netsports.pl - mój Boże...

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Yuri

2004-01-26 21:05:32

Co wy na to? Nie wiem czemu ten ich lay tak bardzo przypomina nasz (chociaz to pewnie przez zdenerwowanie :P) ale w sumie męczy mnie już to wszystko (jak np: spisywanie newsów z esp dla cs.pl - nie wspominając skąd mieliby się zainteresować es.reality...).

Pytanie: długo pożyją? Jeżeli mają taką szansę to naszym obowiązkiem jest do tego nie dopuścić. Powód jest prosty - niepotrzebne dzielenie pomiędzy 3 serwisy może skończyć się fatalnie...

Ja jestem za jakąś akcją mającą na celu ożywienie esp i polepszeniu naszej pozycji - any ideas?

ps: ja już mam pewne plany ale to narazie projekty : P

__

Użytkownik
h1

2004-01-26 21:14:38

po pierwsze to ożywienie
po drugie fajnie ze masz plany :D, moze cos sie bedzie dzialo
po trzecie hmm cs.pl ssie ;d
po czwarte nie pierdol ze naszym obowiazkiem jest nie dopuscic do smierci netsports.pl :DDDDDDDDDDD
po piate fajnie ze cos innego powstalo... podobienstw graficznych nie zauwazylem ;d
po szoste jak tylko zobaczylem to netsports to juz mi sie odechcialo tam wchodzic.. nie wiem czemu moze dlatego ze esports.pl mi wstarcza :>


__

VIP
Yuri

2004-01-26 21:15:35

tylko bez zbednych komentarzy... mi tam zalezy na wspolpracy prowadzacej do sukcesu, tylko kazdy powinien dac troche od siebie... :\

__

VIP
Yuri

2004-01-26 21:18:49

po pierwsze jak boga kocham napisalem ożywienie ;d autentycznie najprawdziwiej chyba ze mi duchy zmienily ;d
po drugie zle czytasz - "dopuscic do smierci" a nie "n dopuscic" chyba ze to znow te duchy cos zmienily ; -o_O

__

Użytkownik
h1

2004-01-26 21:23:14

ostatnio edytowany: 21:10, 26.09.2004 przez Krypton


to pewno on :D

a co do tej smierci to rzeczywiscie zle przeczytalem :/
albo inaczej... napisalem dobrze ale duszki zmienily :D

hm sam sie zbieram do napisania jakiegos tekstu (na trzezwo =/), wysle i spytam igora... a moze sie sprawdze ;D

btw. krypton byl 1szym redaktorem jaki przyszedl mi na mysl i sie chyba nie obrazi ;d

__

VIP
Yuri

2004-01-26 21:26:55

hrhr ; d

no a co do akcji, to mysle ze to powinno byc cos nowatorskiego (lub znanego za granica lecz w polsce nowoscia)... nie wiem jeszcze co ale intensywnie mysle, pozatym jakies minimum ktory kazdy powinien napisac w ciagu powiedzmy tygodnia i moze jakis podzial kto od czego dokladnie zeby sie nei zdazaly historie ze 1 sprzatnie 2giemu newsa i ten sie obrazi i nic nie napisze bo bedize zly : PP

__

VIP
bizzare

2004-01-26 21:53:34

nie "netsports.pl - mój boże..." tylko "ten topic - mój boże..." o_O

__

Użytkownik
hasbender

2004-01-26 22:18:01

omfg :P

__

Użytkownik
yareq

2004-01-26 22:19:09

i nie "mój boże" tylko "mój Boże"

__

VIP
bizzare

2004-01-26 22:40:08

nigdy nie pisze duzych liter, wiec sie nie czepiaj...

__

Użytkownik
yareq

2004-01-26 22:46:41

spokojnie tym komentarzem nie chcialem nikomu "naskakiwac" pozatym, skad ja mam wiedziec jak piszesz zazwyczaj :} ?

__

VIP
bizzare

2004-01-26 22:49:43

no i skad masz wiedziec czy jestem wierzacy :P nie no zartuje, oczywiscie ze jestem. Pozatym, nie obrazilem sie :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2944 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie