www.esc.pl - ktos kupowal ?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Preak

2007-04-21 12:44:54

Jak w temacie, potrzebuje opinii o gdańskim sklepie esc.pl . Wybieram sie tam po sprzet prawdopodobnie i potrzebuje wiedziec czy na przyklad nie bede musial za tydzien go odwiezc ; P

__

PRO
Lucas

2007-04-21 12:48:28

REWELKA

Ja zawsze kupuje tam. Sa w 90% najtansi.

Kumpel rozwali fizycznie mojego radka (kupil go odemnie) - przyjeli, wymienili na 2x lepsza karte.

Sypnelo mi sie DVD - po tyg mialem nowe lepsze.

Monitory LCD - tydzien zanim podbija karte gwarancyjna - moza wymienic na inny model.

Po prostu kupuja duzo sprzetu w hurtowni, wiec maja przywileje, ze hurtownie nie babrza sie i wymieniaja uszkodzony sprzet na nowy.

Wad = duzo ludzi zawsze w kolejce.

__

VIP
V!ct!M

2007-04-21 12:58:55

Ja kupowałem. Z całego serca polecam. Zresztą - jak będziesz odbierał na miejscu, to tym bardziej.

Zacznijmy od minusów. Jedyny jest chyba taki, że mają bardzo dużo klientów i... czasami po prostu trudno się do nich dodzwonić ;)

A teraz plusy, których jest zdecydowanie więcej. CENY. W Lublinie nie można nawet pomarzyć, żeby znaleźć sklep z podobnymi cenami. W Internecie zresztą również. Czasami zdarzy się ofc sklep z jakąś jedną częścią w porównywalnej cenie, ale ogólny zakres cen w esc po prostu miażdży konkurencję. O takich śmiesznych sklepach jak Komputronik to już w ogóle nie mówię.

Części zamówiłem w środę około 22. Paczka była wysłana już o 9/10 rano następnego dnia! (Więc siłą rzeczy doszła do mnie na piątek.) To jednak Ciebie nie dotyczy :P

Cóż jeszcze można napisać... Ja dostałem kartę (Galaxy 7900GS) ze złymi pamięciami (1,4 zamiast 1,2 ns), o czym zorientowałem się niestety dopiero po 3-4 tygodniach (po prostu nie używałem wcześniej komputera, m.in. ze względu na wymianę zasilacza). Zresztą, na pudełku było napisane markerem 1,2...

Skontaktowałem się z nimi telefonicznie, poprosili o wysłanie maila. Zrobiłem screena z defaultowym taktowaniem, wysłałem maila i... Ostatecznie chcieli mi dopłacić 50 złotych (co było całkowicie nieopłacalnym wyborem), lub wymienić kartę na nową (z coolermasterem), ew. na inną z dopłatą z mojej strony. Wybrałem w końcu MSI 7900GTO, przesyłka poszła GLSem w OBYDWIE STRONY na ich koszt, w tym samym tygodniu miałem już nową kartę. :)

Czy to wina producenta, czy sklepu - nie wiem. Wiem, że w ostatnim czasie Galaxy zdarzało się źle oznaczać te karty i trafiały się takie sztuki w wielu sklepach. Widać jednak, że naprawili swój błąd w 100 procentach... :) Dlatego

POLECAM!

Aha, jakbyś chciał jakąś fajną obudowę i zasilacz, to polecam ZENFIST.pl :) Też tam kupowałem :P (Antec P180 + ToPower SPW-480W EZA)

__

VIP
Preak

2007-04-21 13:06:07

w zenfiscie zamowilem zasilacz
w angela.pl obudowe (nigdzie juz Coolermaster elite nie bylo : O )
a tam chce pojechac po reszte sprzetu i to wlasnie miedzy innymi po galaxy 7900gs coolemaster ; ) Wiec odrazu dla pewnosci lookne na kosc pamieci ;P

__

VIP
V!ct!M

2007-04-21 13:20:11

Czyli jednak nie G80 :)))

Z tego co się orientuję, to w ogóle nie ma Coolermasterów z 1,4 ns... No ale zawsze możesz poprosić o odkręcenie chłodzenia i sprawdzenie dla pewności :>

Karta i tak o wiele lepiej niż z Zalmanem się kręci ;]

__

ex-Redaktor
exilek

2007-04-21 13:23:36

mój cały komp jest z esc.pl :) wszystko działa, a przesyłka była na drugi dzień. ceny też rewelka. nic tylko kupować :)

__

PRO
Lucas

2007-04-21 13:25:34

Angela ma oddzial w Gdansku - wiec mozna osobiscie tez odebrac.

__

VIP
-=eXe=-

2007-04-21 13:50:54

u mnie tak samo co prawda nie był na drugi dzień bo zamówiłem chyba w sobotę ale kurier pojawił się w pierwszy dzień roboczy po zamówieniu

__
http://www.egu.org.pl || http://www.facebook.com/EastGamesUnited

VIP
wilgotna pela

2007-04-21 14:00:57

Wszystkie galaxy z wentylatorem coolermastera są na samsungach 1,2. Z wentylami zalmana sa na 1,4. proste ;)

__

VIP
wilgotna pela

2007-04-21 14:06:00

wystarczy odkleić jeden z radiatorów.

__

VIP
V!ct!M

2007-04-21 14:42:26

Wiem. Ale nie wiem czy jest swobodny dostęp do radiatorów bez odkręcania wiatraczka :)

U mnie żeby sprawdzić to trzeba całość zdejmować (ponad 10 śrub), więc sobie darowałem. Gwarancję mam i tak na 3 lata, więc... Zresztą z tego co czytałem, to jeśli MSI 7900GTO poszło na stabilne 710/1700, to raczej wersja 1,1 :)

__

VIP
V!ct!M

2007-04-21 14:44:46

Chyba że ktoś na allegro będzie chciał sprzedać z Zalmanem 1,2 ns :x

__

VIP
wilgotna pela

2007-04-21 15:38:34

Niniejszym rozwiewam twoje wątpliwości: jest swobodny dostęp do pamięci bez odkręcania chłodzenia ;)

__

Użytkownik
garo

2007-04-21 15:56:19

Nie znałem tego sklepu, zajrzałem i normalnie ceny mnie oszołomiły. Już wiem gdzie sobie nowego kompa złoże... ^^

Pozytywnie...

__

VIP
Preak

2007-04-21 17:11:30

btw : jak ktos sie zachwycil cenami esc.pl to niech lepiej zajrzy do [url=http://www.apollo.pl/store/show_detail/b64:ZTQzMDA=/31973]apollo.pl[/url]

porownanie przykladowe : apollo.pl - C2D E4300 - 435 zl vs esc.pl - C2D E4300 - 479 zl Najwiekszy sklep w Olsztynie - C2D E4300 - 609 zl

:D

Tyle ze w apollo trzeba czesto na czesci czekac, zamulaja z przesylka i nie wiem jak z warunkow gwarancji sie wywiazuja :}

__

Użytkownik
black sunday

2007-04-21 20:17:27

zamawialem od nich kompa, wszystko ok.

__

VIP
V!ct!M

2007-04-21 20:20:18

Ale ceny to nie wszystko :)

A poza tym nawet jakieś 200 złotych różnicy na wszystkich częściach (śmiem wątpić, że będzie tak duża, pewnie część taniej, a część drożej), przy zakupach za 3-4 tysiące, to nie jest tak dużo. Ofc jeśli płacimy za dobry serwis, obsługę etc...

__

VIP
Preak

2007-04-21 21:35:51

Wiem wiem, dlatego wole kupic w esc.pl.

Jak na razie same dobre opinie slyszalem, gorzej wlasnie z apollo, a nie wspominajac nawet o olsztynskim sklepie gdzie musialbym wylozyc +~300-400 zl, a tak nawet liczac za wache wyjdzie mi taniej i pewniej :)

__

VIP
hullah

2007-04-29 23:28:23

Preak - E4300 kosztuje 425zl w ESC :P

Co do kupna sprzetu, to nie mialem takiego szczescia.
Zalezalo mi na tym, by sprzet doszedl w tamten piatek, wiec w poniedzialek rano zlozylem zamowienie i z miejsca zaplacilem za wszystko.
W czwartek o 15 dostalem telefon, ze nie maja plyty Abita i ze nie bedzie az do polowy maja. Super, pomyslalem i mowie, zeby zmienili na Asusa P5B. Paczka poszla dopiero w piatek po poludniu i do teraz jej jeszcze na oczy nie widzialem.

Do tego roznica w cenie plyt wynosi 56zl, a zwrocili mi jedynie 42zl.
Ceny to jedyny plus tego sklepu. Reszta jest zalosna.

Pozdro

__

VIP
V!ct!M

2007-04-29 23:40:25

LOL nie wiedziałem, że aż tak bardzo ceny poszły w dól :/

__

Użytkownik
qwe

2007-04-30 13:38:25

Ludzie [+] dla Was, dzieki za adresy tych sklepow...

edit: polecam jeszcze [url]www.4speed.pl[\url]

tam maja tanie procki i pamieci
a czesto zdazaja sie tam takie promocje jak
[url]http://4speed.pl/index.php?id_towaru=4090&stan=opis[\url]

pozdro

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3720 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie