Bo to Polska wlasnie :D

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
hasbender

2003-12-22 19:20:16

Nie wiem czy to znacie ale to sa odpowiedzi dlaczego jestesmy narodem wybranym:

1.Jako pierwsza nacja na swiecie opracowalismy sposob na picie denaturatu, plynu borygo, kwasu siarkowego i wody kolonskiej.
2. Pewien grabarz z Krakowa mial we krwi 9,5 promila alkoholu i przezyl.
3. W 1995 r. jeden z mieszkancow Wroclawia osiagnal absolutny medyczny rekord swiata - 14,8 promila. Nasz bohaterski rodak przekroczyl trzykrotnie smiertelna dawke. Zmarl w wyniku obrazen poniesionych w wypadku samochodowym.
4. W zachodniej Europie mozna znalezc alkohole z ostrzegawczym napisem: “Dawka smiertelna - 3,5 promila. Nie dotyczy Polakow i Rosjan”.
5. Polska kupuje piasek i zwir w Republice Poludniowej Afryki.
6. Pewien reprezentant Polski w kulturystyce 500 razy przekroczyl medyczna norme testosteronu w organizmie zdrowego mezczyzny.
7 Wladyslaw Reymont, autor “Chlopow”, nie pojechal w 1924 r. do Sztokholmu po odbior nagrody Nobla, gdyz nie mogl wytrzezwiec. Pisarz zmarl rok pozniej z powodu alkoholizmu.
8. Polacy chorzy na raka krtani wymyslili sposob palenie papierosow przez rurke w tchawicy.
9. w marcu 2000 r. na ulicach Warszawy podczas polowania na tygrysa, ktory uciekl z cyrku, zastrzelono weterynarza.
10. Wsrod honorowych obywateli Wroclawia wciaz figuruja: Adolf Hitler, Joseph Goebbels i Hermann Goring.
11. Mieszkaniec Nowego Miasta Lubawskiego dwa razy uciekl z prosektorium. Bedac w stanie kompletnego upojenia alkoholowego mezczyzna nie dawal zadnych oznak zycia. Lekarze, nie mogac wyczuc pulsu, stwierdzali zgon.
12. Mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego zostala skazana na trzy lata wiezienia. Przez 10 lat unikala kary, zachodzac w kolejne ciaze.
13. W 1998 r. we Wroclawiu wykryto wytwornie falszywych studolarowek. Amerykanscy specjalisci z Secret Service ocenili, ze sa to najlepiej podrobione pieniadze na swiecie. Zdaniem Amerykanow, falszywe dolary zostaly wykonane staranniej niz autentyczne banknoty.

I co? Ja jestem dumny zem Polak ;) Jak znacie jakies “ekstremalne” przypadki to dopisywac. Cos odemnie:

14. Pewien Polak, “lekko” podchmielony, zeby pokazac kolegom jaki jest twardy, odcial sobie glowe pila motorowa...

__

Użytkownik
h1

2003-12-22 19:26:09

staaare
poraz 542414 to czytam :D

__

VIP
bizzare

2003-12-22 19:27:13

wszystko stare, widzialem sto razy (nie wiem, czy nie bylo tego na esp juz), ale masz plusa, za checi :- )

__

Użytkownik
hasbender

2003-12-22 19:44:40

szukalem tego na esp, ale nie bylo, wiec pomyslalem ze uswiadomie niewiedzacych o tym bo nasz kraj jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzju i warto w nim zyc :)

__

VIP
bizzare

2003-12-22 19:45:52

DOKLADNIE !! :- DDD

__

Użytkownik
booled

2003-12-22 21:09:58

ostatnio, siedzac w pksie i patrzac na brudny wroclaw, zdalem sobie sprawe ze jednak kocham ten kraj. nie ustroj, nie te brudne miasta, nie ten syf i zaklamanie... kocham tych ludzi, ktorzy mimo tej nedzy i zaklamania potrafia tu zyc i czasami sie usmiechac ;)

__

VIP
bizzare

2003-12-22 21:17:14

dobre :o

__

Użytkownik
hasbender

2003-12-22 22:03:23

to sie chyba nazywa "zlota mysl", w kazdym razie dobre spostrzezenie bo odwzorowuje kraj w jakim zyjemy i jaki, miejmy nadzieje, zmieni sie na lepsze. ale to czy sie zmieni zalezy od nas samych, wiedz panowie, do roboty, zmienmy cos w tym kraju!

__

PRO
sxl

2003-12-23 00:04:44

a ja dzis ogladalem fakty, ludzie, pieniadze na TVN i powiem wam... naprawde ostatnio weszla we mnie nutka optymizmu. moze jednak ten kraj ruszy do przodu i kiedys to my bedziemy smiac sie z niemcow, a nie oni z nas? bo mimo wszystko... to jest nasza ojczyzna. a jak gosciu amerykaniec na esreality.com napisal do mnie ze polacy to najwieksi mordercy Zydow to myslalem ze nie wytrzymam i mu cos wysle droga pocztowa (tykająca paczka)

__

Użytkownik
h1

2003-12-23 10:05:36

kurwa takie teksty sa zalosne...
amerykanie uwazaja sie za bogow a sa jednym z najbardziej pojebanych narodow

__

Użytkownik
hasbender

2003-12-23 10:46:16

powiem wiecej, wielu amerykanow nie umie liczyc, wielu nie wie gdzie jest europa, ba, polska jest gdzies w azji! w 1998 prowadzone byly badania wsrod mlodzierzy i wyszlo ze: michael jackson jest prezydentem usa. pozatym ich poziom inteligencji pozostawia wiele do zyczenia, a to ze wpierdzielaja wszystko z fastfoodow i wygladaja jak male bomby nuklearne to inna sprawa.

__

Użytkownik
booled

2003-12-26 12:44:29

Amerykanie sami siebie kiedys doprowadza do zguby... juz dawno by sie doprowadzili gdyby nie imigranci z calego swiata, ktorzy maja ambicje i wiedze. typowy amerykanin niewiele sie rozni od Ala Bundiego z naszego ulubionego serialu. sam mam rodzine w stanach i niestety potwierdzaja moja teorie :| mlodzi amerykanie to banda idiotow...

__

VIP
coshee

2003-12-26 14:06:50

To sa niewolnicy wlasnego prawa. Sami boja sie zrobic cokolwiek bo moga zostac oskarzeni. Kiedys doprowadza sie do samozaglady bo psyhicznie sie wykoncza. Dyskryminuja samych siebie.

Poza tym co oni moga wiedziec o holocaust'cie? Sami tylko ogladali 2 wojne swiatowa i zerkali gdzie by tu zarobic...

__

Użytkownik
hasbender

2003-12-26 14:23:10

mnie troche zadziwia fakt ze ci "amerykanie" to sa europejscy imigranci ktorzy kiedys tam przybyli.... czyli tamtejsze spoleczenstwo dazy do samo zatracenia umyslowego.. o boshe, co oni tam moga zrobic z niewinnymi ludzmi :O

__

Użytkownik
g.j

2003-12-27 02:00:05

są jacy są. ale.. kto jest dziś potęga na świecie ? kto ma dziś najlepiej funkcjonującą gospodarkę ? i nie mówicię, że nie mam racji tylko ze względu na to, że ich nie lubicie. kto z Was nie chciałby pojechać do stanów ? troszkę zazdrość przez Was przemawia...odnośnie inteligencji...gdybyście byli na bieżąco to wiedzilibyście, iż teraz pod wgzlędem wiedzy i logicznego myślenia to właśnie Polacy grzeją koniec tabeli. 3,4 miesiące temu we WPROST było. więc panowie i panie - są jacy są ale lepiej mają. A tak a propo to dumny jestem, że POLAKIEM jestem.
#10 nie mów, że Ty nie jadasz w FASTFOOD'ach, bo nie uwierzę...
#12 ktoś na tym wszystki zarobić musiał. Francuzi napewno nie bo stchurzyli, Niemcy i Rosja :) nas zajebali, więc zostaje USA. Życie
#13 "amerykanie" to sa europejscy imigranci - kiedy to było. Nie mów, że teraz też tak jest.
Jest jedna rzecz, której możemy Amerykanom pozazdrościć (cały świat może) - tego jak oni traktują swoją ojczyznę. Na każdym kroku widać ich oddanie i szacunek dla kraju. Wszędzie u nich widać flagi amerykańskie. A u nas ? Jakiś idiota wprowadził przepis, że flagi mogą być wywieszone tylko w dni takie jak 3 maj itp. więc o czym my mówimy.
I jeszcze jedno. Coś w tym jest, iż Polacy spośród (z pośród ?) wszystkich nacji europejskich najbardziej (bo w ponad 60%) lubimy Amerykanów.

__

Użytkownik
hasbender

2003-12-27 12:21:30

to nie wierz ale nie jadam w fastfoodach, chyba ze okazjonalnie 1-2 raz(y) w roku, ja nie mowie ze ich nie lubie, tylko drażni mnie troche ich podejscie do swiata, po podejmuja decyzje nie liczac sie czesto z innymi krajami (ostatnio bylo USA vs UE i sprawa poszla do WTO), wprost nie czytam to nie wiem, ale fakt faktem ze maja potezna gospodarke i ktos tam potrafi tym zarzadzac, w przeciwienstwie do naszych partii. a co do pojechania do stanow to wielu by chcialo bo to usa, i jest tam pieknie i wogole ;)

__

Użytkownik
g.j

2003-12-27 12:58:49

mówisz, że nie liczy się z innymi krajami. ok zgadza się z Tobą, ale...na kogo ma liczyć na Niemcy, Francję ? którzy są w NATO a gdy Turcja prosiła o pomoc ostatnio (przez atakiem na irak) to powiedzieli, że nie pomogą. ONZ. Po co oni w ogóle są...nic nie robią, nie widzą co tak naprawdę się dzieje. Jak Koreańczycy krzyczeli o użyciu bomby na USA to ONZ nawet słowa nie pisknęło. Więc tak naprawdę nie ma w Europie na kogo liczyć. Anglia i Polska są krajami, na których zawsze można polegać. I taka jest rzeczywitość.
Przy okazji mojej tu wizyty, życzę Wam, Szczęśliwego Nowego Roku, oby było on jeszcze lepszy niż chcielibyście.
Pozdrawiam
Grzesiek

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6537 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie