Sposób na udany podryw :)

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
lecho

2004-01-30 15:02:36

Oto historyjka przyslana mi przez kumpla, pochodzi z netu dokladnie nie wiem skad, enjoy [;

[hide=Ciekawski Jasio]
Jasio miał 12 lat i był (jak każdy chłopiec w tym wieku) bardzo ciekawski. Słyszał co nieco o "zalotach" od starszych chłopaków i chciał wiedzieć jak to jest i jak to się robi. Co robi mały chłopiec żeby się takich rzeczy dowiedzieć? Ano idzie do mamusi. Tak też nasz Jasio zrobił był. Mamusia się zakłopotała i miast wyjaśniać, nakazała schować się za zasłoną w pokoju siostry. Miał tamże Jasio podglądać ją (siostrę) i jej chłopaka.

Tak też Jasio zrobił.

Następnego ranka Jasio opowiada wszystko mamie:


Siostra i jej chłopak usiedli i rozmawiali przez chwilę, po czym on wyłączył większość świateł zostawiając tylko jedną lampkę. Zaczął ją całować i obściskiwać. Zauważyłem, że siostra musiała być chora, bo jej twarz stała się nagle taka śmieszna. On też musiał to wyczuć, ponieważ wsadził jej rękę pod bluzkę, aby znaleźć serce - tak jak lekarz na badaniu. Ale on nie był taki zdolny jak lekarz, bo miał problemy w znalezieniu jej serca. Wydaje mi się że on też był chory bo wkrótce zaczęli obydwoje dyszeć i zaczynało im brakować tchu. Druga ręka musiała mu zmarznąć, ponieważ włożył ją jej pod sukienkę.
Wtedy siostra poczuła się gorzej i zaczęła jęczeć, wzdychać, skręcać się i ślizgać tam i spowrotem na kanapie. I tu zaczęła się jej gorączka. Wiem że była to gorączka, ponieważ powiedziała mu że jest napalona. W końcu dowiedziałem się co spowodowało, że byli tacy chorzy - wielki węgorz dostał mu się jakoś do spodni. Tak nagle wyskoczył ze spodni i stał tak długi chyba na 25cm., tak szczerze to on złapał go żeby nie uciekł. Kiedy siostra to zobaczyła, wystraszyła się naprawdę, oczy zrobiły się jej wielkie, a usta otworzył. Zaczęła wzywać Boga i takie tam... Mówiła że to największy jakiego do tej pory widziała. Powinienem powiedzieć jej o tych jakie łapaliśmy z tatą nad jeziorem. Te to dopiero były wielkie. Ale wracając do nich, siostra była bardzo dzielna i chciała go zabić, więc rzuciła się na niego żeby mu odgryźć głowę. Nagle złapała go w dwie ręce i trzymała mocno, kiedy on wyciągnął pysk z worka i zaczęła ślizgać ręką po jego głowie tam i zpowrotem żeby powstrzymać go przed ugryzieniem. Siostra położyła się następnie na plecach i rozłożyła nogi, aby móc go ścisnąć. Chłopak jej pomagał i położył się na węgorzu. Wtedy dopiero rozpoczęła się prawdziwa walka. Siostra zaczęła jęczeć i piszczeć, a jej chłopak o mało co nie rozwalił kanapy. Podejrzewam, że chcieli zabić węgorza przez ściśnięcie go między nimi. Po chwili przestali się ruszać i głośno wzdychali. Chłopak wstał prawie pewien że zabili węgorza. Wiem, bo wisiał taki wiotki, a resztka jego wnętrzności wisiała na zewnątrz. Siostra i jej chłopak byli trochę zmęczeni walką, ale powrócili do zalotów. Zaczął ją znowu całować i ściskać. Nagle okazało się że węgorz żyje! Szybko się podniósł i zaczęli walkę na nowo. Podejrzewam, że węgorze jak koty mają 9 żyć, albo jakoś tak. Tym razem siostra wskoczyła na niego i próbowała go zabić przez siadanie na nim. Po 35 minutach ciężkiej walki, w końcu zabili węgorza. Jestem tego pewien, bo widziałem jak chłopak siostry ściągnął z niego skórę i wyrzucił do toalety.
[/hide]

nie wiem jak wy ale ja mialem kupe smiechu jak to przeczytalem :D

__

Użytkownik
Bs0d

2004-01-30 15:13:39

omfg nie no dobre na maxa :DDDDD
lecho [+] jak nic!

__

Użytkownik
h1

2004-01-30 15:33:33

O RZEZNIA!!! :O

__

Użytkownik
poyep

2004-01-30 15:40:10

no no nawet niezła historyjka rzeźnia rzeźnia :P:P

__

PRO
igor

2004-01-30 16:59:52

:- DDDD

__

PRO
girith

2004-01-30 17:03:46

;];];]

__

Użytkownik
spec!

2004-02-05 21:19:09

No przejeb*** na maxa

__

VIP
acci

2004-02-07 13:35:35

omg ;DDDD chlosta jak chuj :->

__

VIP
3Months?ping500

2004-02-07 13:43:35

rutfl

__

VIP
sEctOr

2004-02-07 14:37:28

n1 :D

__

VIP
_nique

2004-02-07 17:57:05

najs hehehe :D

__

VIP
p4teex*

2004-02-07 19:26:10

buheheheh n1ce : D

__

VIP
OnliNE

2004-02-09 01:35:21

dobre :D Jasio zawsze byl odkręcony ;p

__

Użytkownik
GrEaTEyE

2004-02-09 15:57:56

n1 :D

__

Użytkownik
tysik

2004-02-10 16:13:23

fuckn' nice :-D

__

Użytkownik
viltz

2004-02-13 03:22:14

wypasik w sumie :D

__

Użytkownik
cannabis

2004-02-13 18:15:27

wszoq !!!!

__

Użytkownik
GrEaTEyE

2004-02-16 21:55:15

Moje fotki, w pomniejszeniu, słaba jakość :d nie miałem gdzie zamieścić tego to robie to tutaj.
[hide=fotki]http://img.esports.pl/users/GreaTeye/gr8eye.jpg[/hide]

__


Warning: getimagesize(http://img.esports.pl/users/GreaTeye/gr8eye.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

29 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie