podkladka 5L czy qck+?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
sxl2

2006-07-07 14:20:18

no to sprawa jest banalna - mam troche kaszony, myszke tez w sumie niezla. chcialbym sobie kupic jakas markowa podkladke. jestem przekonany od siebie jak i osob naokolo ze steelpad to u nas jedne z najlepszych jak nie najlepsze wiec nie mysle brac niczego innego.
tylko tu pytanie mam, czy wziac drozszego 5l, ktory ponoc taki wyj*** czy jednak brac tego wielkiego qck plusss?

ktos mi poradzi kto mial styk z oboma padami?

__

VIP
d00mer

2006-07-07 14:29:12

5L

__

VIP
kai

2006-07-07 15:03:06

qck+ LEPSZE
5l ponoc szybko sie rozpada :/

__

VIP
jarzaq

2006-07-07 15:25:34

Miałem 5L, odradzam.
Szybko się wyciera, jest nieprzyjemna w dotyku i paskudnie strzępią się brzegi :/

__

Użytkownik
e2

2006-07-07 15:40:06

twarda czy miękka?? bo to też ma swój udział w tym wyborze :D

__

VIP
Logitech`noone

2006-07-07 15:44:07

Swoja droga mam podobny problem.

Generalnie jestem zwolennikiem szmacianek i miekkich podkladek, dlatego uzywalem Qck. Jednak z biegiem czasu po prostu on sie starl i dzis przypomina bardziej szmate niz podkladke.

Stad tez narodzil sie i u mnie pomysl zakupu czegos nowego, musze powiedziec ze bardzo sklanialem sie do 5L, gdyz mialem ochote na lekka odmiane, chcialem zeby myszka nareszcie nie miala tak duzego oporu ruchu jak na szmaciance.

Spotkalem sie z opiniami aktualnie ze najlepszym padem jest 4D z steel, aczkolwiek 5L rowniez mial byc super, jestem wiec zaskoczony juz 2 zlymi jakby opiniami o w/w. Mozecie powiedziec cos wiecej o wadach 5L? a juz optymalnie by bylo jakby ktos porownal 4D 5L Qck, ewentualnie cos innego.

Mowie Qck mialem ale po czasie sie zuzywa, pozatym szmata jest wolna przynajmniej qck, liczylem na 5L i 4D ze zmieni sie wszystko a tu widze ciemnosc.

__

VIP
jarzaq

2006-07-07 15:59:13

Polecam Razer Mantisa, to jest kawał dobrej podkładki.
Podobno Everglide Titan też jest niezły, jednak nie miałem styczności.

__

Użytkownik
clinic

2006-07-07 16:24:41

Razer Mantis = Everglide Titan Gamingmat/Monstermat/DKT XL

Ja mam osobiscie Titan Gamingmata od jakiegos 1,5 tygodnia, przerzucilem sie na nia z ricocheta i powiem ze gra sie zaje*** więc polecam bardzo podkładke z fibreteku produkcji Everglide

__

VIP
samolot

2006-07-07 16:26:59

5l jest strasznie nie przyjemne w dotyku

jak masz kase kupuk mantisa/titana

zarabiste pady

__

Użytkownik
clinic

2006-07-07 16:31:43

Jakbym miał wybierać mantis/titan wybrał bym titana bo jest tansza i lepszy futerał
mantis - plastikowy
titan - metalowy

Ale jesli chodzi o to ze grafika jest fajna to lepiej poczekac troszke na fnatic edition titan, bo jak wyczytalem na everglide.com.pl niedlugo ma sie u nas pojawic :]

__

Były Redaktor
so0fka

2006-07-07 16:56:18

pytanie jest moim zdaniem bez sensu, ponieważ zapewne połowa forumowiczów powie, że lepszy jest QcK+, a druga połowa, że Steelpad 5L, a tak naprawdę zapewne większość używała tylko jednej z nich, albo i żadnej. dobrą opinię uzyskasz od kogoś, kto grał na obu takowych, a jeśli chcesz kupić produkt, który Tobie odpowiada najbardziej, tak naprawdę powinienneś zagrać na obu i zastanowić się, która Ci leży lepiej. rozumiem, że nie masz takiej możliwości, aczkolwiek może któryś z Twoich znajomych, mieszkających bliżej, posiada jedną z tych podkładek? w ostateczności można pójść do jakiegoś sklepu, który ma takowe na wyposażeniu i poprosić ich o możliwość obejrzenia i dotknięcia obu padów, choć mało prawdopodobnym jest, abyś sklep taki znalazł w swojej okolicy. sam natomiast nie poradzę Ci, którą z nich wybrać, gdyż jeśli chodzi o Steelpada 5L, to używałem go przez niecałe trzy tygodnie, i nie mogę powiedzieć, czy, na ten przykład, szybko się rozpadnie, zniszczy i wytrze, natomiast jeśli chodzi o QcK+, to jedyny kontakt, jaki z nim miałem, to kontakt wzrokowy.

__

VIP
jarzaq

2006-07-07 16:56:34

za tydzień

__

VIP
samolot

2006-07-07 17:36:24

mam qck, bawilem sie 5l i mantisem na eswc

chyba cos moge powiedziec co ?

__

Były Redaktor
so0fka

2006-07-07 17:44:35

napisałem większość - to dość bezpieczne określenie, bo zawsze mogą znaleźć się tacy, którzy grali na obu padach i faktycznie mogą wypowiedzieć się sensownie na ten temat. wśród nich jesteś i Ty, a zatem możesz przekazać autorowi tematu nieco wiarygodnego info :)

__

Użytkownik
p3ndrak

2006-07-07 18:12:01

a ten Titan ile kosztuje?

__

Użytkownik
ShoguN

2006-07-07 19:21:11

szukanie naprawde nie boli [url=http://www.allegro.pl/item113897445_everglide_titan_gamingmat_tanio_okazja.html]klik[/url]

__

Użytkownik
p3ndrak

2006-07-08 00:16:26

moze i nie Boli :P za to nie bylem zorientowany w temacie :))
DZieki Za Namiar W Nagrode [+]
:D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4596 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie