Słuchawki do 200zl

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
Tymek

2006-08-03 13:47:44

No więc ja już mam HD 555 :D. Od dawna nosiłem się z zakupem nowych słuchawek, miałem do dyspozycji 250 zł. Chciałem wybrać się do jakiegoś dobrego sklepu na odsłuch Beyerdynamic DTX 700 i KOSS UR-40 i pewnie dziś słuchałbym któregoś z tych modeli, ale trafiła się okazja kupić moje wymarzone sennheisery za 280 zł. Sprzęt kupiony w MM 1 lipca tego roku, stan rzeczywiście idealny, miałem farta ;D.

Niestety niedawno spalił mi się wzmacniacz, a ten co mam teraz nie ma wyjścia słuchawkowego :-(. Jestem zmuszony używać ich bezpośrednio podpiętych do kompa, mam nadzieję, że zmieni się to jak najszybciej. Mimo wszystko słuchawki radzą sobie swietnie nawet teraz. Głęboki i czysty bass rzeczywiście jest nieco za bardzo podbity, ale to już mam za sobą. Słuchawki grają bardzo głośno nawet bez pomocy wzmacniacza (jeszcze nie zdołałem dać głośności w windzie na maksa). Jak na sprzet hi-fi są małe i lekkie. Świetne wykonanie gwarantuje wygode użytkowania. Słuchawki nie zsuwają się nawet przy gwałtownych ruchach. Design jak najbardziej na plus, z resztą model ten dostał już za niego kilka nagród. Podsumowując wygląd i wygoda jak najbardziej na duży plus. Jakość dźwieku również, jednak słuchawki są stworzone przede wszystkim do słuchania płyt CD z dobrego źródła (wzmacniacz, wieża hi-fi). Dużo tracą podłączone do peceta z mp3, wiem, bo już sprawdziłem na sprzęcie kolegi.

Najabrdziej zaskoczyły mnie jednak, gdy odpaliłem ET. Okazało się, że te słuchawki świetnie sprawdzają się również w grach, na co szczerze mówiąc tak bardzo nie liczyłem.

Na allegro dostaniesz nówki za 360 zł i zgodnie z opinami, które możemy napotkać w internecie w tej cenie nie ma nic lepszego. Myślę jednak, że gdybym miał wydać 360 zł wybrałbym się dla pewności na odsłuch, aby porównać je z innymi modelami w podobnej cenie. Ja w każdym razie polecam HD 555 ;-).

__

VIP
minineo

2006-08-03 13:54:45

ja polecam Sony MDR-Z700 (~200-300zł na allegro).

__

Użytkownik
unit10

2006-08-03 14:20:48

No ciekawi mnie jak będą grały podłączone do X-fi, czy będzie taka strata na jakości..bo to będzie u mnie tak wyglądało :)
thx wielkie :)

__

Użytkownik
JuiCe

2006-08-03 19:45:44

Nie polecam - tzn. dzwiek niezly, ale mala srednica poduszek i uszy strasznie sie poca - no ale to sa sluchawki do DJ'owania, a nie do grania... Chociaz na glosnym LanParty moga sie sprawdzic.

__

Użytkownik
bytek

2006-08-03 23:12:01

Jezeli potrzebujesz sluchawek do gier 1/1 (Q3/Q4, Warsow etc.) to IMO "pro sluchawki" z mic'em sa ci zupelnie niepotrzebne... W takim wypadku wg. mnie najlepiej kupic jakis sluchawki firmy Sennheiser (na allegro jest sporo modeli do wyboru). Polecam HD201 - sluchawki zamkniete (dobra izolacja od otoczenia), bardzo dobra jakosc dzwieku i do tego zaoszczedzisz cale 100zl z przesylka... A jezeli potrzebujesz mikrofonu (bo grasz jednak w CS/ET etc.) to polecam te same sluchawki i do tego jakis mic za kilkanascie/kilkadziesat zl (zalezy od Ciebie) - bedziesz mial to samo (a czasami nawet wiecej jezeli chodzi o jakosc dzwieku) co w "pro" zestawach sluchawkowych placac kilkadziesat zl mniej... Mysle, ze placenie 200zl i wiecej za sluchawki do gry to juz przesada... bo i tak roznicy w wiekszosci gier nie bedzie a nawet jesli to tylko w nieco innym brzmieniu dzwieku (mniej lub bardziej "pelnym") co i tak nie bedzie sie przekladac zbytnio na twoja korzysc... Najlepiej jezeli masz mozliwosc sprawdzenia sluchawek, wtedy mozesz wybrac takie ktore najlepiej ci pasuja, bo jezeli wywalisz 400zl na sluchawki a okaze sie, ze sa niezbyt wygodne i bola cie uszy/glowa to nie widze sensu...

__

VIP
minineo

2006-08-04 11:46:34

a słuchawki do dj'owania czymś się różnią od tych do grania ? :> słuchawki to słuchawki. Mi one pasują, mam je już prawie rok i jestem zadowolony w 100% :)

to tak jakby powiedzieć, że słuchawki nawet za 30zł dają rade dla co po niektórych :D ale n.p. dla mnie te soniaki miażdżą pod względem jakości muzyki i basów :)

na początku też mi się uszy pociły oraz bolały ale po 2 tygodniach już te objawy znikneły ;)

__

Użytkownik
Tymek

2006-08-04 13:41:21

a słuchawki do dj'owania czymś się różnią od tych do grania?


Mają zupełnie inną budowe zewnętrzną, to po pierwsze.

__

Użytkownik
JuiCe

2006-08-09 13:58:36

Po co mi do grania skrecane we wszystkich kierunkach michy? Po co mi duzy nacisk na glowe? Potrzebuje izolacji, ale nie kosztem komfortu. Qpilem je na ebayu, mialem moze 3 dni i opchnalem. Qpilem je bo sie w nich zakochalem kiedy je pierwszy raz na glowe zalozylem ale okazala sie, ze test w mm to za malo, potrzeba bylo dluzszego obcowania, zeby wyszly ich wady. To jet moje zdanie, ja nie proboje Cie nawracac... ;)

__

Użytkownik
icee

2006-08-11 22:23:54

Ja też poszukuje dobrych słuchaweczek do 200 zeta, zależy mi na dobrym dźwięku i w miare rozsądnej izolacji od otoczenia (raczej mniejszej niż większej, tak żebym usłyszał mocnego żołędzia w okno, czyli wypadałoby, żeby były otwarte). Najlepiejby było gdyby nie miał mikrofonika.
co sądzicie o [url=http://www.allegro.pl/item118557666_okazja_sennheiser_hd_201_nowe_f_vat_gwar_2lata.html]tym[/url] lub o [url=http://www.allegro.pl/item120582400__sluchawki_sennheiser_hd437_okazja_.html]tym[/url]?

__

Użytkownik
icee

2006-08-12 10:44:17

Ja też poszukuje dobrych słuchaweczek do 200 zeta, zależy mi na dobrym dźwięku i w miare rozsądnej izolacji od otoczenia (raczej mniejszej niż większej, tak żebym usłyszał mocnego żołędzia w okno, czyli wypadałoby, żeby były otwarte). Najlepiej by było gdyby nie miał mikrofonika.
co sądzicie o [url=http://www.allegro.pl/item118557666_okazja_sennheiser_hd_201_nowe_f_vat_gwar_2lata.html]tym[/url] lub o [url=http://www.allegro.pl/item120582400__sluchawki_sennheiser_hd437_okazja_.html]tym[/url]?
Podobno słuchawki Grado są świetne, znalazłem na aukcji sr60 za ~120zł, opłaca się?

__

Użytkownik
szefo

2006-08-12 10:59:40

"..Słyszałem nawet.." vs "Uwierz mi, wiem co piszę ;-)."
to slyszales czy wiesz co piszesz
:D

__

Użytkownik
icee

2006-08-12 13:00:14

czyli kossy ur40 są raczej lepsze od senków hd201? a nie wiesz może, jak tam u nich z pozycjonowaniem dźwięku itp.? ;d

__

Użytkownik
Tymek

2006-08-14 20:13:29

jedno nie wyklucza drugiego :->

__

Użytkownik
chester020

2006-08-15 17:29:18

http://www.allegro.pl/item119874519_super_sluchawki_dla_dj_a_skullcandy_sc_gi_fv_gw.html

imo te sluchawki maja niepowtarzalny desajn i sa klawe

__

Użytkownik
chester020

2006-08-15 17:32:17

...ale nie wiem czy do grania sie nadaja :d

__

VIP
Hakan

2006-08-15 17:53:35

Za 120 zeta grado na pewno sie oplaca. SR60 to model, ktory zyskal miano kultowego. Sek jednak w tym ze nie bardzo one sie do grania nadaja (otwarte, nauszne)

__
Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl

Użytkownik
El-Mo

2006-08-15 17:56:59

[url=http://www.mp3store.pl/akcesoria,,sennheisermx50street,2006070588219111325.htm]hmmm?[/url] =]

__

Użytkownik
icee

2006-08-15 18:07:56

a jakie ty byś polecał?

__

VIP
Hakan

2006-08-15 18:48:30

Trudno mi cokolwiek polecic, nie mam orientacji w tym przedziale cenowym.

Przejrzyj caly temat sporo roznych modeli bylo wymienionych.

__
Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl

VIP
dc

2006-08-19 02:25:09

Everglide s-500 polecam dobra izolacja pozycjonowanie dzwieku w grach naprawde dobre tyle ze 100 zeta musialbys dolozyc:)

__

Użytkownik
barti06

2007-03-26 17:55:59

Mam 200zl do dyspozycji i chce wybrac jakies dobre słuchawki z mikrofonem. Zastanawiam sie nad icematami, lecz czytalem ze sa malo wytrzymale. Sluchawki bede uzywal głownie do gier(counter strike). Doradzie jakis dobry model, ktory wycisza otoczenie(gora moge dac 300) plz,z gor thx za odp

__

Użytkownik
garo

2007-03-26 18:31:22

No to nie umiesz czytać postów tych co są wyżej? Myślisz, że każdemu będzie się chciało przepisywać to co napisał powyżej? Poczytaj od początku, a znajdziesz odpowiedz, a nie pytasz o to samo skoro masz odpowiedz... Boże, wybacz...

__

Użytkownik
MASTER-K

2007-03-26 19:39:46

http://www.allegro.pl/item178211839_nauszniki_przeciwhalasowe_bilsom_leightning_l2.html
wejdz tam mam cos dla ciebie na pewno ci sie przyda moze cieżko mówić tu o jakości dźwięku ,ale za to te słuchawki wycisza bardzo dobrze otoczenie wokół ciebie .A i najważniejsze kosztują tylko 50zł POLecaM . Po co sie meczyć i czytać to co u góry było skoro tu masz taką konkretną odpowiedz xD hihi(prawie na temat l0l:)

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4620 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie