Call of duty 4 - pierwsze wrażenia.

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
Ottar

2007-10-14 14:54:53

Może żeś miał inną wersję :) w takim znaczeniu interakcji jak mówisz - kojarzę wyłamywanie desek w drzwiach, strzały przez drzwi, siekanie wyposażenia kuchni. Ze światłami owszem lipa, ale to nie hl2 niestety

__

Użytkownik
aka.afriica

2007-10-15 13:14:39

polecialem cale demo w kilkanascie minut, co do pierwszego wrazenia to miazga, zero wczytywania (moze robi to podczas filmow, zreszta co mnie to obchodzi, wazne ze ich nie ma albo sa nie widoczne), ogolenie 5+, to bedzie pierwszy orginal jaki kupie, bo spodziewam sie ze multi bedzie calkiem calkiem.

btw. ciekawe ile bedzie wazyc pelna wersja skoro demko tyle ma. Wie ktos kiedy wychodzi pelna?

__

VIP
marikkkk

2007-10-15 13:19:18

09.11 w europie a 06.11 w ameryce:]

__

Użytkownik
SKY`General

2007-10-15 15:07:13

Z tego co zaobserwowalem, to jak strzelasz w tej fazie 2nd floor do gosci na moscie, to jak ich trafiasz w noge badz lekko w bok, to goscie dostaja lekkiego odrzutu badz zamroczenia i sie trzymaja (z zommem) - trzeba wiec drugiego strzalu poprawkowego.

To wskazuje na to, ze juz nie bedzie tak jak w CoD2, ze trafisz byle gdzie i goscia zdejmiesz, czyli lekko zmodyfikowali w tym przypadku hitboxy.

Bez zoomu niestety nie sprawdzilem jak sie zachowuje rywal w niedalekiej odleglosci, ale pewnie bedzie od razu padal (wiadomo - snajpa, inna moc, naboj^^), zreszta i tak biorac pod uwage wersje automatowa kazdy bedzie wypruwal wiecej niz jedna kule, wiec mozna uznac to za niezwykle skutecznego Granda/Gewhera:)

__

Użytkownik
boro71

2007-10-15 20:04:46

raz w życiu coś mądrego napisałeś :D

__
.

Użytkownik
Forem

2007-10-15 20:50:52

Tyle, że w cod ani w cod2 się nie da zmienić fov. No chyba, że w cod4 w końcu jest taka możliwość?

__

Użytkownik
majan

2007-10-15 22:15:16

czyli 12.02.08 w Polsce ;D

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
Scors

2007-10-16 17:01:47

2 dni ściągałem ale sie opłacało, jestem tylko ciekaw czy w sieci dorówna et:qw lub też unreala 3 i dużo osób będzie w gierke śmigała patrząc na jej wymagania bo szczerze singiel mnie wcale nie interesuje czekam tylko na multi :)

__

Użytkownik
Zyx

2007-10-17 01:14:56

Hehe, narazie nie ma się czym podniecać. Jak pojawił się CoD2 to został okrzyknięty najlepszą grą osadzoną w czasach II Wojny Światowej (single player), za to multi zebrało duże baty od prasy i graczy. Do tej pory uważam, że multi w CoD2 jest niedorobiony (czytaj - lamerski). Najbardziej dostrzegli to gracze grający w CoD1 i nie chodzi tu tylko o zmiany, jak ktoś pisał powyżej, ale o to, że CoD2 był i jest łatwiejszy, zbugowany, wręcz naiwnie zrąbany i nader farciarski.

Mam obawy, że historia może się powtórzyć, dlatego łaskawie poczekam, aż giera pojawi się w sklepach, a najlepiej przed zakupem poczytam w prasie i na necie co pisza gracze o tym cudzie zawanym CoD4, żeby się nie przejechać jak z CoD2 i nie daj Boże, żeby na starcie zabrakło PunkBustera albo czegoś podobnego, bo znowu bedziemy oglądali wylęgarnie kolejnego pokolenia cziterów!

...za to bardzo podoba mi sie ET:QW. Nigdy nie miałem większej styczności ze starym ET, a całą serię Quake omijałem szerokim łukiem, za to ET:QW jest rewelacyjny. Osobiście czekam jeszcze na Crysis`a.

Zapowiada się ciekawie tej zimy :D

Pozdro all !!!

__

Użytkownik
Nighter

2007-10-17 16:22:12

jedna uwaga: potrzebna nowa karta graf. :F

__

Użytkownik
lewYyY

2007-11-10 20:53:59

sluszna uwaga:>

__

Użytkownik
garo

2007-11-10 21:03:02

Używaj opcji Odpowiedz ;)

__

Użytkownik
e2

2007-11-10 23:33:01

genialna jest misja (charnobyl?) ze snajperką only :) szczególnie próba trafienia w tego zaha coś tam ;d na razie doszedłem tylko tam, ale nie ma co - gra wymiata. Najlepsza gra listopada, crysis na pewno mnie tak nie wciągnie ;p

__

Użytkownik
jZz

2007-11-11 00:33:47

strasznie fajna była ta pierwsza misja na statku:)

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4778 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie