chello - tak czy nie :\

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
GogettO

2004-01-03 12:27:29

Mam takie pytanko dla posiadaczy sieci "chello", bądz do osób zorientowanych w temacie. Czy opłaca się instalować sieć "chello"? Jakie są pingi w grach (na polskich serwach) i jakie są transfery, czy często są awarie? Nie chce kupować kota w worku :P

__

VIP
overeq

2004-01-03 13:43:42

hmmm juz ci odpowiadam

chello oplaca sie... pingi mam lanowe na serverach q3, w sumie cs'owych tez mialem jakies male ale teraz nie wiem jak to wyglada bo nie gram... w w3 spoko spoko, transfery po 70kb max upload 15kb awarie... czasem sie zdazaja raz na miesiac... ale ogulnie lajcik... ale jest taki jedne bzdet 15gb ograniczenia miesiecznie... potem przekrecaja kurek i massz transfer chyba 5kb, fakt faktem ze jak mi zablokowali to i tak mialem pingi w cs'e po 30 ale w zadnego quake nie pograsz...

(daj mi slawy :D)

EDIT:
co do tego czy warto raczje warto, ja jestem ogulnie zadowolony... kiedys mialem problemy ale przyszli i poprawili... ogulnie polecam :}

btw. na zagranicznych serverach tez sa dobre pingi, tzw dobre jak dobre... lepsze niz na acn;e :}

__

Użytkownik
GogettO

2004-01-03 13:57:23

thx, masz [+] :)

__

Użytkownik
GogettO

2004-01-03 21:11:20

lol, jak to "przekręcają kurek" tzn. że jak ściągne z net'a te 15gb to mnie ograniczają? jeśli tak to czy jak będe grał na necie całe dnie i całe nocy to też mi "przekręcą kurek" ?

__

VIP
overeq

2004-01-03 21:13:36

balem sie o to ale czlowieku ja scaigalem cale seriale po 30 odcinkow gralem "dnie i noce" a ja duzo gram i tylko raz zrobilem taki przekrent ze mnie azblokowali o to bylo tydzien przed koncem miesiaca... ogulnie wszsytko git... jesli bdziesz gral caly dzien i scaigal po 400mb dziennie powinno byc wszsytko spoko... ja tak robie i dziala :D

__

PRO
Lucas

2004-01-03 21:55:58

Heh - tyle ze te swinie licza te 15 Gb out i in!!! Czyli dane wychodzace tez!!! W przypadku www - to pryszcz, ale jak juz odpalisz kaze i ludzie beda od ciebie ciagnac - to licznik bije.

Ogolnie chello byloby ok - ale niedlugo zacznie sie konkurencja cenowa i poleca ceny - jak chello zostanei z 150 - to zonk.

Jak bierzesz chello na siebie samego - to da sie zyc. Jak do dzielenia - to odpada...

__

Użytkownik
yareq

2004-01-03 21:57:20

teraz spoko spoko, normalnie ku***** na to chello :P

__

VIP
overeq

2004-01-03 22:18:03

co do dzielenia to masz racje co do out i in to sie nie zgodze bo odemnie ludzie potrafai i po 10gb sciagnac w ciagu miecha a ja i tak swoje 14gb sciagne to mnie nie "zakrecaja" chyba nie miales nigdy chello i prubuhesz cos powiedziec... ja to sprawdzilem wiec wiem... gdyby tak bylo to za h bym nie uzywal ss dc++ i emula

__

VIP
overeq

2004-01-03 22:18:58

sam wiesz jak jest... normalnie dziala przez 2tygodnie albo tydzien potem awaria na godzine max a ja jajo znosze bo bez gg i wogule internetu to jajo znosze... nie zaprzecze ze sie podku***am mosierznie bo tak wlasnie jest :}

__

Użytkownik
spectrall

2004-01-08 21:19:58

over ma racje jak siedzisz na p2p zawsze wiecej sciagniesz niz wyslesz, wiec o upload nie ma sie co bac :]

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

563 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie