film.avi z dual audio a SubEdit-Player

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
enj0y

2007-02-03 15:38:15

mam film z 2 sciezkami dzwiekowymi (jedna oryginalna angielska a druga jakas azjatycka) i chcialbym go oblukać w SubEdit-Playerze (bo akurat tego playera uzywam :), ale pech chcial ze odpala sie akurat ta azjatycka sciezka a nie moge jej zmienic bo w menu ta opcja (Film --> Język (strumień audio)) jest z jakiegos powodu nieaktywna :(
bez problemu za to sciezki daja sie zmieniac w media player classic wiec wszystko powinno byc gites (najlepsze ze w media playerze domyslnie uruchamia sie ta angielska sciezka :/)
moze ktos z was wie czy da sie te sciezki jakos jednak zmienic w SubEdicie? :F

__

VIP
Preak

2007-02-03 16:17:29


ozwala wybrać, który ze strumieni audio zawartych w pliku filmu ma być odtwarzany. Jeżeli wczytany plik posiada więcej niż jeden strumień dźwiekowy to zmieni się ikonka głośności. Strumień audio można wtedy wybrać przez kliknięcie na tej ikonie.

Żeby funkcja działała poprawnie w systemie musi być zainstalowany Morgan Stream Switch Filter (mmswith).

Ostatnio używany strumień jest zapamiętywany w indywidualnych ustawieniach filmu i przywracany po ponownym jego otwarciu.

Dodatkowo w pliku NazwaFilmu.mss można samemu określić nazwy strumieni (lecz nie jest to konieczne).

przykładowa zawartość pliku MSS:
[MSS]
Audio_1=English (VO)
Audio_2=Français
Audio_def=0

Notka: mmswitch'a można ściągnąć ze strony subedit'a w menu Kodeki/programy.

__

Użytkownik
garo

2007-02-03 16:22:31

A co za problem obejrzeć w Media Playerze ?!

__

VIP
Preak

2007-02-03 17:18:19

moze taki ze napisow nie odtwarza ;]
Trzeba by VobSub albo FFD instalowac.

__

Użytkownik
enj0y

2007-02-03 20:18:04

no dokladnie...
w zasadzie to mam nawet cos co sie nazywa VobSub bo uzywam K-lite codec pack i to jest chyba jden z wielu skladnikow, ale dezaktywowalem to cos bo sie w subedicie 2 napisy pokazywały ;p

edit: tak czy siak wielkie dzieki, zainstalowalem ten programik mmswitch i ta opcja od zmiany sciezki dzwiekowej sie uaktywnila :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

186 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie