu... :SAFADS:AD:AS

__

Użytkownik
s1korr

2007-12-04 23:54:13

sieeee wieeee :DDDD

__

Użytkownik
s1korr

2007-12-04 23:55:34

szczerze to ja mam wyj... na takich ludzi jak Ty, w dupie byles gowno widziales...

__

Użytkownik
s1korr

2007-12-04 23:55:59

to zalezy o co pytasz :D

__

Użytkownik
STolarZ

2007-12-05 09:23:02

Skończcie karmić trolla.

__

Użytkownik
Adriano

2007-12-05 13:07:07

jestes takim napinaczem netowym a nadal siedzisz przed kompem i czytasz to...Powodzenia;p

__

Użytkownik
sch

2007-12-05 13:27:21

przyjdzie taki bot na izi z cs'a :Asd i sapie o.O

__
Jakby ktos szukal - kilka Allsopow Raindropow do opchniecia

Użytkownik
666-gad

2007-12-05 22:46:31

To tysiac absurdow, to setki powodow, to dramat milionow wiec uderz w puchara !

__

Użytkownik
KRucK

2007-12-05 23:11:15

Zacznij grać w bierki.. i masz mniejsze możliwości oszustwa.. ale co ja mówię... TY i tak będziesz swoje, ponieważ nie potrafisz znaleźć czegoś, w czym jesteś dobry...

Pamiętam dyskusje na temat polaków.."Polacy to złodzieje itp." tacy jak ty utwierdzają wszystkich w tym przekonaniu... Nie raz sie spotkałem z tym iż nie dało sie grać tylko dlatego iż jesteśmy polakami. Powód? Ludzie tacy jak ty.

WSTYD mi że jesteś moim rodakiem. Gdybyś chociaż miał jakąś godność.. pff...

__

Użytkownik
s1korr

2007-12-06 08:00:34

jak to sie mowi... wyjeb... na Was :D pozdro

__

Użytkownik
t1ny.

2007-12-06 11:46:41

s1kor omg wyyjdz stad :X

__

Użytkownik
qwe

2007-12-07 01:54:13

gay...

__

Użytkownik
DudE

2007-12-07 05:47:26

nie zebym specjalnie sie spinal, temat i ty panie siusiak mnie walicie, ale wyje** to ja mam na takich jak ty internetowy napinaczu. Nie powiedziales w ryj, to nie powiedziales cipko nic. EOT

__

VIP
move

2007-12-07 12:42:09

Szczerze mówiąc jeden rail mnie tylko zastanowił - holy shit - dłuższy czas stał za winklem i nie mógł widzieć / słyszeć czy ktoś tam jest, bo odległość była za duża. Więc jestem pewien jedynie wh, ogc czy jakiś autoshot nie bardzo. Mimo wszystko czit jest czit.

Czuję się częściowo winny, bo za mocno z nim wygrywałem swego czasu, może chciał się dowartościować...?

Przepraszam! Ciebie też s1kor.

__

VIP
[fhn]AL|EN

2007-12-08 05:16:31

Tylko jeden rail ? a sam początek ? Movement jak kolesia co gra 2 tyg ale strzały wszystkie odruchowe, RL nigdy pod nogi, SG nieważne gdzie koleś skacze i tak centralnie w niego ? Czy ktoś mógłby zarzucić linkiem do wywiadu z Kubusiem ? moze s1kor jak go przeczyta to już nigdy nie bedzie grał w q3 ? Bo mi powiedział ze skasował quejka ...

__
Ta strona umarła...

VIP
move

2007-12-08 07:10:33

Alien, używaj odpowiedz ;)

Tak tylko jeden rail, resztę można usłyszeć przy dobrej konfiguracji dźwięku w cfg. A z tego co pamiętam s1kor prosił mnie kiedyś o cfg, może sobie wkleił do swojego, nie wiem.
Movement? Sprawa prosta - gra na vq3, a nie na cpm. 2 tygodnie? Nie nie, jesteś w błędzie :) Parę dobrych lat, tylko pod innym nickiem.
Nie to, żebym go bronił, bo wh śmierdzi na kilka km, ale dla mnie taki cziter jest mało szkodliwy:

1. Używał czitów w zwykłym pickupie, co jest rzeczą nagminną przykładowo na Asterze TDM wśród 40% graczy (dane zapożyczone od admina).
2. Nie wpłynął na wynik meczu.
3. Nie szukał klanu, żeby pokazać swoje wątpliwe umiejętności w jakimś meczu ligowym.

Natomiast taki Kubuś, hrupek czy wcześniej Xts i paru innych graczy, wykorzystywali swoje ułatwienia w meczach ligowych lub zwykłych klanówkach. To jest dla mnie draństwem, prostactwem i chamstwem. Tak nie można i już.

Dlatego wolę 10 cziterów na pickupie w poświęceniu czystego meczu klanowego.

Poszukiwacze sensacji: Proponuję Wam skończyć nagonkę na noobów i spojrzeć na problem w troszkę szerszych horyzontach. Takich s1korów jest całe mnóstwo, a podjaraliście się, że wykryto jednego z niewiadomo ilu (liczba jest conajmniej 3-cyfrowa).

A, nie dałem zakończenia. Może jakiś bardziej kumaty redaktor napisałby artykuł o tym problemie i raczej skierowałby się do źródła czitowania, a nie do nagonek na początkujących i noobów. Byłoby miło.

__

VIP
move

2007-12-08 07:19:45

A co Ci da PB? Przecież nie wykrywa dużej części czitów.

__

Użytkownik
yeltzyn

2007-12-08 07:50:56

Ok, to niech Policja od jutra zajmie sie tylko mordercami, a zlodzieji zostawi w spokoju... Cziterom nie mozna okazywac *zadnej* tolerancji! Jak chcesz pozbyc sie oszustow, jednoczesnie przyzwalajac na oszukiwanie w 4funowych meczykach? Cziter to cziter i trzeba go banowac ze wszystkiego co mozliwe, nie tylko z gry w ktorej zostal zlapany, bo napewno pojdzie gdzies indziej psuc komus zabawe.

__
więcej sprzętu niż talentu

Użytkownik
kaboom

2007-12-08 10:07:24

ale duzo wykrywa, a w ostatnich dwoch tygodniach byly nawet dwa update pb dla serverow

__
Cybersport.pl

Użytkownik
boro71

2007-12-08 10:12:44

s1kor jest emo

__
.

Użytkownik
Cz4p4

2007-12-08 11:52:54

: ) nie ma co takich czitów to jeszcze nie widzialem :OO :] widzieliscie tego reila z konca mapy na drugi end?:O gniot jak nic :PP albo tą rakiete co sie dematerializuje na mapie przelatuje przez texturki i w ostatecznosci powraca tuz przed flaga wlasnego teamu by zniszczyc zlodzieja poszycia bawełnianego na patyczku co sie obraca wokół wlasnej osi... haha ;] nie no to byl joke :) ogladalem se te demko i nie widze nic dziwnego...choc moge sie mylic :D nie wiem:)Gralem ostatnio dluuuzszy okres temu w Q... dlamnie koles poprostu grał na dźwiek+ fart :) lub dobra intuicja gdzie co i jak sie poruszac;) chyba kazdemu z was sie to nie raz zdazyrzo aby intuicyjnie gdzies se po bannyjumpować zeby ostatecznie zgauntletować czy zreilować jakieś mięsko za rogu po kilku sekundach :-) jest tez kilka akcji na demie no ale coz:) albo zwyczajny odruch reki a potem kaboom albo czit :) zreszta wszystko jedno :) cziter sam siebie tylko oszukuje ;] Ja grając czysto mam chociaż satysfakcje ze super akcja wyszła :-) Sam mam kilka swoich demek z przed kilku lat gdzie mialem akcje typowo farciarskie i sam to przyznaje :) zwykly fart :] Hehehe :)
ps.Moze s1kor sobie przypalil jointa i potem mial efekt dłuuugiieeegooo czasuuuu przez co mial wiecej FPS'sów na własnej materialnej karcie graficznej niż normalni gracze na arenie :-]to też wiecej czasu na reakcje z reila : ]] nie no to także był joke :) więc bez obrazy :)
pOzdrawiaM

__

VIP
move

2007-12-08 12:41:49

Gdzie napisałem, że przyzwalam? Była jedynie mowa o wyborze mniejszego zła. Czytaj uważniej proszę, bo nie lubię się powtarzać.

edit

PS: Widzę, że dyskusja rozgorzała wokół niektórych fartownych strzałów... Tak się składa, że od paru dobrych miesięcy przygotowuję swoje akcje z przeciągu kilku dobrych lat gry w q3 do filmu. Jestem pewien, że znalazłoby się kilkanaście, może i kilkadziesiąt akcji, w których przeciętny quaker mógłby mnie posądzić o użycie czitów. Czasami bywałem też o to posądzany na serwerze, kiedy udało mi się wcisnąć nie jednego, a kilka z rzędu railów "na piksele". ATi kiedyś oglądał moją grę i stwierdził, że niesamowicie trudne strzały wchodzą mi jak w masło, a proste raile z niedbalstwa pudłuję. Bez zbędnej autoreklamy (bo do GaD'a porównać się nie mogę na raila :P), zmierzam do tego, że przez to co sam potrafiłem czasami zrobić/przyfarcić, podchodzę do tematów cziterstwa z dużą rezerwą. Po kilku latach nabywa się dużego wyczucia sytuacji i myśli się kilka razy szybciej niż po zaledwie kilku miesiącach gry.

Dlatego powtarzając się, czego nie lubię, twierdzę, że jedyną zastanawiającą sytuacją w demku jest rail - holy shit. Udowadnia on jedynie możliwość użycia WH.

__

Użytkownik
DGN

2007-12-08 13:12:44

Pierd** smuty ze hej ciota z niego i koniec temtu xD

__

VIP
[fhn]AL|EN

2007-12-08 16:10:56

aż ci plusa dam za to podejście ! finito !

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
jarq|69|

2007-12-08 21:07:28

ok - to spytam wprost - bo już mnie nuudzi to "miau - nie miau - miau kufa - no kufa mówie, ze nie miau ... moze troszke ale prawie nic!..."- każdy mężczyzna, który uważa, że ma jaja powiedziałby prawdę:

s1kor - jak to było naprawdę?

... i zakończmy ten fetorek krótkim /close.

__

Użytkownik
garo

2007-12-08 21:11:41

/quit

__

Użytkownik
gree

2007-12-09 11:54:46

meheheh:D pamietam, ze gralem z nim pare razy...kazdy rajl miedzy oczy mehe a i tak dziwka z zera wyjsc nie mogla;asd

__

Użytkownik
gree

2007-12-09 12:00:33

i co to ku*** znaczy , ze mam popularnosc 0%?:ASAD:ADA:FD a idz pan w hu*:"D:D mehaue, pozdro anni, pozdro maly(urosniesz wreszcie?AD:D) ...sikor...rispekt:D

__

Użytkownik
t1ny.

2007-12-09 12:10:46

:* zaloze sie ze jestem wyzszy od ciebie :D

__

VIP
P!thrawn

2007-12-09 15:42:05

placze ze smiechu i sie zastanawiam co to za s1kor :))))))))))))))))))))))))))))

__

Użytkownik
dezCartezz

2007-12-09 16:07:03

:Dddd ty pipo !

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4108 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie