Diamondback - problem

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
shimzee

2006-12-17 22:17:44

Mam problem z moim diamondbackiem. Od kilku dni (mam juz go pół roku) w czasie użytkowania, przestaje reagować, czasem nawet wyłącza się podświetlenie. Często słychać przy tym typowy dzwięk podłączanie czegoś do usb. Googlowałem, jednak nie znalazłem odpowiedzi. Dawno mnie tu nie było więc przepraszam jeśli taki topic juz sie kiedyś pojawił.

Ktoś ma jakiś pomysł?

__

VIP
Hakan

2006-12-17 22:54:03

Hm... nie mam pomyslu, ale mam takie swoje wlasne zdanie na temat tych myszy. Co jakis czas widze na tym forum tematy z problemami z myszami Razera - a to trzeba nowy firmware wgarac, a to nowe sterowniki, a to, a tamto...

Zaczynam odnosic wrazenie, ze Razer robi zwykla tandete i graczy ma gleboko w dupie.

To takie moje prywatne zdanie, w malej czesci zwiazane z tematem, za co przepraszam.

__
Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl

VIP
Sh1eldeR

2006-12-17 22:58:38

Nie mialem nigdy laserowki Diamondbacka, ale sadzac po symptomach moze to byc dosc typowe (niestety wrecz popularne) wsrod myszek uszkodzenie - byc moze mocowanie kabla do myszy puscilo :/. Takie cos moze powodowac np. migotanie myszy (braki w dostawie pradu, dostarczanego przez kabel USB), czy pojawianie sie komunikatow systemu operacyjnego o podlaczeniu/odlaczeniu urzadzenia.

__

Użytkownik
twoonesix

2006-12-17 23:04:19

Miałem identyczny problem z diamondbackiem :)

Sprawdź dokładnie kabel. Kabel diamondbacka jest bardzo cienki, dlatego często się "łamie". Jak naprawić? Np. usztywnić.

__

PRO
Lucas

2006-12-17 23:38:16

S.O.S. - serwis mmv, napisz i spytaj.

__

VIP
V!ct!M

2006-12-17 23:48:12

IMO na 90% kabel. Miałem co jakiś czas tak jak ty, aż w końcu w ogóle nie dało się korzystać z myszy. Kwestia kabla, ale niestety nie da się go tak dobrze umocować, żeby cały czas mysz dobrze działała i jednocześnie komfortowo się grało (ja dzwoniłem dwa razy do S.O.S. i jutro wysyłam paczkę :P )

__

Użytkownik
b4rt-osz

2006-12-18 00:03:32

Miałem ten sam problem, myszke wysłalem do mmv(bo tam ją kupiłem) po czym za ok. 2 tyg. dostalem nowa myszkę : )

__

Użytkownik
grubka

2006-12-18 18:25:53

mialem tak. w czym problem ? kabel w srodku myszy jest tak idiotycznie ulozony ze po kilku miesiacach uzytkowania sie przeciera :O.
rozwiazanie ? jako ze nie mialem gwarancji (wyrzucilem rachunek) niczym chirurg wyciełem zły kawałek kabla, potem lutownica do reki, tasma izolacyjna i myszka jak nowonarodzona :)

__

Użytkownik
LaM

2006-12-19 11:52:07

:DD Moj 2 letni razerek jest juz po 2 operacjach z lutownica. Fakt faktem kabel szybko sie przeciera ;[ dlatego najlepiej kupic sobie mouse buunge :D wtedy wszystko chodzi jak marzenie .

__

Użytkownik
grubka

2006-12-19 11:54:27

mi tam jakies bajery nie potrzebne, bo kabel sie przetarł .... w srodku myszki ...

__

Użytkownik
LaM

2006-12-19 19:35:25

To ja niewiem co ty z ta myszka wyprawiales :D

__

Użytkownik
snow

2006-12-23 10:48:26

"Często słychać przy tym typowy dzwięk podłączanie czegoś do usb. "
On się poprostu sam hibernuje. Wystarczy że zainstalujesz pewien "fix" i wszystki będzie ok. Napisz mi na gg albo priva to ci wyśle;)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3720 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie