Multimo? - dobre to?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Van Helsing

2007-03-11 18:03:52

Witam, mam do Was takie pytanie czy ktoś z Was posiada Internet od tej firmy? Podobno z końcem marca ma być dostępne u mnie w rodzinnej miejscowości (miało być z końcem lutego) i nie powiem ceny podane na stronie są nawet kuszące jak dla mnie. Jest tylko problem - nie wiem jak wydajny jest ten net i czy opłaca się go brać? Obecnie jadę na neo 512 za około 130 zł/m-c i nie mam możliwości podpięcia netii to też będę myślał nad tym multimo i jeżeli ktoś korzysta z ich usług to proszę o informacje :)

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
RomaNn0

2007-03-11 19:03:21

Mój kolega chciał sobie zamienić neo na multimo, dowiedział się o tym trochę i... zrezygnował. Przede wszystkim podobno (słowo klucz, bo sam multimo nie mam) multimo tylko wynajmuje łącza od TP S.A., więc jeśli chodzi o sprawy czysto techniczne (np rozłącza Ci się net w czasie wiatru) to TP = multimo. Słyszałem także, że ping strasznie skacze i do rozgrywek online multimo się specjalnie nie nadaje. No i nadal masz zmienny adres ip, czyli net musi Ci się reconnectować od czasu do czasu.

__

Użytkownik
Tymek

2007-03-11 20:49:08

Ja za neo 512 płacę 33 zł ;asd

Heh, ale za rok już 66, a te Multimo rzeczywiście tanie. Ale teraz już za późno, bezkarnie umowę na neo można było rozwiązać tylko do 15 lutego, a i nie wiadomo ile bym czekał na te całe Multimo, jeżeli w ogóle bym je w końcu dostał (korzystają z łącz TP, więc pewnie sytuacja jest podobna do tej co przy przesiadce na net24...).

__

Użytkownik
garo

2007-03-11 20:54:35

to pewnie ta opcja co ja :D
(33 zeta pierwszy rok, 66 zeta drugi rok)

__

ex-Redaktor
exilek

2007-03-11 21:43:01

netia też ma od tp... oni wynajmują szkielet sieciowy czy jak to się nazywa od tp, natomiast łącza mają własne. za multimo stoi gtenergis (czy jakoś tak), więc pingi powinny być bardzo dobre :)

__

Użytkownik
syerrmiro

2007-03-12 13:28:43

zawsze możesz zrobić cesje i po sprawie :P

__

Użytkownik
bts[b]

2008-05-27 19:33:07

Odświeżam i pytam czy multimo obecnie jest dobre :))))))))))

__

Użytkownik
garo

2008-05-27 22:00:40

Jest już podobny temat na forum. Zamykam.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2777 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie