zobacz co robisz....

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP
bizzare

2004-03-11 17:23:03

ja pierdole :DD jak czytam komentarze w ktorych ktos najezdza na tych co jedza mieso to mnie kurwica szarpana bierze :DDD Jak ktos nie chce jesc miesa to niech nie jje, a ci co chca niech jedza. Nie bawcie sie w jechowych, ktorzy chodza i namawiaja ludzi na swoja wiare (nikogo nie nazwalem jechowym, bo zaraz ktos sobie pomysli) :DDD Do mnie do domu raz przyszedl jechowy, zeby niby nawrocic moja rodzine na jego wiare i.... wiecej go w mojej okolicy nie widzialem :DDD
Piersi z kurczaka ROX !! :]

edit: Dewolaje tez (czy jak tam to sie pisze) :P

__

PRO
girith

2004-03-11 17:51:11

LOL

mam uzebienie dostosowane do gryzienia pokarmu zarowno roslinnego jak i miesa = bede je dalej jadl.

nie chcesz, nie jedz. twoj wybor, twoj organizm. nie napierdalam z wiatrowki do wrobli, nie jem pletw rekina na sniadanie, uzywam dezodorantu w sztyfcie - jestem pr0-zielony :F

__

Użytkownik
fal

2004-03-11 17:55:21

bax, tak sie sklada ze troche na ten temat wiem i prosze bardzo zapytaj sie jakiegokolwiek lekaza czy odpowiednia dieta bezmiesna jest lepsza czy gorsza od twojej i w jakim stopniu, bo sadze ze troche by ci sie horyzonty przeczyscily. rzucanie wulgaryzmow z twojej strony wcale mi nie uwlacza a wrecz przeciwnie.

nikt tu nie powiedzial ze jak odrazu nie przestaniecie jesc miesa to jestescie be i fe. chodzilo raczej o to zebyscie o tym pomysleli i uswiadomili sobie czesc tego co sklada sie na procesy produkcyjne naszego jedzenia badz ubrania. bo to jest wlasnie najwazniejsze - zeby byc swiadomym i odpowiedzialnym swojego stylu zycia. jesli jestes przekonany ze spokojnie codziennie zabijalbys kilka zwierzat i chodowal je w podlych warunkach albo ze absolutnie ci to wszystko wisi to twoja sprawa. mnie moze byc tylko przykro.

szkoda tylko ze na wszelkie proby manifestacji i przyblizenia ci problemow zwiazanych z tym wszystkimi reagujesz tak blokujaco i agresywnie.

__

PRO
girith

2004-03-11 17:55:55

albert einstein i masa ludzi intelektu nie je i nie jadla miesa. wolisz byc sportowcem z mentalnoscia nie wieksza od tych ktorych jesz?

LOL. einstein sie nie czesal! tez przestane!

sportowcy - skoro koles ma w cyklu treningowym wyznaczone powiedzmy 2500kal dziennie, to jak ma jesc mieso codziennie?!

pokaz mi sportowca uprowiajacego dyscypline nastawiona do duzy wysilekfizyczny, ktory je kotlety sojowe :F

__

PRO
girith

2004-03-11 17:59:26

skoro cie boli fakt, ze z kura nie rozmawia psycholog przez odcieciem jej lepetyny, to juz twoj problem...

BAWELNA MA DUSZE! KONIEC Z T-SHIRTAMI!

__

Użytkownik
fal

2004-03-11 18:25:10

po co mam ci cos udowaniac jak cie to nic nie obchodzi. jak ktos chce to ma impuls zeby sie dalej samemu zainteresowawac. wy serio myslicie ze nie jedzenie miesa to cos ma wspolnego ze swiadkami jechowy i wyskakujecie z glupimi pytaniami :P

(ps. np. pilkarze powinni jesc duzo makaronu zeby miec energie :P mieso, poza tym ze niezdrowe :P, jest ciezkie, czesto ciezkostrawne, wcale nie jest idealnym pokarmem dla sportowcow jak sobie to tu ubzduraliscie. no chyba ze w polsce
:PPPPPPPPPPPPPPPPPP)

__

VIP
bizzare

2004-03-11 18:34:32

"serio myslicie ze nie jedzenie miesa to cos ma wspolnego ze swiadkami jechowy i wyskakujecie z glupimi pytaniami :P"

hahahahaha :DD Wiedzialem :DD

powinienes sie domyslic ze to taki przyklad :P

btw. fal: po co ta wojna na komentarze, co jest lepsze miecho czy warzywa ? Czy ktos Cie napastuje zebys jadl mieso ? Niech kazdy jje to na co ma ochote...

__

Użytkownik
Pan kracy

2004-03-11 18:48:56

"bax, tak sie sklada ze troche na ten temat wiem i prosze bardzo zapytaj sie jakiegokolwiek lekaza czy odpowiednia dieta bezmiesna jest lepsza czy gorsza od twojej i w jakim stopniu, bo sadze ze troche by ci sie horyzonty przeczyscily. rzucanie wulgaryzmow z twojej strony wcale mi nie uwlacza a wrecz przeciwnie."

To zdanie wyklucza cie poprostu z dalszej dyskusji, czy ty czlowieku nie wiesz ze popelniles blad, ktorego by nie zrobil przecietny gimnazjalista? I ty jeszcze smiesz twierdzic ze na tym sie znasz. Horyzontow mi czyscic nie trzeba, zreszta co moze wiedziec czlowiek ktory poziom ortograficzny ma rowny zeru.

"gdyz sporzywacie produkt z posrednika miedzy wami a przyroda. jedzenie roslin dostarcza wiecej bialka niz jedzenie zwierzat" (c) by you

"nikt tu nie powiedzial ze jak odrazu nie przestaniecie jesc miesa to jestescie be i fe. chodzilo raczej o to zebyscie o tym pomysleli i uswiadomili sobie czesc tego co sklada sie na procesy produkcyjne naszego jedzenia badz ubrania. bo to jest wlasnie najwazniejsze - zeby byc swiadomym i odpowiedzialnym swojego stylu zycia. jesli jestes przekonany ze spokojnie codziennie zabijalbys kilka zwierzat i chodowal je w podlych warunkach albo ze absolutnie ci to wszystko wisi to twoja sprawa. mnie moze byc tylko przykro."

Przykro to mi jest, jak czytam twoje wypociny. Wracaj do szkoly, naucz sie troche o podstawach zdrowego zywienia, ortografii i wroc.

"szkoda tylko ze na wszelkie proby manifestacji i przyblizenia ci problemow zwiazanych z tym wszystkimi reagujesz tak blokujaco i agresywnie."

To ty prowadzisz jakas bezsensowna krucjate, z lewymi fotami nie majacymi nic wspolnego z wegetarianizmem, ani zdrowym zywieniem. Nie wiem czy wiesz, ale przez swoje idiotyczne wskazowki mozesz spowodowac u kogos braki w diecie. Jak tak bardzo ci szkoda zwierzat, to idz do zwierzynca i daj pare zl .

__

PRO
girith

2004-03-11 18:52:55

ale ty pierdoly gadasz... boze...

__

Użytkownik
Pan kracy

2004-03-11 18:54:10

"po co mam ci cos udowaniac jak cie to nic nie obchodzi. jak ktos chce to ma impuls zeby sie dalej samemu zainteresowawac. wy serio myslicie ze nie jedzenie miesa to cos ma wspolnego ze swiadkami jechowy i wyskakujecie z glupimi pytaniami :P"

Gdyby mnie nie obchodzilo, nie wpisywalbym sie. Nie udowodnisz, bo nie masz podstaw. Z rozumieniem tekstu czytanego tez masz problemy, to byla ironia.

Zrobie cos fajnego, wiesz co? Wysle specjalistom tresc twoich postow i wkleje tu odpowiedz. Ciekawe co wtedy powiesz.

__

Użytkownik
akillez

2004-03-11 19:00:18

ale propaganda :P ... ja lubię mięsko i będe je jadł, nie wytrzymałbym bez piersi z kurczaka :D czy wołowinki :) ... każdy je to co lubi, takie gadanie co zdrowe a co nie tego nie zmieni :P ... jebie mnie bardzo co jedzą jacyś sportowcy czy inne dziady, jem to na co mam w danej chwili ochotę ;f

__

VIP
overeq

2004-03-11 19:25:27

poziom ortografi wyklucza czlowieka z dyskusji.... oke brawo zostawmy miejsce tylko dla pro baxa... ja sie nie uwazam za wiybiitnie uzdolniana osobe i pisze chujowo pod kazdym kontem ale czyt to powod zebym nie pisal wcale?! co do wegetrainizmu no to dobra dieta nie jest zla :)

scR wielki pro kulturysto ktory wpiepsza po 10 posolkow dziennie z kurczaka i innych miesnych wytrowow smacznego... jestes samolubny i tyle...

co da dawanie parnastu z jak to powiedzial bax jak tak to i tak chuj da bo jakas ciota i tak kupi kiedys zwierze i je wypierdoli na zbity pysk

i koncze moja wypowiedz ze kazdy ma wybor ja nie jem bo mam swoije powody jak ktos ma swoje powody zeby jesc to tez nich je tylko nie ch wie z czym to sie wiarze...

__

VIP
bizzare

2004-03-11 19:34:45

co tu bedziemy gadac o zwierzetach jak ostatnio nawet czlowieka jakis kanibal wszamal :DDD

__

Użytkownik
akillez

2004-03-11 19:48:37

Szanuję waszą decyzję odnośnie jedzenia mięsa, więci wy uszanujcie naszą i nie próbujcie na siłę wpychać komuś kotleta sojowego do jadłospisu :)

__

Użytkownik
akillez

2004-03-11 19:51:16

widziałem kiedyś w tv jak się przewozi koniki do rzeźni ... film był rzeczywiście makabryczny :O ...

__

VIP
overeq

2004-03-11 20:08:41

ja tylko proponuje zobacz na samoj gorze pisze "Warto sprobowac" no i moje dÓrze wyrzeczenie :D

__

Użytkownik
Pan kracy

2004-03-11 20:34:51

Nie tylko do ortografii sie przyczepilem, masz tez argumenty.

__

VIP
scR

2004-03-11 21:54:05

no coz moge powiedziec, twoje wypowiedzi sa troche zalosne i na niskim poziomie. nie wiem czemu nazwales mnie pro kulturysta? ja jeszcze karty zawodowca nie mam ;)

co do ortografii, niestety tak - czemu mam sluchac kogos kto pisze z predkoscia 3 bledy/wyraz, przeciez skoro nie zna ortografii to pewnie tymbardziej nie ma pojecia o innych sprawach.. ale kij tam nie przyczepilbym sie do tego, ale u ciebie to miejscami ledwo sie idzie doczytac, tak mieszasz

acha i czemu jestem samolubny?

no i kurwa do jasnej cholery te zdjecia nie maja nic wspolnego z tym co ludzie jedza...

__

VIP
overeq

2004-03-11 22:15:23

dlatego ze przyczyniasz sie do tego calego porcesu odrazajacego i nieluckiego zabijania zwierzat, a co do ortografi to wielkie sory wlasnie po tej wypowiedzi usune sobie konto speSZial for ju!

EDIT: niestety nie wiem jak usunac wiec zostane tu i bedziesz musial znosic moje przechujowe i przewkurwiajace kometarze... przecierz ja nie pisze kometarzy na 5+ :O :( smutek!!

__

VIP
overeq

2004-03-11 22:17:24

teraz chyba ty cos pokreciles :>>

__

Użytkownik
h1

2004-03-11 23:18:23

muahahahha :D

__

Użytkownik
fal

2004-03-11 23:18:59

eot, dziekuje za bezcelowe tyranie mnie, udawadnianie ze jestem debilem i gowno wiem o zyciu oraz czucie sie doglebnie urazonym ze ktos wytknal wam wasze wygodnictwo i brak zainteresowania otoczeniem co spowodowalo tak liczne i zdeterminowane commentsy :P (no chyba ze chcieliscie oswiecic tu biedne, zblakane, niejedzace miesa duszyczki lub tez wyzyc sie na nas frajerach i podniesc sobie tym samym samopoczucie)

jak samoobrona wejdzie do sejmu to i tak za 2 lata juz w polsce nie bedzie miesa :P

__

Użytkownik
akillez

2004-03-12 00:48:22

Jak dla mnie to możecie nawet sobie trawę jeść :) ... jestem tolerancyjny :> i lubię mięsko

__

VIP
Sh1eldeR

2004-03-12 02:00:57

sam jestes "tchuzem" i najgorszym scierwem na ziemi

Tak mi ulzylo jak i tobie, nie inaczej :D Chcialem zlukac do tego paka bo idea jest dosyc zacna, ale to idiotyczne zdanie cie skopromitowalo no i sie rozmyslilem. Dam ci rade - chcesz cos osiagnac i kogos przekonac to nie rob z siebie idioty (chocby wmawiajac innym ze sa idiotami, ot tak).

Osobiscie jem mieso i nie uwazam to za nieetyczne. Zwierzaki, te rowniez slodkie (z wygladu!), tez na siebie poluja. Zabijanie jest normalne w swiecie przyrody. Tak, czlowiek tez jest zwierzeciem i tez musi jesc i tez zabijanie zwierzat jest mu na reke. To nie znaczy ze jestesmy potworami. Mamy (podobno) rozwiniete zlozone mozgi, mamy inteligencje - mamy uczucia tak jak zwierzeta. One tez czuja bol czy nawet tesknote (!) tak jak my, ale nie czuja wspolczucia kiedy zabijaja. My potrafimy czuc. Dobre i to. A jesc musimy.

Lubie dyskusje na ten temat, tzn z jakims inteligentnym wegetarianinem. Kumpel mi np mowil ze czlowiek ma stosunkowo dlugi przewod pokarmowy, cos jak krowa, a nie jak drapiezne wilki (ktore maja krotki; podobno dzieki temu nie trawia trucizn [?!] zawartych w miesie)

Ja jem mieso bo nie mam czasu i checi na diete bezmiesna ktora bylaby NAPRAWDE zdrowa i dawala mi wszystko (glowny problem to, zdaje sie, bialka?). Ale jak ktos tak robi, to super. Badania zdaja sie potwierdzac ze wegetarianie np mniej smierdza kiedy sie poca, nie maja chorob skory itd., chociaz to jeszcze nie musi o niczym swiadczyc.

Tak czy srak, nie akceptuje zadnego okrucienstwa wzgledem zwierzat (to dla mnie trudne bo uwielbiam strzelac .. do celow ruchomych rowniez, ale jakos sie powstrzymuje od polowan). Mozna zabijac swinie, nawet podcinajac im tetnice i wieszajac je glowa w dol (wyglada strasznie ale jest dosc humanitarne, to szybka smierc), ale nie mozna wrzucac ich jeszcze zywych do opażarki (jak RZEKOMO sie dzialo w jednej rzezni; okazalo sie jednak ze swinie byly martwe a ruszaly sie przez posmiertne skurcze); nie mozna transportowac koni w ekstremalnie zlych warunkach; wg mnie moznaby sie tez powstrzymac od noszenia zwierzecych futer (niestety te sztuczne rzeczywiscie im ustepuja - nie sa ani tak superlekkie ani mile :/). Natomiast skazywanie na cierpienie krolikow i szczurow w laboratoriach to zlo konieczne (czytalem ze standardem jest usuwanie myszy powieki i wpuszczanie do oka kilku kropli trucizny ktora powoli je wypala ... ale to jest test potrzebny do czegos tam, nie pamietam juz czego)

Niektore wygladajace paskudnie rzeczy sa naprawde konieczne i nie sa tak bolesne jak wygladaja. Nie mniej jednak wszelkie niepotrzebne okrucienstwo w stosunku do zwierzat powinno byc surowo karane

__

VIP
scR

2004-03-12 06:45:50

ty masz oczy? te zdjecia to jakies testy na zwierzetach, ktore nie maja nic wspolnego z tematem... i ciesz sie, ze lubie zwierzeta (nie, nie tylko jesc), a nie robie z nimi takich rzeczy jak niektorzy ludzie...

__

VIP
overeq

2004-03-12 07:42:55

tak tak scR ale jak bys przeczytal uwaznie na koncu jest napisane takie cos:
"dobra bo caly temat jest troche inny niz fotki i troche poleciale m w chuj ale chodzi mi o ten pak z fotkami!"

wiec w sumie temat wegetarianizmu ktos inny zaczol w moim temacie bo ja po 3 poscie od razu napisalem sprostowanie na koncu ze to nie jest zwiazane z wegetarianiznam i ze chce tylko usyszec zdania waszego an ten ttemat.

spoko :> ???:>

__

VIP
overeq

2004-03-12 07:45:12

tak jak napisalem przed chwial do scR'a cytuje ci to co jest napisane na koncu mojego tematu:
"dobra bo caly temat jest troche inny niz fotki i troche poleciale m w chuj ale chodzi mi o ten pak z fotkami! "

ten temat ni cuhj nie ma nic zwiazanego z wegerianizmem i pomieszalem 2 calkiem rozne rzeczy....

co do wegetarianizmu mam pojecia bo czytam wiele na ten temat ale tu calkiem tego nie pokazalem i pomieszalem jak piszlem wyrzej dwie calkiem rozne sprawy...

__

VIP
scR

2004-03-12 12:15:54

sorry ale nie rozumiem cie, to jestes wegetarianinem czy nie?

"dobra bo caly temat jest troche inny niz fotki i troche poleciale m w chuj ale chodzi mi o ten pak z fotkami" tej wypowiedzi tez za bardzo nie rozumiem, bo na poczatku piszesz ze jestes wegetarianinem, a potem ze zalaczasz do tego fotki nie zwiazane z tematem...

__

VIP
mik

2004-03-12 12:45:05

uuu, straszne... ide na mielonego.

Czekam na topic z obrzydliwymi zdjeciami porozwalanych cial tyle ze ludzkich pod tytulem "Walczmy o swiatowy pokoj" "Nie krzywdzmy bliznich"...

no comment

__

VIP
overeq

2004-03-12 13:57:28

nie interesuje cie temat to sie nie wypowiadaj by tu prowadzimy calkiem ciekawa klutnie :) spiepszylem temat i wprowadzilem uzutkownikow esp.pl w blad :} pomieszalem wegetarianizm z testami na zwierzetach pod wplywem emocji

__

Użytkownik
akillez

2004-03-12 14:22:39

a ja uwielbiam pseudo wegetarianinów :P ... mój koles na przykład wszystkim panienkom mówi że jest wegetarianinem, krzywi się jak ja wpieprzam bułę z szyną czy innym zwierzakiem, mimo tego wpierdala co niedzielę schabowe i inne części kury :PP żenujące, jak tylko rozmowa z nim wchodzi na tematy wegetarianizmu to nie mogę pochamować śmiechu :D (sorki że tak źle składniowo ale nie chce mi się pitolić :)

__

VIP
overeq

2004-03-12 20:03:00

to jest najgorsze ktos sie wyrzeka ze jest sXe (to taka kultura w hardcore) a w domu wpierdala schabowego(oczywisice miesnego bo sojowe tez sa schabowe :P) i popija browarem!!

co do mnie to kalafior ja poprostu nie jem i nie pije... jak mnie wezmie ochota to sie napije ale nie piepsze ze nie pije!!!

__

Użytkownik
akillez

2004-03-13 15:03:00

ja też już nie piję ... po wczorajszej libie napierdala mnie wszystko co może człowieka boleć ;/ a rano sikałem browarem (aż się wystraszyłem brązowego, pieniącego się moczu :O)

__

VIP
overeq

2004-03-13 15:56:37

ja mam atk ze po ostrej libacji nie pije przez 0.5 roku az sie schelej znowu konkretnie i nastepna przerwa na 0.5 roku :D

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2127 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie